Pokémon Go Plus: Wszystko, co musisz wiedzieć o podstawowym akcesorium Pokémon Go

Pokémon Go Plus: Wszystko, co musisz wiedzieć o podstawowym akcesorium Pokémon Go

Obraz 1 z 17

reddit_calexy4

jonathan_theriotimgur
Imgur
reddit_raidy_
reddit_danceswithhishands
twitter_rambology101
reddit_kjazetti
reddit_reddit2213
redditcompoundgc161
redditnormandcass27
redditrjccj
slack_for_ios_upload_1
toyota_wec_team
twitter_peteyplastik
twitter_stuartjritchie
twitter_isaac_alarcon
reddit_luschiss
 • Czym jest Pokémon Go? 6 rzeczy, które MUSISZ wiedzieć o aplikacji, która szturmem podbija świat
 • Co to jest Pokémon Go PLUS?
 • Jak grać w Pokémon Go WELL
 • Jak walczyć w siłowniach Pokémon Go
 • Każde wydarzenie Pokémon Go w Wielkiej Brytanii
 • Jak zdobyć Vaporeon, Jolteon lub Flareon?
 • Jak zdobyć gwiezdny pył
 • Jak wykluć jaja
 • Jak prawidłowo używać kadzideł?
 • Jak zdobyć Pikachu jako swojego pierwszego Pokémona
 • Jak złapać rzadkie i legendarne Pokemony
 • Jak znaleźć gniazda Pokémon
 • Jak naprawić najgorsze błędy Pokémon Go
 • Najlepsze Pokemony Pokémon Go
 • Nagrody i odblokowania poziomu trenera
 • Oto najdziwniejsze miejsca do łapania Pokémon
 • Weź udział w quizie Pokémon Go Alphr
 • Pokemon Go Gen 4 UK News: Niantic dodaje 26 nowych stworzeń do swojej listy w październiku 2018 r.
 • Jak złapać legendarne stworzenia Pokémon GO

Chociaż Pokémon Go nie jest tak popularny jak kiedyś, wciąż jest mnóstwo oddanych graczy, którzy próbują stać się najlepszymi, jak nikt nigdy wcześniej. Jeśli tak jak ja nadal grasz Pokemon Go i nie masz Pokémon Go Plus jednak, to naprawdę tracisz. Podczas gdy urządzenie wielkości zegarka było stale niedostępne w powijakach, Go Plus był dostępny w brytyjskim sklepie Nintendo od dawna.

Ale dlaczego powinieneś dostać? Pokémon Go Plus? I czy naprawdę jest wart tyle pieniędzy? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Pokémon Go Plus.

Czym jest Pokémon Go Plus i jak działa?

Pokémon Go Plus to akcesorium montowane na nadgarstku, które łączy się z telefonem przez Bluetooth o niskim poborze mocy i pozwala łapać Pokémony i obracać Poké Stops jednym kliknięciem. Dzięki Pokémon Go Plus możesz dalej łapać i kręcić bez konieczności otwierania aplikacji.

Działa poprzez użycie serii wibracji i kolorowych świateł LED, aby ostrzec Cię, gdy w pobliżu znajduje się Pokémon lub gdy mijasz PokéStop. Kiedy miga na zielono, oznacza to, że już go złapałeś, a kiedy miga na żółto, oznacza to, że jest to nowy Pokémon, którego jeszcze nie zarejestrowałeś w swoim PokéDexie.

Ale największą korzyścią jest to, że możesz być towarzyski, jednocześnie grając w grę.

Jest jednak kilka wad. Dzięki Go Plus możesz używać PokéBalls tylko do łapania Pokémona, a jeśli nie złapiesz go na pierwszym PokéBallu, automatycznie ucieknie. To oczywiście frustrujące, jeśli jest to coś rzadkiego i można było użyć Wielkiej Piłki lub Ultra Piłki, aby ją złapać.

Po drugie, Pokémon Go Plus działa na bateriach guzikowych, co oznacza, że ​​musisz wymieniać baterię mniej więcej co miesiąc. Używam Go Plus około czterech do pięciu godzin dziennie i muszę go wymieniać co trzy tygodnie. Twój przebieg będzie oczywiście różny w zależności od tego, jak intensywnie go używasz.

Zobacz powiązane Użyj tych Pokémonów, aby wygrać każdą bitwę Pokémon Go Gym w 2021 roku Who’s That Pokemon ?: Czy potrafisz odgadnąć wszystkie 17 zamaskowanych stworzeń Pokemon Go? Porady i wskazówki dotyczące Pokémon Go: Jak złapać nowego Pokemona Meltana i nie tylko

Ile kosztuje Pokémon Go Plus i gdzie można go kupić?

Pokémon Go Plus kosztuje 35 funtów i można go kupić w Wielkiej Brytanii w oficjalnym sklepie Nintendo UK. Jest oczywiście bardzo drogi, ale korzyści, jakie zapewnia codziennemu graczowi Pokémon Go, nie można lekceważyć. Możliwość obracania PokéStops bez otwierania gry to zdecydowany bonus, gdy się spieszysz.

Co to jest Pokémon Go Plus? Data premiery w Wielkiej Brytanii, gdzie kupić i nie tylkoCo się stało z Pokémon Go Plus, kiedy po raz pierwszy został uruchomiony?

Kiedy Pokémon Go Plus po raz pierwszy wystartował w 2016 roku, uderzyło go opóźnienie po opóźnieniu. Nintendo początkowo powiedziało, że data premiery urządzenia do noszenia cofnęła się do września, ale firma później ujawniła prawdziwy powód niepowodzenia i nie tego się spodziewaliśmy. Okazało się, że gra Pokémon Go Plus została opóźniona nie z powodu potrzeby nadążania przez Nintendo za popytem, ​​ale z powodu ulepszeń, które należało wprowadzić po stronie aplikacji w ekosystemie.

Nintendo wyjaśniło przyczynę opóźnienia dla Polygon w oświadczeniu, mówiąc: „Abyśmy mogli oferować nowe doświadczenia do gry Pokemon Go z Pokémon Go Plus o poziomie jakości wystarczająco wysokim, aby zadowolić jak najwięcej osób, uznaliśmy, że konieczne jest poświęcenie wystarczającej ilości czasu na ukończenie. Prosimy o wyrozumiałość.”

Dziś Go Plus działa bezbłędnie, mimo że może mieć problemy od czasu do czasu, gdy Niantic aktualizuje aplikację.