Użyj tych Pokémonów, aby wygrać każdą bitwę Pokémon Go Gym w 2021 r.

Obraz 1 z 6

Użyj tych Pokémonów, aby wygrać każdą bitwę Pokémon Go Gym w 2021 r.strongest_pokemon_go_-_gym_workout_copy
pokemon_go_best_pokemon_-_best_overall_stat
pokemon_go_best_pokemon_-_best_stamina_stat
pokemon_go_best_pokemon_-_best_attack_stat
pokemon_go_best_pokemon_-_best_defense_stat
pokemon_go_best_pokemon_-pokemon_strenght_rater
 • Czym jest Pokémon Go? 6 rzeczy, które MUSISZ wiedzieć o aplikacji, która szturmem podbija świat
 • Co to jest Pokémon Go PLUS?
 • Jak grać w Pokémon Go WELL
 • Jak walczyć w siłowniach Pokémon Go
 • Każde wydarzenie Pokémon Go w Wielkiej Brytanii
 • Jak zdobyć Vaporeon, Jolteon lub Flareon?
 • Jak zdobyć gwiezdny pył
 • Jak wykluć jaja
 • Jak prawidłowo używać kadzideł?
 • Jak zdobyć Pikachu jako swojego pierwszego Pokémona
 • Jak złapać rzadkie i legendarne Pokemony
 • Jak znaleźć gniazda Pokémon
 • Jak naprawić najgorsze błędy Pokémon Go
 • Najlepsze Pokemony Pokémon Go
 • Nagrody i odblokowania poziomu trenera
 • Oto najdziwniejsze miejsca do łapania Pokémon
 • Weź udział w quizie Pokémon Go Alphr
 • Pokemon Go Gen 4 UK News: Niantic dodaje 26 nowych stworzeń do swojej listy w październiku 2018 r.
 • Jak złapać legendarne stworzenia Pokémon GO

Do niewtajemniczonych, Pokemon Go może wydawać się niczym więcej niż ludźmi biegającymi wokół łapania wirtualnych stworzeń, które pojawiają się na ich tostach lub na ramieniu kolegi z pracy. Jednak, podobnie jak oryginalna gra wideo z lat dziewięćdziesiątych, Pokemon Go to okrutna gra walki z hierarchią potężnych Pokémonów. Każdy, kto chce „być najlepszym”, musi to zapamiętać, jeśli ma zmiażdżyć rywalizujące drużyny i przejąć kontrolę nad siłowniami.

Ale czym właściwie jest ta hierarchia? Skąd wiesz, które Pokémony warto łapać/wykluwać/ewoluować? Cóż, nie martw się już: mamy obszerną listę najlepszych Pokemonów, które pomogą Ci wygrać następną bitwę.

Zrozumieć swój zespół marzeń

Dla tych, którzy są nowi (lub nowsi) w Lidze Bitewnej Pokemon Go, musisz wiedzieć wiele rzeczy, zanim ustawisz swoją idealną drużynę Poke. Dzięki ponad 600 dostępnym Pokemonom urocze małe stworzenia o zwariowanych nazwach mogą ewoluować w potworną bestię gotową do walki z przyjaciółmi i pomóc ci zachować godność.

Czego szukać w Pokemony

Każde zwierzę ma zestaw statystyk od Siły do ​​Wytrzymałości i w zależności od Twojej lokalizacji oraz tego, z kim walczysz, musisz wiedzieć, kto poradzi sobie najlepiej w tych okolicznościach.

Gdy złapiesz pokemona, będziesz musiał karmić je słodyczami, używać ich w bitwie i dawać im dopalacze, aby pomóc im w pełni rozwinąć swój potencjał. Na przykład spójrzmy na jednego z bardziej popularnych Pokemonów, Pidgey. Mały ptaszek na początku nie będzie wydawał się zbyt duży, ale rozwija swoje umiejętności Ataku, Obrony i inne. Chociaż z pewnością nie jest jednym z najlepszych do walki, jest jednym z najlepszych, jakich prawdopodobnie znajdziesz.

Zrozumienie ich mocnych i słabych stron

Każdy Pokemon ma swój własny zestaw mocnych i słabych stron. Wracając do naszego przyjaciela Pidgey, on potrafi latać. Ale jeśli walczy z innym stworzeniem za pomocą ataków elektrycznych, lodowych lub skalnych, masz duże kłopoty. Zanim wybierzesz swojego Pokemona, ważne jest, aby zrozumieć, z kim walczysz i co może zrobić Twój Pokemon.

Najsilniejszy Pokémon w Pokémon Go: najlepszy ogólnie

Nic dziwnego, że legendarni Mewtwo, Mew, Articuno, Moltres i Zapdos kręcą się na szczycie tej listy. Postanowiliśmy je pominąć. Tymczasem ulubieniec fanów Charizard nie jest tak wszechstronnym urządzeniem, jak mogłoby się wydawać, podczas gdy Vaporeon jest z pewnością najlepszą ewolucją Eevee, jaka istnieje.

pokemon_go_best_pokemon_-_best_overall_stat

Jeśli zastanawiasz się, które aktualnie dostępne Pokémony najlepiej mieć w Pokemon Go, oto 10 najlepszych:

 1. Tyranitar
 2. Dragonite
 3. Snorlax
 4. Rhydon
 5. Gyarados
 6. Blissey
 7. Vaporeon
 8. Donphan
 9. Espeon
 10. Lapras**

Najsilniejszy Pokémon w Pokémon Go: Najlepsza statystyka wytrzymałości

Jeśli chodzi o bitwy na siłowni na wysokim poziomie, chcesz użyć Pokémona, który może wytrzymać ciężkie bicie – zwłaszcza jeśli zamierzasz go zostawić, aby bronić swojej drużyny. Niezbędne jest również, aby na pierwszy rzut oka określić, czy będziesz w stanie pokonać siłownię z prowadzącym ją Pokémonem o wysokiej wytrzymałości.

pokemon_go_best_pokemon_-_best_stamina_stat

Tak więc, z wyjątkiem niedostępnych legendarnych Pokémonów, które znajdują się na tej liście, oto 10 najlepszych Pokémonów o najwyższej wytrzymałości:

 1. Blissey
 2. Chansey
 3. Wobbuffet
 4. Snorlax
 5. Wigglytuff
 6. Vaporeon
 7. Lapras**
 8. Lanturn
 9. Jigglypuff
 10. Rhydon

Najsilniejszy Pokémon w Pokémon Go: Najlepsze statystyki ataku

Jeśli chcesz mieć poważną moc w świecie Pokémon Go, ogniste Pokémony to najlepszy wybór. Statystyki ataku są doskonałe do szybkiego pokonywania przeciwników w bitwach na siłowni. Mimo to warto zauważyć, że każdy Pokémon będzie atakował z inną prędkością, więc czasami sama moc nie wystarczy.

pokemon_go_best_pokemon_-_best_attack_stat

Mimo to, jeśli zależy ci tylko na tym, aby mieć najpotężniejszy atak w grupie, te 10 Pokémonów jest tymi, do których należy się udać.

 1. Gaszenie
 2. Dragonite
 3. Groudon
 4. Gengar
 5. Tyranitar
 6. Flareo
 7. Kingler
 8. Pinsir
 9. Gyarados
 10. Alakazam

Najsilniejszy Pokémon w Pokémon Go: Najlepsza statystyka obrony

Nie ma nic lepszego niż gruba skóra, gdy obelgi latają podczas intensywnego Pokemon Go walka na siłowni i ten sam scenariusz można powiedzieć o Pokémonach, których chcesz wysłać w sam środek bitwy. Optymalne wykorzystanie obrony we właściwym czasie może odwrócić losy bitwy przeciwko twardemu przeciwnikowi na wysokim poziomie.

pokemon_go_best_pokemon_-_best_defense_stat

Te dziesięć Pokémonów – z wyłączeniem legendarnych – to te, które mogą zrobić to za Ciebie najlepiej.

 1. Ćwicz
 2. Steelix
 3. Klasztor
 4. Onix
 5. Mantine
 6. Skarmory
 7. Umbreon
 8. Twierdza
 9. Tentacruel
 10. Pan Mim*

Najsilniejszy Pokémon w Pokémon Go: Zrozumienie siły Pokémon

Chociaż te Pokémony są najpotężniejszymi postaciami, warto zauważyć, że każdy z nich Pokemon Go ma swoje unikalne atrybuty. W ten sposób niektóre Vaporeon będą mocniejsze niż inne. Heck, nawet twój Arcanine może być bardziej wytrzymały niż Lapras na tym samym poziomie.

Aby pomóc ci dowiedzieć się, gdzie twoje Pokémony leżą w spektrum mocy, odwiedź stronę Pokemon, aby wyświetlić Pokedex. Ten system da ci wszystkie informacje potrzebne do zbudowania swojego Pokemona i rozpoczęcia wygrywania bitew.

Inne wskazówki do wygrania

Teraz, gdy masz idealny skład, nadszedł czas, aby przygotować się na bitwę życia (a przynajmniej dzisiaj). Jest kilka rzeczy, które musisz zrobić, zanim rzucisz swojego rozwiniętego towarzysza do bitwy.

Mądrze używaj tarcz ochronnych

Każdy Pokemon otrzymuje dwie tarcze ochronne podczas bitwy, a te tarcze chronią cię przed naładowanymi atakami. Jeśli patrzysz na cios, który nie zada większych obrażeń, poczekaj. Używaj tarcz, kiedy są najbardziej potrzebne, aby przedłużyć życie twojego Pokemona.

Używaj cukierków mądrze

Będziesz mieć tylko tyle cukierków pod ręką. Użyj tego, aby zwiększyć statystyki Pokemona tam, gdzie myślisz, że zrobi to najlepiej. Na przykład nie ma sensu wzmacniać swojego Pidgeya na maksa, gdy nigdy nie będzie lepszy od innego stworzenia.

Praktyka czyni mistrza

Idealny skład wymaga dużo praktyki, prób i błędów. Dołącz do większej liczby bitew, aby zobaczyć, co działa dobrze, a co nie. Jeśli używasz tego samego Pokemona, aby przejąć każdą siłownię lub zniszczyć każdego przyjaciela i działa to świetnie, ale jeśli nie, próbuj dalej, aż znajdziesz idealną konfigurację.

* Mr. Mime można znaleźć tylko na niektórych terytoriach, chyba że wykluł się z jaja.

** Lapras jest gatunkiem zagrożonym wyginięciem w swojej własnej rodzinie, nie podlega ewolucji i jest niezwykle rzadko spotykany.