Kody i wskazówki Pokémon Go: 5 sposobów na złapanie rzadkich i legendarnych Pokémon

Kody i wskazówki Pokémon Go: 5 sposobów na złapanie rzadkich i legendarnych Pokémon

Obraz 1 z 17

reddit_calexy4

jonathan_theriotimgur
Imgur
reddit_raidy_
reddit_danceswithhishands
twitter_rambology101
reddit_kjazetti
reddit_reddit2213
redditcompoundgc161
redditnormandcass27
redditrjccj
slack_for_ios_upload_1
toyota_wec_team
twitter_peteyplastik
twitter_stuartjritchie
twitter_isaac_alarcon
reddit_luschiss
 • Czym jest Pokémon Go? 6 rzeczy, które MUSISZ wiedzieć o aplikacji, która szturmem podbija świat
 • Co to jest Pokémon Go PLUS?
 • Jak grać w Pokémon Go WELL
 • Jak walczyć w siłowniach Pokémon Go
 • Każde wydarzenie Pokémon Go w Wielkiej Brytanii
 • Jak zdobyć Vaporeon, Jolteon lub Flareon?
 • Jak zdobyć gwiezdny pył
 • Jak wykluć jaja
 • Jak prawidłowo używać kadzideł?
 • Jak zdobyć Pikachu jako swojego pierwszego Pokémona
 • Jak złapać rzadkie i legendarne Pokemony
 • Jak znaleźć gniazda Pokémon
 • Jak naprawić najgorsze błędy Pokémon Go
 • Najlepsze Pokemony Pokémon Go
 • Nagrody i odblokowania poziomu trenera
 • Oto najdziwniejsze miejsca do łapania Pokémon
 • Weź udział w quizie Pokémon Go Alphr
 • Pokemon Go Gen 4 UK News: Niantic dodaje 26 nowych stworzeń do swojej listy w październiku 2018 r.
 • Jak złapać legendarne stworzenia Pokémon GO

Nie ma gwarantowanych sposobów na znalezienie rzadkich Pokémonów, takich jak Charmander, Eevee i Pikachu – ale istnieje wiele sposobów, dzięki którym łapanie stworzeń, które chcesz, będzie znacznie mniej losowe.

Pokemon Go to długo działająca gra, która zachęca graczy do przygód i odwiedzania nowych miejsc w celu łapania małych wirtualnych stworzeń. Później, zakładając, że dbałeś o swoje stworzenia i zebrałeś kolekcję, możesz dołączyć do bitew najazdowych na Pokemony. Aby odnieść sukces, potrzebujesz Pokemona, który można wyrównywać i mieć różne umiejętności.

Nawet ci, którzy niewiele wiedzą o Pokemonach, prawdopodobnie znają Pikachu. Co zaskakujące, to bardzo popularne żółte stworzenie nie jest łatwe do znalezienia. Ale większość użytkowników nie ma nic przeciwko, ponieważ Pokedex jest tak pełen unikalnych postaci, że każdy znajdzie co najmniej dwie lub trzy, które kochają.

W tym artykule omówimy kilka wskazówek i sztuczek, które pomogą Ci znaleźć rzadkiego i legendarnego Pokemona, którego szukasz.

Kody i porady Pokémon Go: Pokévision pomoże Ci złapać te rzadkie i legendarne stworzenia

1. Ruszaj się

Nie jest tajemnicą, że podjęto kilka prób oszukania Pokemon Go, aby pomyślał, że podróżujesz do jakiegoś egzotycznego miejsca, aby złapać rzadkiego Pokemona. Niestety, te nie zawsze działają i często mogą doprowadzić Cię do gorącej wody z Niantic.

Kiedyś, we wczesnych dniach Pokemon Go, mogliśmy przypiąć nasze telefony komórkowe do wentylatora sufitowego i pozwolić mu się obracać, aby aplikacja myślała, że ​​idziemy lub biegamy, i awansujemy dalej. Dziś już tak nie jest. Aby faktycznie znaleźć Pokemona, musisz wyjść z domu i zacząć szukać.

2. Udaj się do punktów orientacyjnych

Nie musisz mieć paszportu, aby znaleźć rzadkiego Pokemona. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, prawdopodobnie masz w pobliżu punkty orientacyjne, parki lub coś godnego uwagi. Często to właśnie tam znajdujemy naszego najsilniejszego Pokemona. Bazując na doświadczeniu, miejsca te mają zazwyczaj wysoki punkt odrodzenia, co oznacza, że ​​naraz pojawi się więcej Poke. Zwiększa to twoje szanse na napotkanie rzadkich i legendarnych towarzyszy bitewnych.

Po pewnym czasie gry zaczniesz zauważać punkty odradzania. Jeśli często odwiedzasz te miejsca, prawdopodobnie znajdziesz rzadkiego Pokemona.

3. Podnieś swój poziom trenera

Może to być trudne do zrealizowania, ale jednym z powodów, dla których wciąż znajdujesz niskopoziomowe, podstawowe Pokémony, jest to, że jesteś niskopoziomowym, podstawowym trenerem Pokémonów. Twój poziom trenera i rzadkość napotkanych Pokémonów są ze sobą powiązane, więc szybkie podniesienie poziomu pomoże ci znaleźć te lepsze Pokémony. Przygotowaliśmy tutaj przewodnik, w jaki sposób możesz znacznie szybciej awansować.

Jeśli zaczynasz, poświęć czas na odwiedzanie Poke Stops i poznawanie nowych przyjaciół w grze. Oba te elementy pomogą Ci poprawić Twój wynik trenera. W miarę zwiększania własnych umiejętności możesz skupić się na łapaniu Pokemonów i wygrywaniu bitew.

4. Użyj zwykłego Poké-sense

Chociaż szanse na znalezienie konkretnego Pokémona są losowe, istnieje większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz określone typy Pokémonów w określonych miejscach – i to ma naprawdę sens. Bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz wodne Pokémony wokół wody, podobne do myszy i lądowe Pokémony na obszarach trawiastych, a jeśli jesteś przygotowany na wyprawę, masz większe szanse na znalezienie psychicznych Pokémonów na cmentarzach.

kbabesr

5. Szukaj rotacji gniazd

Rotacje gniazd zwykle pojawiają się w parkach i mają wysoką częstotliwość odradzania. Podoba nam się ta wskazówka, ponieważ nie musisz podróżować daleko, aby znaleźć wspaniałych towarzyszy do bitwy, a (jak sama nazwa wskazuje) te gniazda aktualizują się często (zwykle co tydzień). Tutaj możesz sprawdzić następny harmonogram rotacji gniazd.

Zasadniczo możesz odwiedzić park w poniedziałek i zobaczyć kilka Bulbasaurów. W następny wtorek możesz zobaczyć więcej Eevees. Wykorzystaj to na swoją korzyść, ponieważ ogólnie jest łatwo dostępny bez względu na to, gdzie mieszkasz, i daje ci nowego Pokemona zgodnie z harmonogramem rotacji.

Możesz poprosić innych graczy w Twojej okolicy lub znaleźć więcej lokalnych informacji na stronie takiej jak Reddit, aby pomóc Ci znaleźć więcej informacji na temat rotacji gniazd. Przygotujcie razem plan, poznajcie harmonogram i miejsca, a potem zabierzcie się do gry.

Co robić, jeśli nie możesz podróżować

Zdajemy sobie sprawę, że wielu graczy Pokemon Go nie jest tak mobilnych, jak pozwala na to gra. Nie oznacza to, że musisz obejść się bez dużego wyboru Pokedex. Na szczęście twórcy też tak sądzą.

Chociaż mówimy tutaj głównie o młodszych trenerach, z tych wskazówek może skorzystać każdy. Niektóre z najlepszych miejsc, w których znaleźliśmy Pokemona, to kościoły, restauracje i centra handlowe. Są to miejsca, które większość trenerów odwiedzi przynajmniej raz w tygodniu.

Załóżmy, że nie masz jeszcze samochodu. To w zasadzie oznacza, że ​​nie możesz jeździć do nowych i ekscytujących miejsc, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Zasadniczo jesteś na łasce kogoś innego, kto zabierze cię na polowanie na Pokemona. Kiedy nie masz takiej opcji, poświęć czas na opiekę nad swoim obecnym Pokemonem i wyrównaj go tak bardzo, jak to możliwe.

Kiedy jedziesz samochodem, spróbuj zakręcić każdym Poke Stopem, który zobaczysz, często otrzymasz zapasy, których potrzebujesz, gdy nadejdzie czas gry. Pokemon Go może nadal być zabawne i ekscytujące, jeśli nie masz pełnej kontroli nad swoimi podróżami, ale wymaga to trochę więcej przygotowań i planowania sukcesu.