Star Wars Battlefront 2 DLC: EA dodaje darmową zawartość w sezonie The Last Jedi, który zaczyna się dzisiaj

Star Wars Battlefront 2pierwszy kawałek DLC jest już dostępny i jest całkowicie darmowy!

Wiedzieliśmy już, że EA rezygnuje z przepustki sezonowej na Star Wars Battlefront 2, ale to nie sprawia, że ​​wydaje się to mniej fajne Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zawartość jest całkowicie darmowa. Nie jest to również nieistotna aktualizacja, ponieważ do kampanii dla jednego gracza dodawany jest nowy rozdział wraz z nowymi bohaterami do gry wieloosobowej i wieloma poprawkami błędów.

Aktualizacja rozdziału fabularnego ma na celu powiązanie wydarzeń z gry w nadchodzącym filmie Disneya, podczas gdy zawartość dla wielu graczy przedstawia Finna, Kapitana Phasmę, Craita i D’Qara jako grywalnych bohaterów. Są też dwie nowe mapy i możesz zobaczyć wszystkie informacje o łatce, aby dowiedzieć się, jakie błędy zostały naprawione.

Cała zawartość jest bezpłatna i dostępna do pobrania już teraz. Kontrawersyjne mikrotransakcje nadal jednak pozostają.

Star Wars Battlefront 2: Klęska mikrotransakcji, jak to się stało

Z powodu wszystkich kontrowersji związanych ze skrzynkami z łupami i mikrotransakcjami związanymi z premierą Star Wars Battlefront 2, pierwszego dnia nie poszło zbyt dobrze.

W rzeczywistości kontrowersje były tak poważne, że Disney rzekomo zmusił EA do całkowitego usunięcia transakcji. VentureBeat donosi, że dyrektor generalny Disneya, Bob Iger, odrzucił telefon do szefa EA, Andrew Wilsona, zaledwie kilka godzin przed tym, jak EA zadzwoniło, aby wyciągnąć wszystkie mikrotransakcje z gry. ten dziennik "Wall Street donosi, że wezwanie to miało „wyrazić niezadowolenie kierownictwa Disneya z powodu tego, jak oburzenie „odbiło się na ich nieruchomościach namiotowych”.

Po tej wiadomości Gwiezdne Wojny twórcy Lucasfilm włączyli się w tę sprawę, mówiąc: Washington Post że poparł decyzję EA o usunięciu mikrotransakcji.

„Gwiezdne Wojny zawsze dotyczyły fanów” – powiedział rzecznik Lucasfilm – „i niezależnie od tego, czy jest to Battlefront, czy jakiekolwiek inne doświadczenie Gwiezdnych Wojen, oni są na pierwszym miejscu. Dlatego popieramy decyzję EA o tymczasowym usunięciu płatności w grze, aby rozwiązać problemy fanów”.

EA stwierdziło, że jest to tymczasowe usunięcie, dopóki nie uda im się znaleźć rozwiązania, które działa dla wszystkich.

Pomimo tego, że EA cofało koszty mikrotransakcji, a następnie całkowicie je usuwało, wydaje się, że sprzedaż fizyczna wynosi Battlefront 2 nie są świetne. Obecnie śledzenie o 60% w porównaniu z 2015 r. Star Wars Battlefront, nie wydaje się prawdopodobne, aby sprzedaż cyfrowa była w stanie uwzględnić ten niedobór. Jest więcej niż prawdopodobne, że EA będzie musiało wykonać dużo ciężkiej pracy, aby przywrócić fanów na bok.

Po tym, jak podczas 10-godzinnego okresu próbnego EA Access/Origin Access okazało się, że bohaterowie zostali odblokowani dopiero po około 40 godzinach gry – lub przez zebranie zwitki gotówki w grze – EA spotkało się z dużą reakcją fanów. Doprowadziło to do wydania przez EA oświadczenia w tej sprawie, które następnie stało się najbardziej zniechęconym postem na Reddicie w historii.

Aby temu zaradzić i pomóc uratować uruchomienie Star Wars Battlefront 2EA opublikowało post na blogu, aby wyjaśnić, że obniżyło koszt bohaterów o 75%. Nie jest jasne, czy to tylko uruchomienie, czy trwała redukcja. Powinno to oznaczać, że zgromadzenie kredytów w grze zajmuje mniej czasu, aby odblokować bohaterów, a zatem kosztuje mniej dla tych, którzy chcą płacić za grę jako wspomniani bohaterowie, jeśli nie chcą spędzać godzin na zdobywaniu tych kredytów.

Chociaż z pewnością jest to miły ruch ze strony EA, aby obniżyć koszty dzięki luzom graczy, tak naprawdę nie powinno było się to wydarzyć w pierwszej kolejności. Stanowisko EA jest wyraźnie takie, w którym wierzy, że może ujść mu na sucho, ponieważ Gwiezdne Wojny fani zapłacą prawie wszystko, aby uzyskać dostęp do franczyzy, którą kochają. EA najwyraźniej nie liczyło na to, że ludzie tak bardzo nienawidzą mikrotransakcji.

Oto wszystko, o czym musisz wiedzieć Star Wars Battlefront 2.

Star Wars Battlefront 2: Wszystko, co musisz wiedzieć

Star Wars Battlefront 2: Data premiery

Star Wars Battlefront 2 jest już dostępny na PC, PS4 i Xbox One.

Star Wars Battlefront 2: Zamów w przedsprzedaży dwa Battlefront 2 na PS4

Sony ogłosiło, że wypuszcza dwie limitowane edycje Gwiezdne WojnyFront Bitwy2 Pakiety PS4.

Najbardziej ekscytujący musi być pakiet PS4 Pro składający się z Gwiezdne Wojny tematyczna konsola i dopasowany kontroler DualShock 4 – w komplecie z lustrzanym wykończeniem oraz logo First Order i Rebellion. Jest również dostarczany w pakiecie z fizyczną kopią Star Wars Battlefront 2 Edycja Specjalna. Drugi, tańszy pakiet składa się z Jet Black 1 TB PS4 Slim, jednego kontrolera i kopii standardowej edycji gry.

Oba pakiety zostały ogłoszone dla Europy i Wielkiej Brytanii, jednak w chwili pisania tego tekstu żaden sprzedawca nie wydaje się go nosić ani nie oferować punktu cenowego.

//youtube.com/watch?v=-EGaJ3FQKok

Star Wars Battlefront 2: Zmiany w opiniach o becie

Śledząc Star Wars Battlefront 2 beta dla wielu graczy, twórca gry DICE, odpowiedział na obawy fanów.

Co ciekawe, w trakcie bety było dużo oburzenia na system skrzynek z łupami i ogólny postęp gracza. DICE powiedział, że analizuje oba problemy i stwierdził, że może zmienić tryb gry Strike, aby zmienić go w typ rundy „najlepszy z trzech” zamiast jednorundowej konfiguracji zwycięzca bierze wszystko.

DICE twierdzi również, że osłabi to zdolność Infiltracji klasy specjalistów, ponieważ uważają, że jest to w tej chwili obezwładniony dotyk. W ramach tego balansowania poprawi to szturmowca z miotaczami Najwyższego Porządku, którego ich zdaniem jest słaba.

Oprócz zmian w rozgrywce, DICE chce również wprowadzić nowe systemy, aby utrzymać graczy zgrupowanych podczas meczów. Aby upewnić się, że to działa, DICE chce również nagrodzić graczy, którzy odradzają się razem – chociaż zamierza to wprowadzić dopiero w momencie premiery.

Star Wars Battlefront 2: Kampania dla jednego gracza

Star Wars Battlefront IIkampania dla jednego gracza jest najwyraźniej najgorętszą rzeczą w tegorocznej premierze. Zamiast po prostu rzucić cię w rolę zwykłego żołnierza rebeliantów, EA i DICE zerwały z konwencją i rzuciły cię w rolę żołnierza imperialnych sił specjalnych. Grając jako Iden Versio, dowódca oddziału Inferno, Star Wars BattlefrontII zleca ci pokonanie zbuntowanych szumowin, które zagrażają stabilności Imperium.

Mówię do Wielokąt podczas Star Wars Celebration Mark Thompson z EA Motive wyjaśnił, że Battlefront II zespół „chciał dać bohaterów Imperium w ten sam sposób [buntownicy]”. Akcja Iden Versio toczy się tuż po zniszczeniu II Gwiazdy Śmierci (tej z Imperium kontratakuje oraz Powrót Jedi) i ma na celu pokazanie, że podczas gdy siły rebeliantów świętują zwycięstwo, siły imperialne czują się zmiażdżone i bardziej zmotywowane do pomszczenia cesarza. To prawie jak historia łącząca, wyjaśniająca, w jaki sposób Imperium zdołało przetrwać, mimo że wydawało się, że zostało całkowicie zniszczone pod koniec Powrót Jedi.

Star Wars Battlefront 2: Akcja rozgrywa się we wszystkich trzech trylogiach

Star Wars Battlefront skupił się tylko na oryginalnej trylogii filmów, umieszczając graczy w odcinkach IV, V i VI. w Star Wars Battlefront 2, jednak DICE wrzuca wszystko do puli z mapami i trybami skupiającymi się na wszystkich trzech epokach Gwiezdne Wojny wszechświat.

Nadal nie jest jasne, czego dokładnie dotyczy, ale spodziewaj się grywalnych bohaterów z każdego zestawu trylogii. Wiemy też, że dostępne będą mapy z pierwszych trzech odcinków, a także te ze środkowej trylogii. Ponieważ ostatnia trylogia nie została jeszcze ukończona, trudno powiedzieć, w jakich obszarach będzie można walczyć – choć spodziewaj się, że Ostatni Jedi DLC pojawi się, gdy film wejdzie do kin pod koniec roku.

star_wars_battlefront_2

Star Wars Battlefront 2: Tryb wieloosobowy

Wraz z ogłoszeniem kampanii dla jednego gracza, EA zapowiedziało także szereg nowych dodatków dla wielu graczy. Ogromne bitwy 40 na 40 Front Bitwy wróć, a także będziesz mógł grać jako postacie z każdej epoki Gwiezdne Wojny uniwersum – co oznacza, że ​​będzie można odtwarzać mapy z każdego wpisu z serii.

Do tej pory wiemy, że Darth Maul, Kylo Ren, Rey, Yoda, Darth Vader i Luke Skywalker dokonują cięcia i prawdopodobnie więcej zostanie ogłoszonych w okresie poprzedzającym wydanie 17 listopada. EA ogłosiło również, że kooperacja na podzielonym ekranie jest możliwa na konsolowych wersjach Star Wars Battlefront 2 dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać grę z przyjacielem. Niestety, gra na podzielonym ekranie jest dostępna tylko podczas gry offline, a gracze na PC nie mają takiej możliwości – prawdopodobnie dlatego, że EA zdaje sobie sprawę, że nikt tak naprawdę nie używa komputera do gry w trybie współpracy na tym samym ekranie.

Star Wars Battlefront 2: Bez przepustek sezonowych

Tak, dobrze to przeczytałeś, Star Wars Battlefront 2 nie jest dostarczany z przepustką sezonową do kupienia. Widząc, że tak wielu ludzi pokochało pomysł przepustki sezonowej, a fakt, że zablokowanie zawartości za nią tylko podzieliło Front Bitwy społeczności, EA zdecydowało, że najlepszą rzeczą do zrobienia jest ich całkowite zniesienie.

EA nie zajęło się żadnymi szczegółami popremierowymi Star Wars Battlefront 2 jeszcze, ale warto o tym pamiętać Titanfall 2 nie wystartowała z żadnym płatnym DLC – wszystko było darmowe. Byłbym zaskoczony, gdyby Star Wars Battlefront 2 przyjął ten sam model – tylko dlatego, że będzie już miał większą publiczność niż Titanfall 2 tak – ale na pewno tak to wygląda

Star Wars Battlefront 2: Brak trybu VR

Zobacz powiązane rozszerzenie Destiny 2 „Gods of Mars” brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe Data premiery Death Stranding: Oczekuj nowych szczegółów na Tokyo Game Show, mówi Kojima Red Dead Redemption 2 wydany z uznaniem krytyków

Battlefront 2

współtwórca Criterion stwierdził, że nie będzie trybu VR Star Wars Battlefront II. Pomimo pracy nad ekskluzywnym VR Łotr 1: Misja X-Wing VR dla Star Wars Battlefront, dyrektor generalny Criterion, Matt Webster, potwierdził, że nie będzie wracał do tego medium – przynajmniej nie w momencie premiery.

„W pewnym momencie mogliśmy usiąść i spędzić wiele godzin, rozmawiając o tym, gdzie VR musi się dostać, aby pracować z [Battlefront 2], ponieważ w czymś takim wykonujesz pracę pilota myśliwca” wyjaśnił w rozmowie z Metro. „Stworzenie demonstracji VR absolutnie poinformowało o pracy, którą teraz wykonujemy. Tak więc w Starfighter Assault jest dużo duszy misji VR.”

Ogłoszenie Webstera jest ciosem dla Star Wars Battlefront 2 fani, którzy mogli mieć nadzieję na włączenie PlayStation VR z powodu błędnego biuletynu wysłanego przez Sony. W biuletynie Sony podkreśliło, że Battlefront 2 przyjdą ze wsparciem dla PSVR, ale później wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że „nic nie zostało ogłoszone w sprawie wsparcia VR dla Star Wars Battlefront II.”