Najlepsze postacie – Lista poziomów Genshin Impact [lipiec 2021]

Kim są najlepsze grywalne postacie w Genshin Impact? To zależy, kogo zapytasz. Często najpotężniejsze postacie – te, które dobrze oceniają podstawowe statystyki, umiejętności żywiołów i to, jak dobrze pasują do swojej roli – niekoniecznie są ulubieńcami graczy.

Najlepsze postacie - Lista poziomów Genshin Impact [lipiec 2021]

Czasami postacie niższego rzędu są nadal świetne. Potrzebują tylko odpowiedniej sytuacji/zespołu, aby „błyszczały”.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak obecne 33 postacie plasują się na liście poziomów, dlaczego są uważane za potężne i jak zdobyć te najbardziej pożądane.

Podsumowanie listy poziomów wpływu Genshin

Listy poziomów mogą się zmieniać z każdą aktualizacją, gdy do gry wprowadzane są nowe postacie, a deweloperzy wprowadzają zmiany, aby ją zrównoważyć. Ale każda postać może stać się „potężna”, jeśli zostanie odpowiednio wypoziomowana i otrzyma odpowiedni sprzęt.

Oto, jak obecnie oceniają najpopularniejsze postacie z Genshin Impact.

Poziom SS

Postacie z poziomu SS to crème de la crème gry, gwiezdni sportowcy, którzy pozornie przebijają się przez każdą konfrontację, w którą się angażują. Są najbardziej pożądanymi – i najtrudniejszymi do zdobycia – grywalnymi postaciami.

Oto niektóre postacie, które powinny znaleźć się na szczycie listy marzeń zespołu Genshin Impact:

Postacie DPS

Ganyu

Ten zarezerwowany łucznik Cryo znajduje się na szczycie większości list poziomów Genshin Impact. Jej podstawowe obrażenia mogą dać popularnemu Dilucowi szansę na zdobycie pieniędzy. Jednak oprócz kolejnych strzałów, jej atak może zostać naładowany lodową strzałą poziomu 1 lub strzałą Frostflake poziomu 2, które zadają niszczycielskie obrażenia krio.

Talenty Żywiołów Ganyu to świetny sposób na powstrzymanie przeziębienia wroga. Jej umiejętność „Szlak Qilina” emanuje lotosem, który zadaje obrażenia obszarowe Cryo, podczas gdy jej umiejętność eksplozyjna „Niebiański deszcz” zrzuca lodowe odłamki.

Hu Tao

Hu Tao może być potężnym sojusznikiem, jeśli odpowiednio ją zbudujesz. Uzbrojona w broń drzewcową, jej ataki Pyro zadają ogromne obrażenia jeden na jednego. Jednak jej ataki obszarowe mogą pozostawiać wiele do życzenia w porównaniu z innymi postaciami, takimi jak Ganyu czy Diluc.

Diluc

Diluc jest panującym mistrzem poziomu SS od czasu jego wprowadzenia do składu Genshin Impact. Ma jedne z najwyższych podstawowych statystyk ataku i współczynników trafień krytycznych. Uderzenie jego claymore'a może siać spustoszenie na polu bitwy.

Talenty żywiołów Diluca zadają niesamowite obrażenia i są idealne do tworzenia łańcuchów żywiołów. W połączeniu z niskim czasem odnowienia i kosztem energii nic dziwnego, że wciąż znajduje się na szczycie listy poziomów.

Znaki sub-DPS

Postacie Sub-DPS nie są głównymi postaciami zadającymi obrażenia, ale świetnie sobie radzą z ustawianiem wrogów na główne wydarzenie.

Albedo

Albedo może nie mieć podstawowych statystyk obrażeń od ataku wielu „głównych” postaci DPS, ale te umiejętności Geo alchemika są potężne. Wyślij go, aby odłożył swoją umiejętność żywiołów „Solar Isotoma”, konstrukt Geo, który nie tylko zadaje Geo AoE, ale daje innym platformę do zanurzania się i ataków z powietrza. Jego bardzo krótki czas odnowienia sprawia, że ​​jest niezbędny na każdej imprezie.

Zhongli

Zhongli otrzymał złą reputację, gdy został wprowadzony po raz pierwszy, ale od tego czasu miHoYo wzmocnił swoje umiejętności, czyniąc go bardziej godnym swojej wysokiej oceny postaci. Jako kolejna postać Geo, możesz ulec pokusie, aby zamiast tego wybrać Albedo. Sprawdź jednak umiejętność Jadeitowej Tarczy Zhongli. Niewiele postaci może grać w DPS oraz Wspieraj rolę tak, jak potrafi Zhongli.

Wsparcie znaków

Postacie wspierające lub użytkowe pomagają w prowadzeniu bitwy na twoją korzyść. Często mają umiejętności, które wzmacniają lub leczą innych członków drużyny, ale te wszechstronne postacie również zadają cios dwa do jednego na polu bitwy, gdy dołączysz ich do swojej drużyny.

Bennet

Ach, szczęśliwy, radosny, a czasem irytujący Bennet. Gracze mają związek miłości/nienawiści z tą czterogwiazdkową postacią wspierającą. Chociaż ma własny atak Pyro, najlepiej nadaje się jako wsparcie dla twojej „głównej” postaci DPS Hydro. Jego 25% premia do ataku może zrobić różnicę na polu bitwy, a jego uzdrawiający Wybuch Żywiołów może odwrócić losy w trudnej walce.

Venti

Ten głuchy bard może nie być ulubioną osobą Paimona, ale może być jedną z najpotężniejszych postaci Anemo w grze – jak dotąd. Zachowaj go, aby pomagał w kontroli tłumu za pomocą Wybuchu Żywiołów „Oko Burzy”, aby przyciągnąć wrogów w jedno miejsce i zadać pochłonięte obrażenia od żywiołów.

Xingqui

Xingqui to ktoś, kto dobrze współpracuje z zadającymi obrażenia Pyro lub Electro w twojej drużynie. Jego Hydro Elemental Burst atakuje deszczem naładowane wodą miecze, z dużym potencjałem reakcji elektro-ładowania i parowania.

Xingqui jest również jedną z tych rzadkich grywalnych postaci, które mogą zmniejszyć obrażenia otrzymywane przez aktywną postać. Jego „Śmiertelna Zasłona Deszczowa” niekoniecznie leczy (przynajmniej bez Pierwszego Wyniesienia), ale może odbić potencjalne obrażenia maksymalnie trzy razy za pomocą swojej podstawowej Umiejętności Żywiołów. Ulepszenie jego poziomów Constellation daje ci więcej „mieczy”, które będą cię chronić podczas bitwy.

Poziom S

Postacie z poziomu S mogą nie zmieniać gry w taki sam sposób, jak postacie z poziomu SS, ale mogą mieć znaczenie w trudnej walce.

Postacie DPS

Eula

Ta postać Cryo dzierżąca Claymore jest stosunkowo nowym dodatkiem do oferty Genshin Impact i znajduje się na szczycie wielu list poziomów. Jej wysokie statystyki obrażeń fizycznych sprawiają, że jest warta obejrzenia, ale jej umiejętności obszarowe Cryo są raczej efektem jednorazowego „wow”, a nie długimi potyczkami.

Klee

Nie daj się zwieść uroczemu wyglądowi Klee. Ta dziewczyna jest potęgą Pyro DPS. Od swoich normalnych ataków po umiejętności żywiołów i wybuch, może podpalić pole bitwy i jest idealnym uzupełnieniem postaci Hydro.

Xiao

Postacie Anemo służą nie tylko do wsparcia, jak udowodniło wprowadzenie Xiao. Jego ataki w dół są niszczycielskie, a jego umiejętność Anemo może łatwo wywołać reakcje żywiołów wywołane przez inne postacie.

Tartaglia

Broń dystansowa czy biała? Tartaglia może przełączyć się z łuku na sztylety Hydro za pomocą prostego uruchomienia swojej Umiejętności Żywiołów. Potrafi utrzymać się w dziale AoE i łatwo ustawić reakcje żywiołów dla innych graczy.

Znaki sub-DPS

Mona

Mona może nie zadać takich samych obrażeń, jak jej odpowiedniki DPS, ale może zatrzymać wrogów na ich drodze, szczególnie w połączeniu z członkiem Cryo. Ponadto jej umiejętność żywiołów „Phantom” może przyciągać ogień wroga, odbierając ciepło twojej postaci, jednocześnie zadając niewielkie obrażenia Hydro AoE.

Kazuha

Musisz ulepszyć biegłość żywiołów Kazuhy, aby w pełni wykorzystać jego talenty żywiołów Anemo, takie jak „Chihayaburu” i „Kazuha Slash”. Oba zadają ogromne obrażenia obszarowe, ale są bardziej skuteczne w połączeniu z innym elementem.

Wsparcie znaków

Diona

Diona może używać swoich talentów krio do kontrolowania pola bitwy, ale nie po to gracze jej szukają. Jej umiejętność żywiołów „Lodowe łapy” tworzy tarczę, a także zadaje obrażenia od żywiołów pobliskim wrogom. Ponadto jej umiejętność Burst „Signature Mix” może leczyć sojuszników, co czyni ją jedną z najbardziej poszukiwanych uzdrowicieli.

Drelich

Jean jest świetnym uzdrowicielem, ale jej umiejętności opierają się na statystykach ataku. Każde wydanie „Dandelion Breeze”, jej talentu Wybuch Żywiołów, może natychmiastowo zregenerować HP każdego członka drużyny. Jednak ilość przywróconych HP skaluje się od jej ataku, więc dobrym pomysłem jest wcześniejsze ulepszenie jej.

Qiqi

Qiqi pełni podwójną funkcję jako wsparcie i znak sub-DPS. Podobnie jak Jean, jej zdolność leczenia jest bezpośrednio powiązana z jej statystykami ataku. Jednak w przeciwieństwie do Jeana obydwa Elemental Talents Qiqi (Skill and Burst) może regenerować HP.

Sacharoza

Jeśli wolisz zdobywać HP z produktów spożywczych, sacharoza jest dobrą opcją wsparcia, którą możesz mieć pod ręką. Ma pasywne talenty, które mogą pomóc zwiększyć biegłość żywiołów i wzmocnić reakcje łańcuchowe żywiołów.

Poziom

Postacie „A Tier” mogą nie być największymi dilerami DPS, ale potrafią sobie radzić w walce. Ponadto są łatwiejsze do zdobycia niż pożądane postacie z poziomu SS. Szanse są takie, że prawdopodobnie masz już jedną lub dwie postacie z poziomu A w swoim składzie.

Postacie DPS

 • Keqing – Odpowiedź na niedobór dealerów elektrouszkodzeń. Ostrze może być nasycone obrażeniami od Elektro, aby wywołać reakcje łańcuchowe żywiołów lub może zadawać ciosy umiejętnością „Gwiezdny Miecz” Wybuch.
 • Ningguang – Jej umiejętności Geo zapewniają świetne wsparcie, a jej umiejętność żywiołów „Jade Screen” osłania graczy przed pociskami, a jej umiejętność Burst „Starshatter” zadaje obrażenia Geo. Świetna opcja do małych potyczek.
 • Noelle – Może i zdobyła kiepską reputację jako słaby wojownik Geo, ale jej umiejętności obronne (wzmocnienia tarczy i leczenia) są kluczowe na początku gry.
 • Rozaria – Hybrydowa postać, Rosaria może być zbudowana jako główna postać DPS lub wsparcie. Jej ataki obszarowe niekoniecznie są na równi z postaciami wyższych poziomów, ale radzą sobie dobrze w szczypcach.
 • Brzytwa – Może być twoją zbawczą łaską w bitwie. Ta czterogwiazdkowa postać Electro jest uzbrojona w claymore do zadawania obrażeń fizycznych.
 • Yanfei – Często uważany za postać „Klee Lite”. Jako postać żywiołu Pyro może oferować obrażenia dystansowe, choć nie do końca tego samego rodzaju i zakresu obrażeń obszarowych co Klee.

Znaki sub-DPS

 • Beidou – Za mało sztuczek, aby być uważanym za głównego bohatera DPS. W porównaniu z Brzytwą wiele jej umiejętności ma charakter defensywny.

 • Fischl – Jej ulubiony kruk jest główną atrakcją, ponieważ zadaje niemal stałe obrażenia od Elektro, nawet po zmianie postaci

  .

Wsparcie znaków

 • Barbara – Ulubieniec fanów jako uzdrowiciel i okazjonalny zadawania obrażeń Hydro. Przydatne do wywołania reakcji żywiołów, ale lepiej wykorzystywane do leczenia umiejętności Burst.
 • Chongyun – Może być potęgą Cryo DPS, zwłaszcza w połączeniu z innymi, aby stworzyć reakcję łańcuchową żywiołów.

Poziom B

Postacie z poziomu B nie są najbardziej poszukiwanymi w społeczności, ale są dobre dla przeciętnego gracza w zwykłych potyczkach. Uważaj, sprowadzając ich do lochów lub wyzwań; przynajmniej wznieś je najpierw.

Postacie DPS

 • Xinjan – Niższy substytut Diluca. Ataki Pyro i podstawowe ataki Claymore'a zadają przyzwoitą ilość obrażeń obszarowych.

 • Kaeya – Postać „darmowa” z mieczem Cryo otrzymana po ukończeniu zadania. Niezbyt potężny, chyba że Wniebowstąpiony. Trzymaj go ze względu na nostalgię.

Znaki sub-DPS

 • Podróżnik (geo) – Silniejszy niż odpowiednik Anemo, ale wciąż nie tak silny, jak inne grywalne postacie.
 • Lisa – Kolejna „darmowa” postać po ukończeniu zadania. Uszkodzenie elektryczne dobre do tworzenia reakcji, w przeciwnym razie wymienne.

Poziom C

Poziom C (często nazywany „Poziomem D” na niektórych listach) to dno beczki. Niewiele przydatnych postaci czai się na tej liście i prawdopodobnie możesz już odgadnąć jedną z nich. Na tym poziomie nie ma głównego DPS ani postaci wsparcia.

Znaki sub-DPS

 • bursztyn – Twój pierwszy członek drużyny i przewodnik, stosunkowo bezużyteczny w środkowej i późnej fazie rozgrywki.
 • Podróżnik (Anemo) – Twoja początkowa postać, którą można łatwo wymienić, gdy zaczniesz budować grywalną listę postaci.

Dodatkowe często zadawane pytania

Kto jest najlepszy 5-gwiazdkowy w Genshin Impact?

Gdybyś zadał to pytanie w zeszłym roku, odpowiedzią bez wątpienia byłaby Diluc, której panowanie na szczycie pięciogwiazdkowej listy jest zagrożone przez nowsze postacie, takie jak Ganyu.

Kto jest najsilniejszą postacią w Genshin Impact?

Diluc jest jedną z najsilniejszych postaci w Genshin Impact, ale Ganyu zyskuje coraz większe poparcie dla tytułu.

Jak zdobyć więcej postaci Genshin Impact?

Garść postaci – takich jak Kaeya i Lisa – możesz otrzymać, wykonując ich zadania. Bursztyn podąża za tobą bez wymogu questu. Jeśli chcesz postaci wyższego poziomu, będziesz musiał użyć systemu życzeń.

Kiedy pojawią się nowe postacie Genshin Impact?

Nowe postacie są zwykle wypuszczane z każdą aktualizacją i mają odpowiedni baner życzeń, aby „zwiększyć” twoje szanse na wygranie nowej postaci.

Kto jest w Twoim Dream Teamie?

W Genshin Impact wielu graczy ma szczęście, że ma nawet jedną pięciogwiazdkową postać i garstkę czterogwiazdkowych postaci. Możesz planować najlepsze postacie, ale nie pozwól, aby dążenie do perfekcji imprezy powstrzymało Cię od punktu gry – eksploracji Teyvat.

Z kogo regularnie korzystasz w swoim składzie? Na kogo skierowałeś swój wzrok? Opowiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.