Data premiery Kingdom Hearts 3 w końcu ujawniona wraz z materiałem Piraci z Karaibów

Królestwa Serca 3 powstawał od dawna, ale w końcu nadano mu datę premiery. Po raz pierwszy ogłoszony na E3 2013, długo oczekiwany sequel Square Enix ma wylądować 29 lutego 2019 roku, co oznacza, że ​​naprawdę niewiele czasu zostało, zanim Sora, Goofy i Donald wyruszą w kolejną podróż, która nie ma absolutnie żadnego sensu.

Wczoraj zostaliśmy potraktowani zwiastunem podczas wydarzenia E3 firmy Microsoft, ujawniającym datę premiery oraz zapewniającym wgląd w różne światy Disneya. Bez wątpienia wygląda absolutnie oszałamiająco, tak jakbyś naprawdę bawił się w przygodę Disneya. Sony, nie chcąc być zdystansowanym, miało również Kingdom Hearts III własny zwiastun, a tym razem rzuciliśmy okiem na Piraci z Karaibów świat zamiast Mrożony.

Jest w tym coś nieco niepokojącego, głównie dlatego, że świat Piratów z Karaibów wygląda hiperrealistycznie w porównaniu z resztą gry. Ale zdecydowanie wygląda na to, że ten będzie najbardziej ambitny Królestwa Serca wejście do serii jeszcze.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Xbox, który skupia się głównie na Mrożony, ale także podkreśla światy z Zabawka, Zaplątani, Potwory i spółka. oraz Herkules.

Kingdom Hearts 3: Wszystko, co musisz wiedzieć

Data premiery Kingdom Hearts 3: Kiedy wychodzi Kingdom Hearts 3?

W 2017 roku na targach D23 Expo firma Square Enix zaprezentowała nowy zwiastun, który się zaprezentował Królestwa Serca 3nowy świat Toy Story. Poza tym, że mogli zobaczyć Woody'ego, Rexa i resztę ekipy Pixara, fani byli jeszcze bardziej zachwyceni, widząc to Królestwa Serca 3 przybędzie w nieokreślonym czasie w 2018 roku.

Square Enix wciąż nie wyjaśniło, kiedy w 2018 roku fani mogą się spodziewać Królestwa Serca 3, ale sprzedawca mógł przypadkowo przesunąć datę premiery nieco wcześniej. Amerykański detalista Target wystawił grę na premierę 1 listopada. Jak Komiks Odnotowano w kwietniu, że detaliści zwykle umieszczają 31 grudnia jako daty posiadaczy produktów, a nie 1 listopada.

Rzeczywiście, Target zmienił datę premiery na 31 grudnia po ukazaniu się raportu Comic Book. Chociaż nie jest to solidny dowód, że Królestwa Serca 3 ukaże się 1 listopada – mógł to być uczciwy błąd – z pewnością wkrótce poznamy oficjalną datę premiery, ponieważ Square Enix niedawno ogłosiło, że w tym roku zorganizuje konferencję prasową na E3 2018.

Jeśli przechodzi przez wysiłek zorganizowania konferencji, jesteśmy prawie pewni, że programista zaprezentuje oba te elementy Shadow of the Tomb Raider jak również Królestwa Serca 3 – miejmy nadzieję, że wraz z datą premiery.

Historia Kingdom Hearts 3: Gdzie pójdziemy?

Królestwa Serca 3 będzie obejmować jeden z najbardziej szalonych crossoverów w historii, gdy protagonista Sora i gang z Disneya przemierzają półmisek rozpoznawalnych światów popkultury. Tetsuya Nomura, reżyser serii Kingdom Hearts, potwierdził już Famitsu (poprzez Polygon), że Królestwa Serca 3 nastąpi bezpośrednio po wydarzeniach z Kingdom Hearts 3D: odległość spadania marzeń, co oznacza, że ​​powinniśmy zobaczyć, jak Sora, Donald i Goofy kontynuują swoją podróż, aby znaleźć Siedmiu Strażników Światła. Kto wie, może nawet zobaczymy, jak walczą z mistrzem Xehanortem.

Wraz z Sorą i gangiem będziemy również śledzić Mickeya i Riku, którzy szukają posiadaczy Keyblade.

Kingdom_hearts_3_release_date_3

Na tegorocznych targach D23 Expo w Japonii zostaliśmy uraczeni nowym, ciekawym zwiastunem, który ukazywał świat Monsters Inc., w tym przedstawiał Mike'a, Sully'ego i małego Boo, ale dał nam też o wiele więcej do ucztowania. Widzieliśmy powrót postaci takich jak Vanitas i Marluxia, a także powrót Nieznanych.

Zwiastun Monsters Inc. dołącza do pięciu innych Królestwa Serca 3 już wydane zwiastuny, które dały nam zerknąć na świat Zaplątani, świat Toy Story, poziom Herkulesa oraz zwiastun walki.

Nomura potwierdził również Famitsu w osobnym wywiadzie (za pośrednictwem Kotaku), że gra będzie miała zupełnie inny styl graficzny niż poprzednie gry Kingdom Hearts, decydując się na pokazanie charakterystycznego pędzla 2D Disneya w trójwymiarowej scenerii Kingdom Hearts.

Zobacz pokrewną datę premiery Ghost of Tsushima: Feudalna epopeja Sucker Punch to absolutnie oszałamiająca data premiery Cyberpunk 2077: wyciekła możliwa data premiery w 2019 r. Plotki i wiadomości dotyczące daty premiery Beyond Good and Evil 2: Jade i Joseph Gordon-Levitt pojawiają się na E3

Pod koniec 2017 r. doszło do ogromnego Królestwa Serca 3 przeciek opublikowany anonimowo na Imgur i udostępniony przez nowo zarejestrowanego członka na KHInsider. Następnie użytkownik opublikował kilka list plików z serwera FTP – najwyraźniej serwera pomocniczego z zakontraktowanego studia. Listy plików zostały szybko usunięte, ale fani o orleokich byli wystarczająco szybcy, aby wszystko zanotować. Przed nami obowiązkowe potencjalne światowe spoilery!

Zgodnie z wykazami plików (które nie zawierają pełnej listy światów) mogliśmy również zobaczyć Frozen World, Jungle Book, Twilight Town, Mysterious Tower, 100 Acre Woods, Disney Castle i Land of Departure. Lista była również pierwszym miejscem, w którym wspomniano, że zobaczymy świat Monsters Inc. i ostatecznie okazało się to prawdą. Mimo to, jak w przypadku wszystkich przecieków i plotek, weź to z przymrużeniem oka.

Rozgrywka w Kingdom Hearts 3: Jak będzie grać?

Zwiastun zapowiedzi dał nam kilka interesujących fragmentów rozgrywki, pokazując nam, jak Sora wbiega po ścianach i jeździ na grzbiecie dużych wrogów.

Kingdom Hearts III ma trzyosobowe drużyny, ale do walki dołączają NPC i inne postacie w każdym indywidualnym świecie, a wynikowa akcja jest naprawdę krzykliwa i ekscytująca. Wroga sztuczna inteligencja jest również o wiele bardziej skomplikowana i myślę, że rozgrywka będzie odzwierciedlać tę nową dynamiczną równowagę” – powiedział Nomura Polygon.

Otrzymaliśmy również potwierdzenie z artykułu Famitsu (za pośrednictwem Kotaku), że Sora będzie mógł zmienić kształt swojego Keyblade, o czym dodatkowo świadczy zwiastun D23.

W najnowszym zwiastunie D23 widzieliśmy, jak Square Enix prezentuje kilka nowych umiejętności bojowych. Inne rzeczy ukryte w zwiastunach D23 obejmowały pierwsze spojrzenie na ograniczone transformacje i ataki specjalne. Znak firmowy Sory Keyblade może przekształcić się w metalowy szpon potwora, który wyrasta z jego broni, by zdobyć siłę do walki wręcz; Wieża Roszpunki wybucha z ziemi w ataku mirażu; hipermłot, który zadaje obrażenia w walce wręcz, ale za pomocą elektryczności; i wiele więcej.

Kingdom_hearts_3_release_date_2

Widzieliśmy też, że Boo ma interesującą moc. W zwiastunie Monsters Inc. widzieliśmy, jak miernik śmiechu wypełnia się, gdy Sora użył swoich najsilniejszych transformacji Keyblade. Uważamy, że będzie działać podobnie do miernika morale Mulan w Kingdom Hearts 2. Jeśli jest poprawny, oznacza to zakończenie gry, jeśli nie utrzymasz jej licznika na wysokim poziomie.

Platformy Kingdom Hearts 3: Na czym będzie grać?

Square Enix już to potwierdził Królestwa Serca 3 pojawi się na PS4 i Xbox One, ale czy pojawi się również na PC lub Nintendo Switch, cóż… nie jesteśmy pewni, ale z pewnością jest to możliwe.

Nomura powiedział Famitsu (przez DSoG), że Królestwa Serca 3 pojawi się na PS4 i Xbox One, ale kiedy zostanie wydany na tych platformach, może zostać przeniesiony na PC lub Nintendo Switch: „Inny sprzęt nie ogranicza się do Nintendo Switch i rozważymy je wszystkie po wydaniu wersje na PS4 i Xbox One”.