Jak usunąć swoje konto VSCO

VSCO to skrót od „Visual Supply Company” i został stworzony jako niszowa aplikacja dla fotografów do wyświetlania swoich prac.

Jak usunąć swoje konto VSCO

Chociaż VSCO to świetna aplikacja z bardzo silną społecznością, zdecydowanie nie jest dla wszystkich. Jego nachylenie w stronę artyzmu i współczesnej fotografii sprawia, że ​​nie nadaje się dla bardziej przypadkowych użytkowników. I chociaż opłata członkowska jest rozsądna i wynosi zaledwie 19,99 USD rocznie, posiadanie profesjonalnego członkostwa w witrynie kosztuje.

Jeśli korzystasz z VSCO i zdecydowałeś, że nie jest to już witryna dla Ciebie, ten artykuł pokaże Ci, jak usunąć swoje konto.

Jak dezaktywować swoje konto VSCO

Usunięcie konta VSCO jest na szczęście bardzo proste. Jednak zanim to zrobisz, możesz wykonać kilka dodatkowych kroków, aby upewnić się, że informacje o koncie i zawartość zostaną usunięte.

Przyjrzyjmy się, jak wyczyścić zawartość konta i dezaktywować je raz na zawsze.

Usuń swoje obrazy z VSCO

Pierwszym krokiem do prawdziwego usunięcia siebie z VSCO jest usunięcie treści. Kiedy dezaktywujesz swoje członkostwo, VSCO ma tendencję do przechowywania informacji o Twoim koncie. Tak więc, aby całkowicie opuścić platformę, musisz ręcznie pozbyć się swoich treści.

 1. Otwórz aplikację VSCO na swoim urządzeniu i upewnij się, że jesteś zalogowany.
 2. Wybierz ikonę twarzy w prawym dolnym rogu, aby uzyskać dostęp do swojego profilu.
 3. Wybierz obraz i dotknij ikony z trzema kropkami w prawym górnym rogu.
 4. Wybierać Kasować aby usunąć obraz.

Może być również konieczne usunięcie obrazów, które inne osoby dodały do ​​swojej kolekcji.

 1. Otwórz aplikację VSCO na swoim urządzeniu i upewnij się, że jesteś zalogowany.
 2. Wybierz ikonę twarzy w prawym dolnym rogu, aby uzyskać dostęp do swojego profilu.
 3. Wybierz ikonę dzwonka i wybierz obraz, który chcesz usunąć.
 4. Wybierz ikonę „-”, aby usunąć ją z kolekcji.
 5. Potwierdź swój wybór, aby go usunąć.

Ponieważ musisz usunąć każde zdjęcie ręcznie, proces ten może być dość czasochłonny. Jeśli jednak chcesz całkowicie usunąć się z VSCO, jest to niezbędny krok.

Usuń swoje konto VSCO

Po wyczyszczeniu zdjęć masz dwie opcje, jeśli nie chcesz już korzystać z VSCO: możesz dezaktywować swój profil i pozostawić go w stanie uśpienia lub możesz go dezaktywować na stałe.

Aby dezaktywować swój profil VSCO:

 1. Zaloguj się na swoje konto VSCO i przejdź do tej strony dezaktywacji.
 2. Wybierać Dezaktywuj profil VSCO i podążaj za kreatorem.
 3. Potwierdź dezaktywację swojego profilu VSCO.

Dezaktywacja profilu VSCO spowoduje usunięcie siatki, kolekcji i dziennika z widoku publicznego, ale pozostawi Twoje konto nienaruszone. Zasadniczo będzie uśpiony, ale nadal żywy.

Aby dezaktywować swój profil VSCO i konto:

 1. Zaloguj się do VSCO i przejdź do tej strony. To ta sama strona, co powyżej.
 2. Wybierać Dezaktywuj profil i konto VSCO i podążaj za kreatorem.
 3. Potwierdź dezaktywację swojego konta VSCO.

Jeśli wolisz usunąć swoje konto VSCO za pośrednictwem poczty e-mail, możesz:

 1. Wyślij e-mailem [zabezpieczony e-mailem] i dodaj temat „Usuń moje konto VSCO”. Może to potrwać dłużej niż za pośrednictwem strony internetowej.

Pamiętaj, że dezaktywacja konta w rzeczywistości nie powoduje jego usunięcia. Nie będziesz już mieć dostępu do posiadanych zasobów ani dokonanych zakupów. (Możesz pobrać dowolne zasoby, zanim to zrobisz, aby ich nie stracić).

Możesz ponownie aktywować swoje konto, po prostu logując się ponownie. Oznacza to, że wszystko, co robisz, dezaktywując swoje konto, uniemożliwia ci korzystanie z niego. Jeśli możesz ponownie aktywować konto, musi ono być nadal obecne, aby można je było ponownie aktywować. Nie jest to idealne rozwiązanie z punktu widzenia prywatności, dlatego jeśli naprawdę chcesz wyczyścić swoje konto, musisz najpierw usunąć wszystkie swoje obrazy.

Końcowe przemyślenia

Usuwanie profili w mediach społecznościowych jest często niepotrzebnie skomplikowane. Na szczęście zrobienie tego w VSCO jest bardzo proste i wykonując czynności wymienione powyżej, możesz tymczasowo lub na stałe dezaktywować swoje konto.

Szukasz więcej zasobów VSCO?

Sprawdź nasz samouczek, jak rozmywać tło w VSCO.

Chcesz nawiązać kontakt z innymi wizualnymi profesjonalistami? Zobacz nasz przewodnik po znalezieniu nowych znajomych w VSCO.