Jak zdobyć życzenia w Genshin Impact

Genshin Impact to gra oparta na „systemie Gacha” – składaniu życzeń i otrzymywaniu losowych nagród. Nagrody te obejmują różne rodzaje broni i różne grywalne postacie. Jak można się spodziewać, najlepsze i najbardziej poszukiwane przedmioty to te, które są najrzadsze.

W tym przewodniku pokażemy, jak zdobywać życzenia w Genshin Impact na różne sposoby i na wszystkich platformach.

Jak zdobyć życzenia w Genshin Impact

Istnieją dwa przedmioty, których możesz użyć do zdobycia życzeń. Jedna nazywa się Spleciony Los, a druga – Znajomy Los. Bez tych przedmiotów nie możesz otrzymać życzeń. Jeśli jednak nie masz tych przedmiotów, możesz je kupić za pomocą Genesis Crystals lub Primogems.

Jeśli Twoim celem jest ciągłe doskonalenie, będziesz chciał zdobyć nową broń i postacie. Aby to zrobić, musisz posiadać wystarczającą liczbę Primogemów, aby kupić Losy. Genshin Impact nie ma prostego systemu postępów.

Jak zdobyć życzenia w Genshin Impact Fast

Najszybszym sposobem na uzyskanie życzeń w Genshin Impact jest zapłacenie za nie. Chociaż Genshin Impact to gra F2P (Free-to-Play), możesz dokonać pewnych zakupów. Karta Błogosławieństwa Księżyca Welkin zapewni Ci 4,99 $ i zapewni 300 Kryształów Genesis i 90 Primogemów dziennie przez okres 30 dni. Możesz konwertować Genesis Crystals na Primogems i kupować Wishes.

160 Primogemów kupi ci jedno życzenie, więc weź to pod uwagę podczas obliczania.

Podobnie jak w przypadku większości gier online, korzystanie z prawdziwych pieniędzy w Genshin Impact to najłatwiejszy i najszybszy sposób na uzyskanie aktualizacji i zwiększenie postępów.

Po osiągnięciu 20. rangi przygody otrzymujesz wiele nowych opcji. Jednym z nich jest możliwość zakupu przepustki bojowej premium, dzięki której otrzymasz znaczne ilości Primogemów.

Jak zdobyć życzenia w Genshin Impact Free?

Jeśli nie masz ochoty płacić prawdziwymi pieniędzmi za to, co jest zasadniczo zaawansowaną walutą postępu w grze, zawsze są sposoby, aby zrobić to za darmo. Tutaj jest kilka z nich.

Zagrać w grę

Genshin Impact nagradza cię za granie w grę – po prostu w nią grając. Na przykład, rangi 5 i 13 przygód zapewnią ci dobrowolne życzenie. Na innych poziomach otrzymasz darmowe Primogems, które możesz wykorzystać do różnych zakupów w grze. Wszystkie te nagrody są odbierane od recepcjonistki Gildii Poszukiwaczy Przygód z Mondstadt, Katheryne.

Potem jest doświadczenie Gildii Poszukiwaczy Przygód. Otwórz Podręcznik poszukiwacza przygód i przejdź do zakładki Doświadczenia. Wykonaj te zadania, aby otrzymać dodatkowe Primogem. Pamiętaj, że nie otrzymujesz wynagrodzenia za poszczególne zadania. Ukończ jednak cały rozdział, a otrzymasz 50 Primogemów.

Prymogemy zbierane są również poprzez zaliczanie wydarzeń. Na przykład za większość zadań otrzymasz nagrodę. Istnieją również codzienne prowizje, które można znaleźć w Gildii Poszukiwaczy Przygód.

Możesz również znaleźć Primogemy w różnych skrzyniach, więc pamiętaj, aby je otworzyć. Aby znaleźć skrzynie ze skarbami, szukaj tańczących niebieskich duchów (Mysterious Seelie). Pamiętaj, że będziesz musiał ukończyć wyzwania, zanim otworzysz niektóre skrzynie ze skarbami.

Primogemy są również zbierane poprzez znajdowanie domen, teleportacji i posągów Siedmiu. Na szczęście możesz je zobaczyć na swojej mapie przez cały czas, więc nie musisz ich szukać.

Wreszcie, za ukończenie osiągnięć otrzymasz Primogems. Przejdź do głównego menu gry i przejdź do zakładki Osiągnięcia. Istnieje 14 różnych kategorii.

Kody wymienialne

Innym darmowym sposobem na zdobycie darmowych życzeń jest chodzenie po forach Genshin Impact i szukanie kodów do wykorzystania. Jeśli zdarzy ci się znaleźć kod do wykorzystania, po prostu przejdź na oficjalną stronę Genshin Impact i przejdź do zakładki Zrealizuj kod. W ten sposób otrzymasz darmowe nagrody bezpośrednio przelane na Twoje konto.

Nagrody za wydarzenie

Biorąc pod uwagę, że Genshin Impact jest wciąż stosunkowo nową grą, oferują wiele darmowych nagród za wydarzenia. Każdego dnia przejdź do swojej skrzynki odbiorczej (zawsze sprawdzaj folder ze spamem) i sprawdź, czy są jakieś nagrody, które możesz odebrać. Zdziwiłbyś się, jak często natkniesz się na premię.

wpływ genshin

Otrzymywanie życzeń na różnych platformach

Genshin Impact to gra dostępna na systemy PC, PS4, Android i iOS. Nie oznacza to jednak, że podczas gry musisz korzystać tylko z jednej platformy. Gra wprowadza funkcję cross-saves, co oznacza, że ​​możesz przełączać się między graniem na tablecie, telefonie komórkowym i komputerze. Niestety, wersja gry na PS4 nie oferuje cross-save'ów.

Dlaczego to ma znaczenie? Cóż, biorąc pod uwagę zgodność między zapisami krzyżowymi, powinno być jasne, że metody uzyskiwania życzeń są takie same na wszystkich platformach. Nawet na PS4 zasada zdobywania życzeń (lub ich kupowania) jest taka sama.

wpływ genshin uzyskać życzenia

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak zdobyć 40 życzeń na Genshin Impact?

Odnosi się to do reklamy Genshin Impact, która twierdzi, że otrzymujesz 40 darmowych życzeń. Nie otrzymujesz automatycznie 40 darmowych życzeń, kiedy zaczynasz grać. Jednak od razu dostajesz co najmniej 20 życzeń i na pewno dostaniesz co najmniej 20 więcej w miarę zdobywania kolejnych poziomów. Te bezpłatne życzenia zostaną Ci zaoferowane w Twojej skrzynce e-mail. Tak więc, jak już wspomniano, codziennie sprawdzaj swoją skrzynkę odbiorczą i nie zapomnij o folderze ze spamem.

Jak zwiększyć swoje szczęście w Genshin Impact?

Szanse na zdobycie czegoś tak fajnego jak pięciogwiazdkowa postać są niewielkie. To powiedziawszy, istnieje sposób na zwiększenie swoich szans. Pierwsze życzenie jest zawsze po kursie 0,6%. To jest gwarantowane. Ale z każdym nowym życzeniem szanse spadają do 0,187%. Jednak przy 76. życzeniu kurs wzrasta do 20,637%. Jeśli chcesz zdobyć 5-gwiazdkową broń lub postać, złóż pojedyncze życzenia dla 76., 77., 78., 79. i 80. życzeń. To najlepszy sposób na zwiększenie szczęścia.

Jak zdobyć losy w Genshin Impact?

Nie możesz zdobyć Wishes bez przedmiotów Intertwined i Acquaint Fate. Te Losy kosztują 160 Primogemów za sztukę. Alternatywnie, dwa losy kosztują 75 gwiezdnego pyłu każdy i tylko 5 przedmiotów Starglitter.

Jak zdobyć Venti w Genshin Impact?

Venti to 5-gwiazdkowa postać Genshin Impact. Aby go zdobyć, życz mu na banerze Ballad in Goblets. Postępuj zgodnie z instrukcjami z FAQ numer dwa powyżej, aby zwiększyć swoje szanse na zdobycie tej postaci.

Czym są życzenia dotyczące wpływu Genshin?

Genshin Impact Wishes są podobne do skrzynek z łupami w innych grach. Otrzymuj życzenia, złóż życzenie, otrzymuj nagrody.

Życzenia w Genshin Impact

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże ci zdobyć tyle życzeń, ile potrzebujesz i właściwie je wykorzystać, aby uzyskać nagrodę, której szukasz. Zawsze pamiętaj – życzenia są jedną z najważniejszych cech Genshin Impact.

Czy udało Ci się zdobyć życzenia, których potrzebowałeś? Jakich metod użyłeś? Przejdź do sekcji komentarzy poniżej i dyskutuj!