Pokémon Go hack: Jak zdobyć Pikachu jako pierwszego, startowego Pokémona

Obraz 1 z 17

Pokémon Go hack: Jak zdobyć Pikachu jako pierwszego, startowego Pokémonareddit_calexy4
jonathan_theriotimgur
Imgur
reddit_raidy_
reddit_danceswithhishands
twitter_rambology101
reddit_kjazetti
reddit_reddit2213
redditcompoundgc161
redditnormandcass27
redditrjccj
slack_for_ios_upload_1
toyota_wec_team
twitter_peteyplastik
twitter_stuartjritchie
twitter_isaac_alarcon
reddit_luschiss
 • Czym jest Pokémon Go? 6 rzeczy, które MUSISZ wiedzieć o aplikacji, która szturmem podbija świat
 • Co to jest Pokémon Go PLUS?
 • Jak grać w Pokémon Go WELL
 • Jak walczyć w siłowniach Pokémon Go
 • Każde wydarzenie Pokémon Go w Wielkiej Brytanii
 • Jak zdobyć Vaporeon, Jolteon lub Flareon?
 • Jak zdobyć gwiezdny pył
 • Jak wykluć jaja
 • Jak prawidłowo używać kadzideł?
 • Jak zdobyć Pikachu jako swojego pierwszego Pokémona
 • Jak złapać rzadkie i legendarne Pokemony
 • Jak znaleźć gniazda Pokémon
 • Jak naprawić najgorsze błędy Pokémon Go
 • Najlepsze Pokemony Pokémon Go
 • Nagrody i odblokowania poziomu trenera
 • Oto najdziwniejsze miejsca do łapania Pokémon
 • Weź udział w quizie Pokémon Go Alphr
 • Pokemon Go Gen 4 UK News: Niantic dodaje 26 nowych stworzeń do swojej listy w październiku 2018 r.
 • Jak złapać legendarne stworzenia Pokémon GO

Pokémon Go pojawiło się początkowo w 2016 roku, ale ponad cztery lata później gra nadal cieszy się ogromną popularnością. Dzięki milionom pobrań gra Augmented Reality nadal robi wrażenie na różnych użytkownikach, od młodych do starszych i na wszystkich poziomach doświadczenia.

Wielu graczy pokochało tę serię od dzieciństwa, podczas gdy inni nigdy nie dotknęli kart ani nie oglądali programu. Niezależnie od Twojego doświadczenia, niewątpliwie słyszałeś o Pikachu. Mały żółty towarzysz jest jak fajna dziecięca wersja Kubusia Puchatka (z wyjątkiem tego, że nie jest niedźwiedziem, to… mysz?).

Zdobądź Pikachu przed jakimkolwiek innym Pokemonem

Kiedy zaczynasz po raz pierwszy Pokemon GoProfesor Willow daje ci zwykły wybór standardowych Pokémonów z trzema żywiołakami: to jest Charmander, Squirtle i Bulbasaur. Jednak w filmie Ash tęskni za tym i zamiast tego otrzymuje Pikachu. Okazuje się, że rozpoczęcie gry od Pikachu jest całkiem łatwe.

Jak pobrać Pikachu w Pokémon Go

Kiedy profesor Willow zapyta Cię, który z trzech standardowych Pokémonów chcesz, po prostu fizycznie odejdź od obszaru z otwartą aplikacją, a następnie wróć.

Być może będziesz musiał zrobić to około trzy razy, a także będziesz potrzebować dobrego sygnału GPS, ale wkrótce staniesz twarzą w twarz z Pikachu – ulubionym Pokémonem wszystkich.

Pamiętaj tylko, że będziesz musiał przejść spory dystans (nie, przejście z salonu do jadalni nie zadziała). Pokémon Go został zaprojektowany, aby wstać i poruszać się. Spróbuj więc wybrać się na spacer po parku lub po okolicy iz powrotem.

Jak złapać Pikachu bez hacka?

Jeśli tak jak ja i wiele innych osób nie wiedziałeś o tym, kiedy zaczynałeś grać – nie martw się. Nadal możesz zdobyć Pikachu w grze, ale znajdziesz je po prostu w losowych lokalizacjach – lub z jajka. Potrwa to trochę dłużej, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć szanse na swoją korzyść.

Warto pamiętać, że chociaż posiadanie Pikachu jako Pokémona startowego może być dobrą zabawą, lepiej złapać Squirtle i zdobyć Blastoise, jeśli chcesz potężnego Pokémona dalej.

Kim jest Pikachu?

Jeśli zdecydowałeś się wykonać powyższy hack, możesz lepiej poznać swojego towarzysza. Dla każdego, kto zna się na Pokemonach, śmiało pomiń tę część. Ale dla tych, którzy są nowicjuszami w serii, porozmawiajmy o Pikachu!

Po raz pierwszy zaprezentowany światu w 1996 roku, nazwa Pikachu podobno pochodzi od „Pika” od dźwięku elektryczności i „Chu” od dźwięku myszy. Dlaczego ma to znaczenie inne niż przypadkowy zabawny fakt dotyczący maleńkiej żółtej istoty? Cóż, ponieważ specjalnym atakiem Pikachu jest oczywiście Volt Tackle (stąd błyskawica na jego ogonie).

Ze względu na jego specjalne zdolności najlepiej jest walczyć z wodą lub latającymi stworzeniami. Ale nie będzie dobrze walczył z ziemią, smokiem lub elektrycznym Pokémonem.

Jeśli zdecydujesz się wybrać Pikachu jako swojego pierwszego Pokémona, jest to ważne dla jego potencjału. Pikachu może ewoluować w silniejszy i groźniejszy komponent dla innych Pokémonów.

Raichu jest rozwiniętym Pikachu, co oznacza, że ​​ma ulepszone umiejętności.

Wszystko, co musisz zrobić, to nakarmić swojego cukierka Pikachu 60 i pozwolić mu ewoluować! Tylko uważaj, ziemia wciąż jest słabością nowego i ulepszonego Pikachu, więc bądź strategiczny, wybierając go do bitwy.

Notatka: W całej historii serii pojawiły się męskie i żeńskie Pikachusy! Możesz określić płeć Pokémona po kształcie ich opowieści. Na przykład samica Pikachu ma ogon w kształcie serca, podczas gdy samiec Pikachu ma prosty ogon. Ale nie poddawaj się sztuczkom męskiego Pikachu, zmieni on kształt swojej opowieści, aby wyglądała jak kobieca wersja.

Czy naprawdę go potrzebujesz?

Jeśli jesteś nowy w Pokémon Go, bardzo ważne jest, abyś zrozumiał, w jaki sposób każdy Pokémon kumuluje się w walce. Podczas gdy niektóre postacie żyją w wodzie, nie będą sobie radzić tak dobrze na lądzie. Niektóre mają specjalne cechy, takie jak elektryczność lub ogień, które zwiększają twoje szanse na wygraną w zależności od tego, z kim lub z czym walczysz.

Gdy zrozumiesz podstawowe założenia bitwy, możesz się zastanawiać, czy naprawdę potrzebujesz Pikachu, aby odnieść sukces w grze.

Kolejną rzeczą do rozważenia przy wyborze swojego pierwszego Pokémona (lub jakiegokolwiek innego) są jego przyszłe możliwości. Dzięki cukierkom i odpowiedniej opiece twój mały, słaby i gorszy kumpel do bitwy może stać się jednym z najcenniejszych przyjaciół w Pokedex.

Jak wspomniano powyżej, na dłuższą metę może ci się lepiej powodzić, zaczynając od Squirtle'a, ponieważ ewolucje wytwarzają potężniejszych towarzyszy bitewnych. Ale gdzie byłaby w tym zabawa?