Jak zmienić ubrania w Cyberpunku 2077

Krążysz po ulicach Night City i wyrabiasz sobie markę. Ale jest jeden problem. Ubrania, które nosi twoja postać V, nie odzwierciedlają twojego podwyższonego statusu.

Jak zmienić ubrania w Cyberpunku 2077

Czy chcesz wyglądać jak zgrzybiały dzieciak ulicy? A może objąć wszystkie rzeczy związane z technologią?

Niezależnie od tego, czy chcesz, aby twoja postać miała najwięcej strojów preemo w mieście, czy też była wystrojona w całej swojej chwale cyborga, możesz to zrobić za pomocą ubrań.

CD Projekt Red daje ci mnóstwo opcji wyposażenia twojej postaci, więc nie zadowalaj się szmatami, gdy dążysz do bogactwa. Sprawdź, jak zmienić ubrania w grze i odzwierciedlić swój wewnętrzny cyberpunk.

Jaki masz wybór odzieży?

Cyberpunk 2077 oferuje różnorodne opcje ubioru i różne sposoby łączenia i dopasowywania każdego elementu. Wynik? V, który jest wyjątkowy i całkowicie Twój.

Istnieją cztery różne miejsca na ubiór twojej postaci:

 1. Głowa lub twarz
 2. Górna część ciała
 3. Dolnej części ciała
 4. Specjalny

Jak można się spodziewać, odzież, która pasuje na twoją głowę, obejmuje kapelusze i okulary przeciwsłoneczne. Ale to nie koniec. Możesz również wybrać różne kosmetyczne ubrania cybernetyczne na swoją twarz, aby dopasować technologię, którą masz wewnątrz, do zewnętrznych.

Noszenie górnej części ciała zazwyczaj oznacza odzież zakrywającą tułów. Są to koszule, kamizelki i okrycia wierzchnie, które możesz wyposażyć dla swojej postaci. A jeśli jeszcze nie wiedziałeś, możesz założyć jednocześnie koszulę i marynarkę. Nie dzielą miejsc na ubrania.

Ubranie dolnej części ciała jest stosunkowo oczywiste. Odzież dla dolnej części ciała może obejmować spódnice i spodenki gimnastyczne, a także kwintesencję spodni typu rocker. W dolnej części korpusu znajduje się również miejsce na zmianę obuwia.

Odzież specjalna jest nieco inna. To pełne zestawy ubrań, które automatycznie wypełniają wszystkie miejsca.

Twoja postać zaczyna z kilkoma częściami garderoby, aby to pomieszać. Ale będziesz chciał wyjść w świat i jak najszybciej go zmienić. Oprócz aspektu modowego, specjalne elementy oferują dodatkowe zbroje i atuty. I nie chcesz marnować modów odzieżowych na kiepskie kawałki.

Jak zmienić ubranie?

Zmiana ubioru jest stosunkowo intuicyjna, więc wielu graczy dowiaduje się o tym samodzielnie. Rzeczywiste przyciski mogą się różnić w zależności od tego, jak grasz w grę, ale są to ogólne kroki, aby rozpocząć:

 1. Wejdź do menu gry.

 2. Wybierz Zapasy.

 3. Wybierz kategorię i miejsce na ubrania do zmiany.

 4. Kliknij nowy element garderoby z następnego menu.

 5. Po zakończeniu wyjdź ze strony ekwipunku.

Jako bonus, CD Projekt Red daje podgląd tego, jak V wygląda, gdy zmieniasz każdy element garderoby. Wypróbuj wszystko w swoim ekwipunku, aż znajdziesz ubrania, które pasują do siebie.

A co z modami odzieży?

Wyposażanie modów w ubrania odbywa się w tym samym menu, co zmiana ubrania. Ale zamiast wychodzić, kliknij gniazdo Modów lub zakładkę Mody na górze listy przedmiotów. Jeśli masz jakieś mody do kategorii odzieży, zobaczysz je tam. Modyfikacje odzieży są również oznaczone małym żółtym kółkiem i liczbą w slocie Modów dla kategorii odzieży.

Pamiętaj tylko, że nie wszystkie ubrania można wyposażyć w mody.

Skąd kupujesz nowe ubrania?

A oto wielkie pytanie…

Gdzie w wielkim świecie NC dostajesz ubrania?

Masz kilka opcji, jeśli chodzi o zdobycie nowych wątków:

Plądrujący

Najłatwiejszym sposobem na zdobycie nowych ubrań jest łupienie ich, gdy jesteś poza domem. Najprawdopodobniej stanie się tak, gdy wykonujesz misje lub zadania w grze. A czasami dzieje się to przez grabienie zwłok.

Miej oczy szeroko otwarte na zielone ikony łupów, gdy jesteś poza domem. Zwykle oznacza to element garderoby lub inne wspaniałe znaleziska.

Jak możesz zauważyć, twoje łupy odzwierciedlają część NC, w której się znajdujesz.

Na przykład, jeśli jesteś po kolana na terytorium Maelstromu, prawdopodobnie znajdziesz dużo kosmetycznych technologii dla głowy. Z drugiej strony łupy z Arasaki mogą dostarczyć więcej wyposażenia taktycznego i kamizelek.

Tak więc, jeśli szukasz konkretnego wyglądu, możesz chcieć zwrócić szczególną uwagę, gdy jesteś w sąsiedztwie innych, którzy mają te same gusta.

Kupowanie

Jeśli jesteś trochę przewrażliwiony na punkcie grabieży lub nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, możesz również kupić przedmioty. Wokół Night City znajduje się wielu sprzedawców, którzy sprzedają odzież. Oto jak je znajdziesz:

 1. Otwórz swoje Menu.
 2. Kliknij Mapa.

 3. Poszukaj ikony białej koszuli z kapturem.

 4. Kliknij go, aby uzyskać zmapowaną trasę.

Kiedy tam dotrzesz, porozmawiaj ze sprzedawcą, aby rzucić okiem na ich sklep.

Jeśli zdarzy ci się znaleźć coś, co ci się spodoba, nie musisz wracać do mieszkania V, aby zmienić ubranie. Trochę niestosowne jest przebieranie się na chodniku, ale jest to wygodne, prawda?

Zauważysz, że nie ma wielu sprzedawców odzieży. I nie wszystkie noszą to samo. Być może będziesz musiał często kontaktować się ze sprzedawcami, aby znaleźć ten konkretny element, który uzupełnia twój strój.

Ponadto sprzedawcy nie mają ustawionych zapasów. Oznacza to, że to, co zobaczysz podczas meldowania się u sprzedawcy, niekoniecznie będzie tam widoczne podczas następnej wizyty. Jeśli zobaczysz coś, co Ci się podoba, kup to od razu, ponieważ później może go nie być.

Odzwierciedlaj swój wewnętrzny punk

Niezależnie od tego, jak stylizujesz V, będziesz potrzebować odpowiedniego ubrania. Dobrą wiadomością jest to, że niekoniecznie potrzebujesz pieniędzy, aby kupić nowe ubrania. Jeśli brakuje ci wirów, wykonaj kilka prac i miej oczy szeroko otwarte.

Pamiętaj też, że ubranie może wyróżnić Cię w Night City, ale ma też drugorzędną funkcję. Odzież działa jak zbroja dla twojej postaci. Tak więc następnym razem, gdy zostaniesz pobity szczególnie mocno, możesz zajrzeć do swojej wirtualnej szafy. Przekształcenie się w czołg może być tak proste, jak metamorfoza.

Gdzie jest twoje ulubione miejsce na ubrania? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.