Jak zdobyć więcej słyszalnych kredytów

Audible to jedna z największych bibliotek audiobooków na świecie. Dzięki miesięcznej subskrypcji możesz uzyskać dostęp do tysięcy książek do słuchania, gdziekolwiek jesteś. Audible oferuje książki w wielu kategoriach, takich jak technologia, psychologia, moda, marketing, media społecznościowe i wiele innych tematów, które pomogą Ci nauczyć się nowych rzeczy lub cieszyć się klasykami literatury.

Jak zdobyć więcej słyszalnych kredytów

W tym artykule powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o zdobywaniu większej liczby kredytów Audible i jak najlepiej nimi zarządzać.

Jak zdobyć więcej słyszalnych kredytów

Audible po raz pierwszy wprowadził kredyty, aby umożliwić swoim użytkownikom kupowanie audiobooków bez użycia karty kredytowej. Członkowie Audible Premium Plus otrzymują kredyty w ramach pakietu subskrypcji, aby móc z nich korzystać przez cały rok.

Oto kilka sposobów na zdobycie większej liczby punktów w Audible:

  1. Jeśli zdecydujesz się zasubskrybować Audible i zostać członkiem, co miesiąc będziesz otrzymywać nowe kredyty. Gdy znajdą się na Twoim koncie, możesz je wymienić na nowe audiobooki.
  2. Jeśli masz tylko jeden kredyt lub nie masz go wcale, albo masz plan Gold lub Platinum przez ponad 30 dni, możesz skorzystać z ofert promocyjnych, dzięki którym możesz otrzymać nowe kredyty.
  3. Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie kredytów jest uzyskanie 30-dniowej wersji próbnej Audible, ponieważ otrzymasz dwa kredyty, gdy tylko otworzysz konto. Po wygaśnięciu okresu próbnego będziesz musiał kontynuować miesięczne członkostwo Gold.
  4. Kupuj audiobooki w specjalnej edycji dzięki wyjątkowym ofertom. Możesz otrzymać darmowy kredyt przy zakupie jednej z tych edycji specjalnych.
  5. Weź udział w wyzwaniach Audible, w których możesz rywalizować i zdobywać nagrody lub dodatkowe kredyty.
  6. Kup nowe kredyty.

Z drugiej strony, jeśli masz starsze członkostwo lub subskrypcję Audible Escape, nie będziesz w stanie kupić nowych kredytów.

Jak zdobyć kredyty Audible

Rodzaje kredytów

W Audible napotkasz różne rodzaje kredytów:

Kredyt członkowski

Każdy plan członkostwa zawiera rodzaj kredytu i określoną cenę zakupu.

Zwrot kredytu

Kiedy wymieniasz audiobooka z innym członkiem, otrzymujesz ten szczególny rodzaj kredytu.

Dodatkowy kredyt

Jeśli kupisz książki w ofercie pakietowej, masz prawo do dodatkowych kredytów.

Kredyt podarunkowy

Za każdym razem, gdy odbierzesz dowolny prezent w Audible, otrzymasz kredyty podarunkowe. Czasami pisarze lub wpływowi blogerzy oferują kupony, aby przyciągnąć nowych odbiorców, a Ty możesz ich używać do kupowania nowych książek bez korzystania z kredytów.

Kredyty uzupełniające i oferty specjalne

Są to kredyty, które otrzymujesz dzięki promocjom i ekskluzywnym ofertom Audible.

Jak korzystać z kredytów w Audible

Członkowie Audible Premium mogą wykorzystać swoje kredyty, aby bezpłatnie otrzymywać książki z wyboru premium Audible. Jeśli chcesz zdobyć więcej książek, niż pozwala na to liczba kredytów, możesz wydać kredyt na niektóre, a resztę wykorzystać za pieniądze.

Dollar-Gill-iC5f0oZNTLw-unsplash

Stan kredytu

Każdy użytkownik Audible może zobaczyć liczbę kredytów na swoim koncie, dzięki czemu może skutecznie nimi zarządzać przed wygaśnięciem. Jeśli chcesz zobaczyć swój aktualny całkowity kredyt w Audible z pulpitu, wystarczy zalogować się w przeglądarce. Obok nazwy Twojego profilu pojawi się liczba określająca liczbę pozostałych kredytów.

Jeśli chcesz sprawdzić liczbę swoich kredytów z telefonu, oto co musisz zrobić:

  1. Otwórz aplikację Audible.
  2. Znajdź koło przypominające monetę w prawym górnym rogu.
  3. Liczba w tym rogu pokazuje, ile masz kredytów.

Co się stanie z kredytami, jeśli wstrzymasz swoje konto?

Wstrzymanie konta Audible to prosty proces. Jeśli zdecydujesz się wstrzymać swoje konto, nie będziesz musiał płacić abonamentu, ale nie będziesz w stanie uzyskać miesięcznych kredytów. Niezależnie od tego nadal będziesz mieć dostęp do wszystkich swoich książek, odbierać audiobooki jako prezenty i kupować nowe.

Możesz wstrzymać swoje konto na maksymalnie trzy miesiące. Nie otrzymasz żadnych nowych kredytów, ale nadal możesz wydać te, które już masz.

Co się stanie z kredytami, jeśli anulujesz członkostwo?

Wszyscy członkowie, którzy zdecydują się anulować członkostwo Audible Premium Plus, stracą wszystkie swoje kredyty. Oznacza to, że najlepiej będzie, jeśli wykorzystasz wszystkie swoje kredyty, a następnie anulujesz subskrypcję.

Przed anulowaniem zobaczysz wszystkie niewykorzystane kredyty i będziesz mógł zdecydować, czy chcesz kupić więcej audiobooków, czy wysłać je komuś w prezencie.

Więcej niż biblioteka audio

Audible oferuje więcej niż jeden sposób płacenia za książki, a dzięki kredytom Audible Twoje książki stają się znacznie tańsze. Gdy już dowiesz się, jak zdobyć więcej kredytów Audible i wykorzystać je na platformie, efektywniej wykorzystasz wszystkie korzyści z subskrypcji Audible i znajdziesz sposoby na zdobycie większej liczby kredytów. Czy kupujesz audiobooki za kredyty? Czy kiedykolwiek otrzymałeś kredyt podarunkowy? Na co byś je wydał?

Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.