Jak usunąć wideo w Marco Polo

Marco Polo to w zasadzie Skype spotyka czat. Innymi słowy, wysyłasz wiadomości do znajomych w formie wideo, a oni odpowiadają w naturze.

Ale tak jak w przypadku każdego czatu, czasami wysyłasz wiadomość, której żałujesz. Marco Polo rozumie i umożliwia użytkownikom usuwanie wiadomości wideo, które wysłali za pośrednictwem aplikacji. Więc następnym razem, gdy wyślesz zawstydzające polo do swojej sympatii, pamiętaj, że kilka prostych kroków może pomóc ci w tym dzwonku.

Usuń film wideo, który wysłałeś

Krok 1

Przejdź do rozmowy zawierającej wideo lub Polo, które chcesz usunąć.

Krok 2

Znajdź miniaturę Polo na liście filmów na dole. Dotknij i przytrzymaj tę miniaturę.

Krok 3

Uzyskiwać Usuń to Polo.

Krok 4

Uzyskiwać Potwierdź usunięcie.

Spowoduje to usunięcie Polo z obu stron rozmowy. Innymi słowy, nie będziesz już mógł tego zobaczyć, podobnie jak twój przyjaciel.

Usuń otrzymany film

Wykonaj w zasadzie te same kroki, co powyżej, aby usunąć Polo wysłane do Ciebie przez inną osobę. Jedyną prawdziwą różnicą jest to, że zamiast słowa „usuń” zobaczysz słowo „usuń”. Dzieje się tak, ponieważ nie możesz całkowicie usunąć Polo wysłanej przez inną osobę. Możesz go usunąć z telefonu, ale pozostanie na swoim.

Zapisz film przed jego usunięciem

Może chcesz usunąć Polo, zanim odbiorca je zobaczy, ale boisz się, że tego pożałujesz. Istnieją sposoby na zapisanie tych wiadomości przed ich usunięciem. Sposób, w jaki sobie z tym poradzisz, zależy od tego, czy używasz iPhone'a, czy Androida.

Pamiętaj, że możesz nie być w stanie zapisać filmu Marco Polo wysłanego przez innego użytkownika, jeśli ma wyłączone ustawienia tej funkcji.

Android:

Android ułatwia to dzięki prostej opcji „Zapisz wideo” po dotknięciu i przytrzymaniu Polo. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami usuwania własnego Polo i wybierz Zapisz wideo zamiast. Następnie wróć i usuń go, jeśli nadal chcesz.

iPhone:

Apple sprawia, że ​​jest to trochę trudniejsze, ale nadal możesz to zrobić. Stuknij i przytrzymaj swoje Polo, tak jak to zrobiłeś powyżej, a następnie zrób to:

Krok 1

Uzyskiwać Do przodu.

Krok 2

Uzyskiwać Jeszcze.

Krok 3

Uzyskiwać Zapisz wideo.

Pamiętaj, że możesz zapisać tylko wideo, które sam stworzyłeś. Nie możesz zapisać żadnych koszulek polo, które przysłali ci inni. Możesz także użyć funkcji przekazywania Apple, aby udostępnić swoje koszulki polo znajomym za pośrednictwem iPhone'a lub opublikować je w mediach społecznościowych.

Usuń cały czat

Może nie martwisz się tylko o jedną Polo. Może cała twoja historia wideo z pewnym przyjacielem to gigantyczna zabawa.

Krok 1

Kliknij trzy pionowe kropki obok czatu, który chcesz usunąć.

Krok 2

Uzyskiwać Zablokuj / Usuń Czat.

Krok 3

Wybierać Usuń czat w wyskakującym okienku.

Nie usunie to koszulek polo dla was obojga. Twój znajomy nadal będzie miał dostęp do całej rozmowy. Jedynym sposobem, aby uniemożliwić im zobaczenie wysłanych przez Ciebie koszulek polo, jest usunięcie ich pojedynczo.

Powiedz, kto widział Twój film

Jeśli Twoją motywacją do przeczytania tego artykułu jest to, że wysłałeś Polo, którego naprawdę nie chcesz, aby odbiorca zobaczył, działaj szybko. Gdy go zobaczą, nie da się go usunąć z ich pamięci.

Możesz stwierdzić, czy ktoś oglądał Polo, otwierając rozmowę i szukając danego Polo. Jeśli widzisz małą okrągłą ikonę w rogu koszulki polo ze zdjęciem profilowym w środku, oznacza to, że ją widzieli. Jeśli nie, to masz jeszcze czas.

Działać szybko!

Ale tak jak w przypadku każdego czatu, czasami wysyłasz wiadomość, której żałujesz. Marco Polo rozumie i umożliwia użytkownikom usuwanie wiadomości wideo, które wysłali za pośrednictwem aplikacji. Więc następnym razem, gdy wyślesz zawstydzające polo do swojej sympatii, pamiętaj, że kilka prostych kroków może pomóc ci w tym dzwonku.

Co się stanie, gdy usunę koszulkę polo?

Jeśli usuniesz własne Polo, zniknie ono po Twojej stronie i po stronie odbiorców. Jednak usunięcie koszulki polo, którą ktoś ci wysłał, spowoduje usunięcie tylko tego polo z historii czatów.

Jak długo dostępne są filmy Marco Polo?

Filmy Marco Polo będą działać tak długo, jak użytkownik jest aktywny i nie usuwa ich ręcznie, jak pokazano powyżej. Jeśli użytkownik jest nieaktywny przez ponad rok, filmy zostaną automatycznie usunięte. Użytkownicy z bezpłatną subskrypcją podlegają archiwum wideo po 30 dniach, co oznacza, że ​​Twoje filmy można znaleźć w folderze archiwum. Osoby, które zapłacą za abonament, nie zostaną zarchiwizowane.

Czy mogę odzyskać usunięte wideo?

Nie, chyba że zapisałeś film lub został on zarchiwizowany.

Czy mogę zablokować innego użytkownika w Marco Polo?

Tak, możesz zablokować innego użytkownika w Marco Polo, aby nie mógł się z Tobą kontaktować. Jeśli usuniesz innego użytkownika, będzie on nadal miał dostęp do wszystkich Twoich wiadomości i filmów, o ile nie usuniesz ich wcześniej.