11 najlepszych graczy w FIFA 16 Ultimate Team

FIFA 16 Ultimate Team jest potwornie uzależniająca. Jedna część FIFA, druga część kolekcji naklejek, stopniowo pielęgnujące swoją drużynę poprzez łupy zdobyte dzięki wygrywaniu meczów, to absurdalnie bardziej wyszukana formuła. Jasne, zaczniesz od prawie niczego, ale jeśli pieniądze nie byłyby problemem, chciałbyś, aby twoja początkowa 11 wyglądała mniej więcej tak:

11 najlepszych graczy w FIFA 16 Ultimate Team

W bramce… Manuel Neuer (90)

Oceny powyżej 85 są w FIFA dość rzadkie. Ocena 90 jest prawie niespotykana i dlatego Manuel Neuer jest najlepszym bramkarzem, jakiego możesz położyć w FIFA, z umiejętnościami zatrzymywania strzałów, które gwarantują, że twoi przeciwnicy rzucą się z frustracji. Wadą? Potrzebujesz około 100 000 monet, aby dodać go do swojego gangu.

Alternatywa dla biednego człowieka: Vincent Enyeama (81)

Podczas gdy dobrze znany Neuer przywróci ci najlepszą część 100 000 monet, Enyeama można dostać z Lille za mniej niż 1% tej kwoty. Ma 81 rankingu i radzi sobie z 90 refleksami – umieszczając go tam z najlepszymi, bez rozbijania banku.fifa_16_best_ultimate_team

W obronie… Dani Alves (84), Thiago Silva (88), Sergio Ramos (87) i Marcelo (82)

Zobacz powiązane Jak bronić w FIFA 16: 5 prostych sztuczek, które powstrzymają Cię przed bitą Porady i wskazówki dotyczące gry FIFA 17: Zostań profesjonalistą FIFA dzięki tym 11 poradom. Wykorzystaj Big Data, aby odkryć kolejnego Lionela Messiego

Z tą solidną czwórką, patrzysz na skumulowaną ocenę 342/400, a oni też są dynamiczną grupą. Wielu dobrych obrońców w FIFA jest zawiedzionych częstym poleganiem przeciwników na szybkości i pokazywani przez takich jak Remi, Walcott, Aubameyang i in. Jeśli masz monety, ci faceci powinni znacznie utrudnić ci rozbicie, ale bądź przygotowany na odłożenie najlepszej części 250 000 monet, aby uczynić to zestawieniem pierwszego wyboru.

Alternatywy dla biedaka: Bruno Peres (79), Juan Jesus (79), Raul Albiol (81) i Juan Camilo Zuniga (77)

Na papierze znacznie gorzej, ale za około 5000 monet, jeśli się rozejrzysz. Środkowi obrońcy są solidni, a skrzydłowi podstępni i szybcy, co zapewnia wsparcie przy atakach skrzydłami, jeśli tego potrzebujesz.

W pomocy… Arjen Robben (90), Andres Iniesta (88), Paul Pogba (86) i Eden Hazard (89)

Nie jestem pewien, czy ci gracze potrzebują żadnego przedstawienia, chociaż niektórzy fani Manchesteru United mogą drapać się po głowach i zastanawiać się, czy to ten sam Paul Pogba, który osiągnął gorsze wyniki w Premier League (tak, tak jest). Wszyscy są świetnymi podającymi, zaprojektowanymi, aby rozciąć przeciwników z wystarczającym tempem i umiejętnością dryblingu, aby umieścić przerażających na powolnych środkowych obrońcach, z którymi zdecydujesz się biec. Minus: patrzysz na ponad 500 000 monet na ten wymarzony skład, więc oszczędzaj.

Alternatywy dla ubogich: Jeremain Lens (79), Roman Eremenko (82), Daley Blind (80) i Victor Ibarbo (78)

Możesz też skorzystać z opcji biedaka i wydać około 1% tego na ten tani i wesoły skład. Tempo ponownie jest tutaj na porządku dziennym, a Eremenko, Ibarbo i Lens są w stanie osiągnąć prędkość. Blind jest nieco wolniejszy, ale dodaje dodatkowej stali do środka pola, a także ma przyzwoite podanie.fifa_16_cheap_ultimate_team

W ataku… Lionel Messi (94) i Luis Suarez (90)

W razie wątpliwości… ukradnij atak Barcelony. Wydaje się, że mają się dobrze. Z całą powagą, groźba Messiego i Suareza tak naprawdę nie wymaga wyjaśnienia: obaj są szybkimi, naturalnymi strzelcami, którzy mają talent do zajmowania najlepszych pozycji i obaj mogą biegać po ringach wokół wolnych obrońców. Oczywiście nie najlepszy w powietrzu, więc jeśli chcesz mieć celownika, spróbuj Lewandowskiego, Ronaldo lub Rooneya. Kogokolwiek wybierzesz, przygotuj się na duże wydatki. Sam Messi zwykle kosztuje grubo ponad 1 000 000 monet.

Alternatywy dla biednych: Filip Djordjevic (80), Max Kruse (82)

Jest wielu napastników okazji, ponieważ większość graczy ma mniej do kupienia i skupia się na wielkich nazwiskach. Oto dwie absolutne okazje: Djordjevic świetnie radzi sobie w powietrzu, z wystarczająco szybkim tempem i umiejętnościami strzelania, aby zrobić z niego garść na ziemi, podczas gdy Kruse ma dobrą kontrolę nad piłką i świetny strzał na niego. Obie można kupić za mniej niż 1000 monet.

Oczywiście będziesz musiał bawić się chemią, aby stworzyć idealną drużynę, ale żaden z tych graczy Cię nie zawiedzie, bez względu na to, z kim grają razem.

CZYTAJ DALEJ: Czego możemy się spodziewać po FIFA 17?

Obrazy: FUThead, Marco Verch