Najlepsze zestawy słuchawkowe PS4 w 2017 roku: 5 najlepszych słuchawek do czatowania na PlayStation 4

 • Wskazówki i porady dotyczące PS4 2018: Wykorzystaj w pełni PS4
 • Jak przesyłać strumieniowo gry PS4 na komputer Mac lub PC?
 • Jak korzystać z Share Play na PS4
 • Jak udostępniać gry na PS4
 • Jak zaktualizować dysk twardy PS4
 • Jak zmienić typ NAT na PS4?
 • Jak uruchomić PS4 w trybie awaryjnym
 • Jak używać kontrolera PS4 DualShock 4 z komputerem?
 • Najlepsze zestawy słuchawkowe PS4 w 2018 roku
 • Najlepsze gry na PS4 w 2018 roku
 • Najlepsze gry na PlayStation VR 2018
 • Najlepsze gry wyścigowe na PS4 w 2018 roku
 • Jak zostać beta testerem Sony PS4?

PS4 to jedna z najlepszych konsol do gier, jakie można dziś kupić, i to nie tylko ze względu na gry czy grafikę – to także z powodu PS Plus, usługi online dla wielu graczy Sony. Dzięki PS Plus możesz zmierzyć się łeb w łeb z graczami z całego świata — a także z własnymi przyjaciółmi — ale PSN Plus najlepiej sprawdza się w połączeniu z niesamowitym zestawem słuchawkowym do gier. Niezależnie od tego, czy chcesz szczekać rozkazy swoim znajomym podczas gry w Star Wars: Battlefront , czy gadać o śmieciach podczas The Division , zestawy słuchawkowe sprawiają, że granie online jest o wiele przyjemniejsze. Ale jaki zestaw słuchawkowy kupić do PlayStation 4? Oto nasz wybór najlepszych zestawów słuchawkowych na PS4 w 2017 roku.

Najlepsze zestawy słuchawkowe PS4 w 2017 roku: 5 najlepszych słuchawek do czatowania na PlayStation 4

Najlepsze słuchawki do gier na PlayStation 4

1. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony PlayStation Wireless Stereo 7.1 (70 £)

best_ps4_headsets_1

Jeśli nie chcesz wydawać ogromnych pieniędzy, prawdopodobnie warto najpierw przyjrzeć się ofercie słuchawek Sony. Za jedyne 70 funtów zestaw słuchawkowy do gier firmy Sony jest zaskakująco dobry i jest wyposażony w wirtualny 7.1 – więc powinieneś uzyskać miłe wrażenie dźwięku 3D. Co więcej, zestaw słuchawkowy PlayStation jest również bezprzewodowy i zgodny z PS Vita, więc możesz go zabrać ze sobą do mobilnego grania z dźwiękiem przestrzennym.

2. Zestaw słuchawkowy do gier Astro A50 (250 £)

best_headphones_ps4_gaming_2016_astro_a50

Chociaż Astro A50 nie jest najnowszym zestawem słuchawkowym w bloku – ani najbardziej stylowym – nadal jest uważany za jeden z najlepszych sposobów na granie na PS4. Może wyglądać na duży i niezgrabny, ale jeśli chodzi o akcesoria do gier, to prawdopodobnie dobra rzecz – a to, czego mu brakuje w stylu, to więcej niż nadrabia komfortem i czystą wydajnością dźwiękową. Ale duża moc ma świetną cenę: Astro A50 kosztuje od 180 do 220 funtów.

3. Turtle Beach Elite 800 (230 £)

best_headsets_ps4_2016_turtle_beach

Turtle Beach to jedna z najbardziej znanych marek, jeśli chodzi o akcesoria do gier, a Elite 800 to najlepszy zestaw słuchawkowy na PS4. Teraz kosztuje sporo 230 funtów, ale to zapewnia szereg funkcji, które sprawiają, że granie jest jeszcze lepsze – a także kilka innych, o których nawet nie wiedziałeś, że potrzebujesz. Po pierwsze, jest kompatybilny z PS3 i PS4, a także jest wyposażony w technologię redukcji szumów – dzięki czemu nie będziesz rozpraszać się prawdziwym światem. Dodaj 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny DTS wraz z 10 godzinami pracy na baterii, a modele Elite 800 są warte obejrzenia.

4. Kingston HyperX Cloud II (75 £)

best_ps4_headset_2016_kingston

Jasne, najlepsze zestawy słuchawkowe na PS4 kosztują przyzwoitą kwotę, ale to nie znaczy, że nie możesz uzyskać poważnego ulepszeń dźwiękowych przy rozsądnym budżecie. Weźmy na przykład Kingston HyperX Cloud II. Może wyglądać zwyczajnie, ale zapewnia świetny dźwięk, imponujący komfort i kosztuje tylko 75 funtów – więc nie pochłonie twojego budżetu na rzeczywiste gry. Oto, co nasi przyjaciele z Expert Reviews mieli do powiedzenia na temat Kingston HyperX Cloud II.

5. Logitech G933 Artemis Spectrum (170 £)

best_headsets_ps4_2016

Jeśli grasz od jakiegoś czasu, wiesz, że Logitech produkuje jedne z najlepszych akcesoriów, od kierownic po kontrolery i głośniki. Logitech G933 Artemis Spectrum to jeden z najbardziej w pełni funkcjonalnych modeli firmy i na szczęście ma technologię, która wspiera jego nazwę podobną do statku kosmicznego. Jak można się spodziewać, otrzymujesz dźwięk przestrzenny 7.1, a następnie ładuje też inne rzeczy. Logitech może współpracować zarówno z PS4, Xbox One, jak i PC – ale jest również wyposażony w mikser zasilany przez USB i mikrofon z redukcją szumów. Ale moja ulubiona funkcja? Logitech oferuje również konfigurowalne podświetlenie RGB, dzięki czemu możesz dostosować swój zestaw słuchawkowy, wybierając 16,8 miliona dostępnych kolorów.