Gniazda Pokémon Go: Jak znaleźć gniazda Pokémon w Wielkiej Brytanii i Londynie

Gniazda Pokémon Go: Jak znaleźć gniazda Pokémon w Wielkiej Brytanii i Londynie

Obraz 1 z 17

reddit_calexy4

jonathan_theriotimgur
Imgur
reddit_raidy_
reddit_danceswithhishands
twitter_rambology101
reddit_kjazetti
reddit_reddit2213
redditcompoundgc161
redditnormandcass27
redditrjccj
slack_for_ios_upload_1
toyota_wec_team
twitter_peteyplastik
twitter_stuartjritchie
twitter_isaac_alarcon
reddit_luschiss
 • Czym jest Pokémon Go? 6 rzeczy, które MUSISZ wiedzieć o aplikacji, która szturmem podbija świat
 • Co to jest Pokémon Go PLUS?
 • Jak grać w Pokémon Go WELL
 • Jak walczyć w siłowniach Pokémon Go
 • Każde wydarzenie Pokémon Go w Wielkiej Brytanii
 • Jak zdobyć Vaporeon, Jolteon lub Flareon?
 • Jak zdobyć gwiezdny pył
 • Jak wykluć jaja
 • Jak prawidłowo używać kadzideł?
 • Jak zdobyć Pikachu jako swojego pierwszego Pokémona
 • Jak złapać rzadkie i legendarne Pokemony
 • Jak znaleźć gniazda Pokémon
 • Jak naprawić najgorsze błędy Pokémon Go
 • Najlepsze Pokemony Pokémon Go
 • Nagrody i odblokowania poziomu trenera
 • Oto najdziwniejsze miejsca do łapania Pokémon
 • Weź udział w quizie Pokémon Go Alphr
 • Pokemon Go Gen 4 UK News: Niantic dodaje 26 nowych stworzeń do swojej listy w październiku 2018 r.
 • Jak złapać legendarne stworzenia Pokémon GO

Znalezienie nowego Pok é mon do złapania może być wyzwaniem Pokemon Go — nie byłaby to fajna gra, gdyby potwory były równomiernie rozproszone (a nikt nigdy nie dotknąłby Ratatty). A może szukasz w złym miejscu? Nigdy nie znajdziesz innego Pok é mon, jeśli nie spojrzysz w różne miejsca.

Z niecierpliwością oczekiwaną aktualizacją 4. generacji, teraz jest świetny czas, aby ponownie wyruszyć na polowanie, aby zaoszczędzić cukierki i gwiezdny pył (i zadbać o kondycję, aby przejść wymagane odległości!). I nie zaszkodzi wypełnić wszystkie dziury w swojej kolekcji, zanim pojawią się setki nowych.

Więc jeśli chcesz uchwycić coś bardziej egzotycznego niż inny Pidgey, będziesz musiał odkryć nowe krainy. ale gdzie właściwie powinieneś się udać? I czy istnieje łatwy sposób na znalezienie konkretnego Pokémona, którego szukasz? Odpowiedź nie jest tak prosta, jak tak lub nie, i właśnie tam pojawiają się gniazda Poké mon.

Czym jest gniazdo Pokémon?

Jeśli grałeś Pokemon Go od jakiegoś czasu prawdopodobnie zauważysz, że istnieją obszary, w których roi się od niektórych rodzajów Pokémonów i tym właśnie jest gniazdo Pokémonów. Mówiąc najprościej, gniazdo Pokémon to miejsce, w którym duża liczba Pokémonów (z wyjątkiem marnotrawców, takich jak Drowzee) pojawia się w jednym miejscu przez krótki czas. Jeśli na przykład, powiedzmy, cztery Abrasy mogą zostać schwytane w ciągu 20 do 30 minut w jednym miejscu, nazwalibyście ten hotspot gniazdem Pokémon.

Możliwe, że gniazda Pokémonów są usterką, stworzoną z powodu błędu w algorytmie, który odradza Pokémony – ale nie będziemy narzekać. Kiedy po raz pierwszy pojawiło się zjawisko gniazd, myśleliśmy, że Niantic całkowicie się go pozbędzie – ale wygląda na to, że Niantic po prostu zmienia typ Pokémona, który ma tendencję do pojawiania się każdego gniazda. Pokémon Go hack: Gdzie znaleźć gniazda Pokémon

Gdzie można znaleźć gniazda Pokémonów?

Trenerzy Pokémonów z całego świata pracowali razem, aby znaleźć miejsca gniazdowania Pokémonów. Większość gniazd Pokémonów znajduje się w dużych miastach, więc jest o wiele więcej do zobaczenia i zrobienia niż tylko granie Pokemon Go. Jednak nie planuj jeszcze przerw w mieście – wiadomo, że lokalizacja gniazd Pokémonów ulega zmianie. Z reguły warto sprawdzić, czy gniazda Pokémonów, które chcesz odwiedzić, nadal generują pożądane Pokémony. Wyobraź sobie, że bierzesz dzień wolny od pracy, by złapać 34 Drowzees. Wypatroszony.

CZYTAJ DALEJ: Co to za gadka o Pokémon RPG dla Switcha?

Jeśli mieszkasz w Londynie, masz już szczęście. Trener Poké o imieniu I_am_Bruton_Gaste opublikował na Reddicie lokalizacje wszystkich gniazd Pokémonów w Londynie. Oprócz postu stworzono pomocną mapę pokazującą lokalizacje gniazd Pokémonów – chociaż w tej chwili obejmuje ona tylko Londyn. Aby dać ci przedsmak tego, czego możesz się spodziewać w poście Reddit, Charmanders często można znaleźć w Greenwich Park, Blackheath i Olympic Park. Jeśli znajdziesz więcej gniazd Pokémonów, możesz również przyczynić się do tego postu.

Ponadto w Londynie istnieje cały subreddit dla łowców Pokémonów, więc jako zespół możesz pozostać na szczycie gniazd i siłowni i wymieniać Pokémony z zadowoleniem.

Jeśli w najbliższym czasie nie przyjedziesz do Londynu, warto poszukać gniazd Pokémonów w Twoim lokalnym mieście. Istnieje już narodowa mapa gniazd Pokémon dla Wielkiej Brytanii, która okazuje się być cennym narzędziem w dążeniu do bycia najlepszym, jak nikt inny.