Wiadomości i plotki o dacie premiery Star Citizen: ujawniono zwiastun Squadron 42

Wydaje się, że po milionach dolarów i wielu latach Gwiazda Obywatela robi pewne postępy.

Niedawno wydany na „CitizenCon” był zwiastun gry Eskadra 42, czyli gra osadzona w Gwiazda Obywatela uniwersum, które maksymalnie wykorzystuje dodatkowe fundusze, które otrzymała gra.

Zwiastun to kto jest kim słynnych aktorów głosowych z Gillian Anderson, Andy Serkis, Mark Strong, Gary Oldman, Mark Hamill i innymi postaciami. Oczywiście Cloud Imperium Games maksymalnie wykorzystuje wszystkie otrzymane dodatkowe pieniądze.

Jeśli chodzi o treść, zwiastun nie pokazuje prawie nic innego niż ogólne ujęcia o tematyce kosmicznej i mylące cytaty ze wszystkich tych słynnych aktorów głosowych. Wydaje się, że celem jest pokazanie technologii i aktorstwa głosowego, a nie przekazywanie wiedzy o grze.

Tak jak Star Citizen, eskadra 42 nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale przewiduje się, że zostanie wydana wcześniej Gwiazda Obywatela.

Poniżej znajduje się wszystko, co wiemy o Star Citize

Gwiazda Obywatela jest najbardziej sfinansowaną przez tłum grą. Po tym, jak pierwsza runda crowdfundingu zakończyła się w 2012 roku, pozostawiając dewelopera Star Citizen Cloud Imperium Games z 6,2 miliona dolarów (4,6 miliona funtów) finansowania, w ciągu swojego życia zebrał ponad 175 milionów dolarów (130 milionów funtów).

To z pewnością imponująca liczba, ale problem z Gwiazda Obywatela jest to, że stojące za nim studio – Cloud Imperium Games – nadal nie spełniło swojej obietnicy. Pierwotnie przewidziany do wydania w 2014 roku, Gwiazda Obywatela był opóźniany niezliczoną ilość razy, przesuwając się od 2014 do 2015, a następnie do 2016… teraz nie ma już oczekiwanej daty premiery.

Te frustracje są kuszone samą ambicją tego, co… Gwiazda Obywatela próbuje zrobić. Stworzony przez doświadczonego programistę Chrisa Robertsa, który stworzył klasykę Dowódca skrzydła seria w latach 90., Gwiazda Obywatela ma być ostatecznym końcem kosmicznych gier. Czerpie z wielu różnych gatunków, od symulatorów walki w locie po strzelanki pierwszoosobowe. Studio regularnie publikuje filmy ze szczegółowymi aktualizacjamido wszechświata gry, ale pytanie, przed którym stoi ostatecznie Gwiazda Obywatela jest: czy może zrealizować swoją wielką wizję jako spójną całość, czy może jest po prostu zbyt rozdęty, aby go ukończyć?

Dlaczego Star Citizen jest kontrowersyjny?

Zasadniczo opóźnienia i pytania o zysk. Jak już wspomniano, Gwiazda Obywatela pierwotnie miała wyjść jako kompletna gra w 2014 roku. Nie pojawiła się i od tego czasu została odsunięta. Nie wstrzymuj też oddechu przy wydaniu w najbliższym czasie, ponieważ Cloud Imperium Games skupiło się na dostarczeniu kolejnego tytułu w Gwiazda Obywatela wszechświat. Znany jako Eskadra 42, z udziałem aktora Gary'ego Oldmana, ma wylądować pod koniec tego roku. Zaufanie do serii słabnie, ponieważ ona również nie miała początkowej daty premiery jesienią 2015 roku.

Można by pomyśleć, że scjentologia w formie gier wideo, ale się mylisz. Przynajmniej częściowo. Chociaż gra z pewnością miała problem z rozwojem (długie spojrzenie Juliana Bensona na ten temat) Kotaku warto przeczytać), wydaje się, że twórcy naprawdę zainwestowali w stworzenie czegoś wspaniałego. Nie wiadomo, czy ambicja ta przełoży się na produkt końcowy. Za kilka lat Star Citizen może zostać uznany za spektakularną, rozległą wirtualną galaktykę lub najdroższą porażkę w historii gier wideo.

star_citizen_release_date_-_battle-royale

Kiedy jest data premiery Star Citizen?

Chciałbym ci powiedzieć, ale wydaje się, że nawet Gwiazda Obywatela deweloper Cloud Imperium Games nie wie, kiedy się tego spodziewać.

Fani spekulują, że pojawi się ona pod koniec 2018 roku. Biorąc pod uwagę poprzednie harmonogramy wydań, powiedzielibyśmy, że to dość ambitne szacunki, ale jak stwierdził twórca gry, Chris Roberts, Gwiazda Obywatela nie będzie miał tradycyjnej komercyjnej premiery, więc jest całkiem możliwe, że opuści wersję alfa do końca tego roku/początku następnego. Na razie dostępna jest Star Citizen Alpha 3.1, która zawiera kilka księżyców i placówek na powierzchni do zbadania.

Gwiazda Obywatela otrzymał zupełnie nowy zwiastun na tegorocznych targach E3, aby zaprezentować dodatkową zawartość, która pojawi się w ramach nadchodzącej aktualizacji Alpha 3.2.

Podobno przyczepa silnikowa nie prezentowała tak wiele, ale z pewnością wygląda ładnie. Jest eksploracja planet, mnóstwo statków i budowanie struktur oraz, szczerze mówiąc, niewiele materiałów z rozgrywki. Mimo to, jeśli jesteś fanem Gwiazda Obywatela – i prawdopodobnie wydałeś na to dużo pieniędzy – prawdopodobnie będziesz bardzo zadowolony z przyczepy.

Star Citizen: Wszystko, co musisz wiedzieć

O czym jest Star Citizen?

W istocie, Gwiazda Obywatela jest częścią Elita: Niebezpieczna, część EWA onlineMMO w stylu, po części rzemieślnicze porno sci-fi, a po części wciągająca strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. To wszystko dotyczy wszystkich ludzi, ale wiąże się to z całą masą problemów.

Obecnie niewiele wiadomo na temat ogólnego kierunku gry i w obecnej postaci wystarczy raz kupić pełną wersję, aby mieć do niej dostęp na całe życie. Jeśli chodzi o duży, otwarty świat, gry MMO to jeden słodki koszt wejścia i prawdopodobnie zmieni się z czasem, jeśli Cloud Imperium Games zechce utrzymać się na powierzchni, gdy zwolennicy w końcu wyschną po ostatecznym wydaniu.

star_citizen_release_date_-_spacestation_above_planet

Dlaczego premiera Star Citizen trwa tak długo?

Jak już mogłeś zebrać, Gwiazda Obywatela jest niezwykle ambitny. Największym problemem Cloud Imperium Games jest dopracowanie „ostatecznej” wersji gry, której zakres nie ma końca. Z większą liczbą sponsorów wskakuje na pokład, aby uzyskać dostęp do Gwiazda Obywatelaalfa, więcej pieniędzy napływa do kasy CIG, zwiększając w ten sposób jego potencjalny zakres – gdzie się zatrzymać, gdy fundusze wydają się prawie nigdy nie kończyć?

Mam nadzieję, że wraz z uruchomieniem Eskadra 42, być może będziemy o krok bliżej do zakończenia. Według twórcy Chrisa Robertsa, podstawowa technologia jest prawie w całości na miejscu, co oznacza, że ​​​​do sortowania pozostaje tylko budowanie świata i wypełnianie misji.

Co otrzymam teraz za wsparcie Star Citizen?

Jeśli wrócisz Gwiazda Obywatela teraz nie jest tak naprawdę jasne, co otrzymujesz za swoje pieniądze. Oryginalni zwolennicy i zwolennicy Kickstartera mają już dostęp do Gwiazda Obywatela kompilacje alfa. Jednak dla nowicjuszy istnieje nieco inny zestaw sposobów na wejście w wersję Gwiazda Obywatela możesz zagrać.

Przechodzę do sekcji Zastaw lub Pakiety gry oficjalnej Gwiazda Obywatela strona internetowa pokazuje, co możesz kupić, aby wejść w świat Gwiazda Obywatela. Ostatecznie te pakiety zwykle obracają się wokół zbierania Eskadra 42 jako samodzielny zakup lub kupowanie różnych statków do zabawy w głównym trwałym wszechświecie Gwiazda Obywatela. Każdy zakupiony statek daje dostęp do wersji alfa, a niektóre z droższych pakietów zapewniają również dodatkowe bonusy.

Jeśli zastanawiasz się, ile obniży cię ogólny statek, statek na poziomie podstawowym kosztuje 54 USD, co obejmuje dostęp do Gwiazda Obywatela zbyt. Większe statki kosztują około 100-150 USD, a jeśli zaczniesz angażować się w kupowanie „Pakietu bojowego”, „Pakietu floty” i innych różnych opcji „Pakietu”, możesz wydać od 1300 do 18 000 USD . A fani zastanawiają się, dlaczego niektórzy dzwonią Gwiazda Obywatela oszustwo…

star_citizen_release_date_-_planetshot_003

Po odebraniu pakietu, który Ci się podoba, możesz również zdecydować się na ubezpieczenie swojego statku. Ma to na celu pomoc w replikowaniu i napędzaniu gospodarki w grze, co pozwala na wymianę statku, jeśli coś się z nim stanie, co, bądźmy szczerzy, prawdopodobnie wydarzy się w kosmosie.

Dostępne są również opcje subskrypcji Gwiazda Obywatela graczy, chociaż nie są one niezbędne. Subskrypcje zapewnią Ci pewne bonusy w grze, takie jak przedmioty kosmetyczne do wirtualnego hangaru lub cyfrowy miesięcznik w świecie rzeczywistym o tym, co dzieje się w Gwiazda Obywatelazespół programistów. Oczywiste jest, że jest to tak naprawdę przeznaczone tylko dla Gwiazda Obywatela puryści.

Możesz kupić pakiet statku Star Citizen o wartości 20 300 GBP

Gwiazda Obywatela może być coraz bliżej ostatecznego wydania, ale kiedy czekasz, aż stanie się rzeczywistością, ludzie z Cloud Imperium Games zdecydowali, że najwyższy czas, abyś mógł kupić wszystko w grze w jednym iść. Tak, zgadza się, jest teraz pakiet statków dla Gwiazda Obywatela dzięki temu masz dostęp do wszystkich 117 statków i dodatków od samego początku.

Połów? Kosztuje 20 300 funtów.

Tak. To.

Pakiet Legatus, kosztujący 27 000 $ (20 300 £) w prawdziwych pieniądzach, zapewnia absolutnie wszystko, co możesz uzyskać Gwiazda Obywatela w jednym opakowaniu. To ogromny koszt, który sugeruje, że CIG wyraźnie ocenia wartość swojej gry dość wysoko. Co ciekawe, nie możesz po prostu wskoczyć i zgarnąć obrzydliwej sumy pieniędzy, aby kupić pakiet Legatus. Zamiast tego CIG ma ograniczoną dostępność dla graczy, którzy już wydali 1000 $ (750 £) na Gwiazda Obywatela już. Decyzja jest tak naprawdę po to, aby upewnić się, że jesteś poważnym graczem, który faktycznie może pozwolić sobie na zrzucenie tak dużej ilości pieniędzy na grę wideo.

Jeśli myślisz, że nikt nie ugryzie i nie kupi paczki, prawdopodobnie się mylisz. Nie tylko ma Gwiazda Obywatela zebrał absurdalną sumę pieniędzy (185 milionów dolarów w samych deklaracjach fanów), jasne jest, że jego wściekli fani chętnie wydają absurdalne kwoty, aby go wesprzeć – nawet jeśli nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Star Citizen: Do tej pory zebrano ponad 175 mln dolarów w ramach crowdfundingu

Gwiazda Obywatel deweloper Cloud Imperium Games ogłosił, że tylko w 2017 roku zebrał 34,9 miliona dolarów za pośrednictwem crowdfundingu. Od czasu zamknięcia początkowego finansowania w wysokości 2 milionów dolarów z Kickstartera, Gwiazda Obywatela teraz zebrał absurdalne 175 milionów dolarów w crowdfundingu, prosząc o pytanie, jak prawdopodobne jest faktyczne wydanie gry.

Dane udostępnione do Wielokąt, zawiera kilka rozbieżności, które warto podkreślić – na przykład liczbę żądanych zwrotów – ale jest to jasne Gwiazda Obywatela to lukratywna kampania finansowa dla CIG. W rzeczywistości wygląda to tak, jakby Gwiazda Obywatela zebrał więcej pieniędzy niż każda gra, która miała kampanię finansowania Kickstarter.

Oczywiście CIG i jego siostrzana firma Roberts Space Industries (RSI) są zobowiązani do dostarczenia produktu. Jednak może to zająć trochę czasu, jeśli co roku zgarnia zdrowe 35 milionów dolarów.

Prawdziwe zmartwienie o to, co może zabić Gwiazda Obywatela projekt nie jest jego fanami domagającymi się zwrotu pieniędzy z powodu niedostarczenia produktu, ale pozwem, który Crytek wytoczył firmie.