Oferta darmowych gier PS Plus na marzec 2018 r. obejmuje fantastyczne Bloodborne i Ratchet & Clank

PS Plus brakowało w ostatnich miesiącach, a skład z zeszłego miesiąca Dryg biorąc ciastko. Na szczęście, jakby chcąc odpokutować za swoje grzechy, Sony wprowadziło niesamowity skład PlayStation Plus w marcu 2018 roku.

Na PS4, abonenci PS Plus mogą pobrać oba Krwiopochodne i zremasterowaną wersję klasycznego PS2 Grzechotka i brzęk. Oba tytuły z łatwością zaliczają się do absolutnie najlepszych gier dostępnych na PS4, więc fantastycznie jest widzieć je dostępne dla każdego z PS Plus.

Jak co miesiąc w PS Plus, otrzymasz także dwie gry na PS3 i dwie gry na PS Vita. Tym razem wokół jego Rocznica Legendy Kay oraz Potężny nr 9 na PS3, z Claire: Rozszerzone cięcie oraz Pogromcy bombardowań dołączanie na PS Vita.

CZYTAJ DALEJ: Najlepsze gry PS4 można kupić za pieniądze

Zobacz powiązane Najlepsze gry na PS4 dla dzieci od Just Dance po Little Big Planet 3 Najlepsze gry na PS4 Pro: Gry 4K HDR na PlayStation 4 PlayStation 4 Pro kontra PS4: Czy naprawdę POTRZEBUJESZ PS4 Pro?

Ambitna strzelanka w stylu Mega Man Potężny nr 9 jest również kompatybilny z PS4, obok Claire: Rozszerzone cięcie oraz Pogromcy bombardowań więc faktycznie dostajesz pięć gier na PS4 za darmo dzięki marcowemu PS Plus.

Tym razem jednak nie dostaniesz darmowej gry PlayStation VR lub PlayLink, z której możesz się cieszyć.

Wszystkie sześć gier jest już dostępnych, a lutowy skład Dryg oraz Rym rozpłynęły się na zawsze.

  1519837620478

  Warto również zauważyć, że Sony zaprzestanie produkcji gier na PS3 i PS Vita w ramach PS Plus od 8 marca 2019 r. Oznacza to, że czeka nas jeszcze jeden rok gier na PS3 i PS Vita, ale potem nada. Nic więcej się nie zmieni, ale oznacza to, że w ramach PS Plus będziemy oglądać tylko dwie gry każdego miesiąca.

  Oficjalna linia Sony w tej sprawie mówi, że „miesięczne gry pozostaną w dwóch grach na PS4 miesięcznie. Będziemy nadal zwiększać korzyści, które członkowie otrzymują w ramach PS Plus, w tym bezpłatne pakiety dodatków do darmowych gier i ekskluzywne zniżki w PS Store”.

  Chociaż mam nadzieję, że postawa może się zmienić w 2019 roku, może to być wskazówka dotycząca nadejścia PS5. Chociaż prawdopodobnie tak nie jest.

  CZYTAJ DALEJ: Najlepiej wyglądające gry na PS4 Pro już teraz

  Darmowe gry PS Plus marzec 2018:

  Co nadchodzi w marcu:

  • Krwiopochodne (PS4)
  • Grzechotka i Clank (PS4)
  • Rocznica Legendy Kay (PS3)
  • Potężny nr 9 (PS3 i PS4)
  • Claire: Rozszerzone cięcie (PS Vita i PS4)
  • Pogromcy bombardowań (PS Vita i PS4)