Jak utworzyć konto Roku bez karty kredytowej?

Tak więc jesteś ciekawy usługi przesyłania strumieniowego, ale nie masz pewności, czy chcesz się zaangażować. To całkowicie zrozumiałe. W erze, w której każda firma internetowa próbuje zdobyć Twoje dane, a anonimowość jest ograniczona, chcesz uważać, gdy zostawiasz swoje dane osobowe. Obejmuje to Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, a zwłaszcza informacje rozliczeniowe.

Jak utworzyć konto Roku bez karty kredytowej?

Faktem jest, że większość firm oferujących transmisje strumieniowe, niezależnie od tego, czy chodzi o treści audio, czy wideo, oferuje bezpłatne wersje próbne, które pomogą Ci zdecydować, czy powinieneś pozostać na dłuższą metę jako klient. To samo dotyczy Roku, który ma bardzo popularny odtwarzacz strumieniowy i szereg inteligentnych telewizorów.

Absolutnie warto spróbować, zwłaszcza gdy istnieje sposób na poznanie Roku bez podawania danych karty kredytowej.

Tworzenie konta

Wszystko wszędzie wymaga posiadania konta, aby z niego korzystać. Czasami jest to trochę niewygodne, ale konieczne, jeśli chcesz coś zmienić. Aby skonfigurować konto Roku, wykonaj następujące czynności:

Krok 1

Po podłączeniu odtwarzacza Roku, kija Roku lub telewizora Roku włącz wszystko, a przejdziesz do strony konfiguracji Roku.

Krok 2

Wybierz preferowany język i połącz urządzenie z siecią bezprzewodową

Wybierz język

Krok 3

Gdy Roku ustali optymalną rozdzielczość ekranu dla Twojego telewizora, poprosi Cię o aktywację Roku, odwiedzając przeglądarkę internetową

typ wyświetlacza

Krok 4

Na ekranie pojawi się 4-cyfrowy numer i należy go gdzieś zapisać. Albo spróbuj to zapamiętać.

Aktywuj

Krok 5

W tym momencie lepiej zrobić to na komputerze lub smartfonie niż na telewizorze. Aby pomyślnie zarejestrować się w Roku bez użycia karty kredytowej, musisz przejść do strony rejestracji Roku i dodać następujące informacje do adresu URL:

/noc

Jak można się spodziewać, otworzy się strona rejestracji, na której zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail i hasła.

tworzyć konta

Krok 6

Na następnej stronie pojawi się opcja utworzenia kodu PIN w celu potwierdzenia zakupu. Będziesz musiał wprowadzić kod PIN przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu. Prawdopodobnie najlepiej będzie, jeśli ustawisz kod PIN.

wybierz pinezkę

Teraz Twoje konto Roku jest utworzone. Nie było za trudne, prawda? Twoje imię i nazwisko będzie wyświetlane i zawsze będziesz mógł zmienić i zaktualizować informacje o karcie kredytowej w sekcji Konto, jeśli zdecydujesz się to zrobić w przyszłości.

Kontynuuj konfigurowanie urządzenia

Dopóki nie będziesz absolutnie pewien, że właśnie tam chcesz wydać swoje ciężko zarobione pieniądze, zamiast tego robisz to. Wykonaj te 6 bardzo prostych kroków:

Krok 1

Odwiedź Roku i wprowadź 4-cyfrowy numer z wcześniej.

wprowadź kod linku

Krok 2

Poniższy ekran zapyta Cię, czy masz istniejące konto Roku. A ponieważ masz skonfigurowane konto Roku, kliknij opcję „Tak, już mam” i przejdź do logowania.

Połącz konto Roku

Krok 3

Jeśli nic się nie dzieje na ekranie, może być konieczne odświeżenie przeglądarki.

Krok 4

Niespodzianka, znowu jesteś na stronie z informacjami rozliczeniowymi i jesteś absolutnie zirytowany! Ale chwileczkę, to nie koniec. Po prostu przewiń w dół na sam dół strony. Poszukaj opcji „Pomiń i dodaj później”. Czy nie wszyscy kochamy tę opcję za każdym razem, gdy ją widzimy?

pomijać

Krok 5

Śmiało i nazwij swoje urządzenie. To Twoja szansa na bycie tak kreatywnym, jak chcesz, przy bardzo ograniczonej liczbie postaci. Rymuj lub po prostu wpisz imię swojego kota.

Krok 6

Czas wrócić do telewizora i skonfigurować urządzenie Roku. Roku zaktualizuje Twoje kanały i na pewno będziesz mieć kilka fajnych.

aktualizowanie kanałów

Jesteś już użytkownikiem Roku?

Być może masz już skonfigurowane konto i chcesz usunąć połączoną kartę kredytową. Jest to wykonalne i w kilku krótkich krokach możesz cofnąć się do samego początku.

Chwyć pilota Roku, a gdy masz przed sobą ekran główny, wykonaj następujące czynności:

  1. Kliknij „System”
  2. Przewiń do opcji „Zaawansowane ustawienia systemu”
  3. Wybierz „Przywracanie ustawień fabrycznych”
  4. Wprowadź 4-cyfrowy numer, który pojawi się na ekranie

Te kroki spowodują zresetowanie urządzenia i doprowadzą Cię do początku konfiguracji konta Roku. Tam możesz przejść przez wszystkie kroki, takie jak wybór preferencji językowych i uczucie podekscytowania związane z nazywaniem swojego urządzenia. Ale co najważniejsze, nie będziesz podawać informacji o swojej karcie kredytowej.

Przegląd

Po skonfigurowaniu wszystkiego, co musisz zrobić, to zmaksymalizować wrażenia z oglądania Roku. Może to jednak być nieco problematyczne, ponieważ konfiguracja konta Roku bez podawania jakichkolwiek informacji rozliczeniowych ma wadę.

Niektóre kanały, głównie z Wielkiej Brytanii i USA, mogą być niedostępne. W zależności od tego, czego szukasz, może to być w porządku. Istnieje jednak możliwość, że nie posiadanie wszystkich opcji może skłonić Cię do przejścia na w pełni płatną wersję.

Niezależnie od przypadku założenie konta Roku bez karty kredytowej jest proste i bezproblemowe dla tych, którzy chcą wypróbować go przed przejściem na pełną wersję.

Daj nam znać, jeśli zgadzasz się w sekcji komentarzy poniżej.