Najlepsze gry na Pancake Day: Baw się dobrze z tymi grami o tematyce naleśników

Jeśli jeszcze nie skończyłeś z naleśnikami, kiedy już wypchałeś nimi twarz w Dzień Naleśników, nie ma lepszego sposobu na odprężenie się i zabawę niż granie w gry o tematyce naleśnikowej! Prawidłowy?

Zobacz powiązane 12 najlepszych gier na iPhone'a i iPada 2018 roku: W co grać na iOS Pancake Day 2017: 9 najbardziej płaskich samochodów na świecie 13 najlepszych gier na Androida 2018 roku: Wybierz coś do gry

Jeśli nie byłeś w stanie zaspokoić swojego głodu smażonego płaskiego ciasta, ale nie chcesz zbytnio przybierać na wadze, te gry mobilne o tematyce naleśnikowej są idealne na rozrywkę na Pancake Day. Mogą nie być w stanie pomóc ci zrobić idealnego naleśnika ani rzucać się jak najwięksi światowi, ale przynajmniej nie będziesz owijać naleśników w masło w imię rozrywki.

Najlepsze gry naleśnikowe Pancake Day:

1. Pancake Tower: wybór konesera naleśników

Bezpłatnie na Androida i iOS

Kiedy zaczniesz Wieża naleśnikowa, Nie ma odwrotu. Twoim zadaniem, jeśli zdecydujesz się to zaakceptować, jest ułożenie jak najwyższej wieży naleśników, zanim się przewrócą. Może to zabrzmieć prosto, ale wieża kołysze się wraz z żyroskopem w telefonie i tylko jeden źle umieszczony naleśnik może spowodować, że wieża spadnie na ziemię. Z biegiem czasu nauczysz się strategii tworzenia wież o podwójnej szerokości, nauczysz się optymalnego sposobu na zrównoważenie i ostatecznie zbudujesz największą wieżę naleśnikową swojego życia.

Pomaga również to, że jest również urocza wizualnie.

2. Naleśnik – Gra: Gra dla rzucających

Bezpłatnie na Androida i iOS

Chcesz nauczyć się rzucać najlepszymi z nich? Naleśnik – Gra jest dla Ciebie. Za każdym dotknięciem ekranu musisz machać patelnią, wymachując silnym, muskularnym ramieniem w rytm spadającego naleśnika, aby upewnić się, że jego boki są ugotowane na złotobrązowy kolor. Każdy rzut podlicza punkt, a Twoim celem jest po prostu rzucenie jak największej liczby naleśników.

Niektóre z świetnych recenzji aplikacji stwierdzają, że „zmieniło to moje życie na lepsze” i że nawet wylądowało kogoś z „nową pracą naleśników”. Wspaniały.

3. Naleśnikarnia kota: najgorszy koszmar inspektora higieny

Bezpłatnie na Androida i iOS

Opis na Naleśnikarnia kotaStrona sklepu przedstawia grę jako „Koty robią naleśniki” i to uczciwy sposób na podsumowanie szaleństwa, które jest Sklep z naleśnikami Kot.

Wcielając się w szefa kuchni kota, który jest właścicielem sklepu z naleśnikami, Twoim zadaniem jest wytwarzanie naleśników na zamówienie, dobieranie odpowiednich dodatków owocowych i sosów. Im szybciej zrealizujesz zamówienie, tym wyższy wynik uzyskasz. Ale uważaj, czasami włączają się twoje kocie instynkty i zaczyna się „tryb głodu”, w którym pierwszeństwo mają szydercze naleśniki.

Wielu użytkowników opisało Sklep z naleśnikami kot jako „Kawaii”, a jeden nawet stwierdził, że „słodkie i zabawne sprawia, że ​​czas na szybkie”, więc proszę.

4. Pancake Panic: koszmar szefa naleśników

Bezpłatnie na Androida i iOS

best_pancake_apps_-_pancake_panic

Jak gwiazda Wieża naleśnikowa, Panika naleśnikowa polega na ułożeniu ogromnej wieży naleśnikowej. Jednak w Panika naleśnikowa, naleśniki spadają z nieba, jak dary od bogów. Twoim zadaniem, wcielając się w zestresowanego szefa kuchni, jest bieganie po kuchni, chwytanie spadających naleśników i układanie ich wysoko na talerzu. Kolorowe truskawki zmieniają Twój potencjał zdobywania punktów, a także zmieniają właściwości naleśników.

Miłym akcentem jest to, że cała aplikacja została opracowana w niecały tydzień, aby pomóc edukować brytyjskie dzieci ze szkół podstawowych w zakresie kodowania. Więc to jest raczej przyjemne.

5. Gra naleśnikowa: spojrzenie na branżę usługową naleśników

best_pancake_apps_-_pancake_game

Bezpłatnie na Androida

Nie mylić z Naleśnik – Gra, Gra naleśnikowa to szalona gra polegająca na czekaniu na klientów restauracji spragnionych naleśników. Szef kuchni po jednej stronie pokoju posłusznie, jeśli nie nieodpowiedzialnie, wrzuca przypalone naleśniki do pokoju, w którym ty, kelner, musisz je odbić na wyciągniętą rękę klienta. Upuść zbyt wiele tych rozgotowanych naleśników, a zostaniesz zwolniony na miejscu.

6. Pancake Saga: Naleśniki z duchem przedsiębiorczości

Bezpłatnie na Androida

Grając jako kucharz naleśników, Saga naleśnikowa zadania Ci do robienia własnego ciasta, doskonalenia umiejętności gotowania naleśników i prowadzenia ruchliwej kuchni znajdującej się w szczerym polu. Chodzi o walkę z karaluchami, szczurami i utrzymywanie włączonych świateł, gdy walczysz na szczycie najbardziej szanowanych restauracji na świecie.