Czy Disney Plus jest bezpłatny z Amazon Prime?

Disney+ jest prawdopodobnie jedną z najlepszych dostępnych obecnie usług przesyłania strumieniowego. Usługa przesyłania strumieniowego została uruchomiona w listopadzie 2019 r. i choć początkowo nie była pozbawiona wad, z pewnością przyczyniła się do sukcesu usługi przesyłania strumieniowego.

Czy Disney Plus jest bezpłatny z Amazon Prime?

W jednym miejscu możesz oglądać wszystkie klasyki Disneya, oryginalne programy Disneya, a nawet nowe treści. Koszt Disney Plus jest znacznie niższy niż wiele dostępnych obecnie opcji i możesz nawet podarować subskrypcje innym osobom.

Tym, co sprawiło, że Disney Plus jest jeszcze lepszy, jest możliwość łączenia go z innymi usługami. Kiedyś Disney Plus można było dostać za darmo ze Spotify. Opcja sprzedaży wiązanej zdecydowanie dodaje wartość i tak już świetnej usłudze przesyłania strumieniowego. Ale jak Disney Plus współpracuje z Amazon Prime? Czy możesz połączyć usługi w ramach umowy?

Niezależnie od tego, czy szukasz tańszego rozwiązania dla swoich nawyków przesyłania strumieniowego, czy po prostu chcesz wiedzieć, jak te dwie usługi działają w połączeniu ze sobą, omówimy to i więcej poniżej!

Z kim Disney Plus współpracuje?

Jedną z rzeczy, które uwielbiamy w Disney+, jest możliwość łączenia go z innymi usługami. Niestety Amazon Prime nie jest jednym z nich. Wyjaśnimy to nieco bardziej szczegółowo poniżej, ale poświęćmy chwilę, aby dowiedzieć się, jak znaleźć ofertę na Disney+ i inne usługi przesyłania strumieniowego.

Disney Plus, Hulu i ESPN+

Świetna oferta dla wszystkich w domu, możesz (od czerwca 2021 r.) łączyć ESPN+, Disney+ i Hulu za jedyne 13,99 USD/mies. Uwaga, ten plan obejmuje reklamy na Hulu. Aby nie wyświetlać reklam podczas przesyłania strumieniowego w Hulu, musisz rozłożyć plan 19,99 USD miesięcznie.

Strona pakietów Hulu, Disney+ i ESPN+

Aby się zarejestrować, wystarczy wejść na tę stronę, aktywować konto Disney+, a następnie poczekać na wiadomość e-mail, aby aktywować inne usługi. Po skonfigurowaniu wszystkich trzech usług fani sportu, fani Disneya i zwykli widzowie będą mieli coś do oglądania dzięki temu nowemu pakietowi.

Disney Plus i Amazon Fire TV

Kiedy Disney Plus miał zostać uruchomiony, początkowo nie miał być dostępny na kilku urządzeniach do przesyłania strumieniowego. W zestawie Amazon Fire TV i Firestick. Ale tuż przed 12 listopada 2019 r., kiedy Disney Plus został uruchomiony, poinformowano, że firmy rzeczywiście były w stanie zawrzeć umowę. Podobno były spory o procent powierzchni reklamowej, ale najwyraźniej byli w stanie to załatwić.

Aplikacja Disney Plus jest również kompatybilna z funkcją wyszukiwania Alexa firmy Amazon, co jest świetną wiadomością dla wszystkich użytkowników Alexy. Obejmuje to zawartość Disney Plus. Jeśli próbujesz uzyskać dostęp do konta Disney Plus za pośrednictwem Amazon Firestick lub telewizora i nie wiesz, co zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. Przejdź do ekranu głównego Fire TV i wybierz Szukaj opcja (lewy górny róg).
  2. Wpisz "Disney Plus”.
  3. Zobaczysz to w sugestiach. Przewiń w dół, jeśli musisz, a następnie zaznacz Aplikacje i gry wiersz.
  4. Wybierać Disney+ a następnie wybierz Dostawać.
  5. Poczekaj chwilę, aż aplikacja zostanie zainstalowana.
  6. Wybierać otwarty i uruchom Disney Plus.

To wszystko. Pamiętaj tylko, że nie oznacza to, że otrzymujesz subskrypcję Disney Plus za darmo. Nadal musisz zostać subskrybentem lub zapisać się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.

Disney Plus

Disney Plus kontra Amazon Prime

Wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego to dobrze znane korporacje, które nie chcą niczego więcej niż zmonopolizowania branży. Ale wciąż jest wiele do uporządkowania, zanim to się stanie. Disney Plus jest najnowszym i uczciwie jest porównywać go z istniejącymi. Jak Amazon Prime Video. Jak się układają?

cennik

Niektórzy mogą nie uważać tego za najważniejszą część, ale inni z całym szacunkiem by się z tym nie zgodzili. Miesięczna cena Disney Plus wynosi 7,99 USD, a Amazon Prime Video lub po prostu Prime Video 8,99 USD. Oczywiście Disney Plus jest tańszy, ale tylko o dolara, a jeśli chcesz uaktualnić, pamiętaj, że Amazon Prime ma inne korzyści i kosztuje tylko 12,99 USD miesięcznie.

Zawartość

Niewątpliwie najważniejszym parametrem jest treść. Ale to też trudno porównać, ponieważ wszystko zależy od tego, co lubisz i dla kogo kupujesz subskrypcję. Czy to dla twoich dzieci i wszystkich filmów Pixara? A może lubisz adaptacje Toma Clancy'ego i thrillery szpiegowskie, takie jak? Jack Ryan? Czy zamierzasz oprzeć się na pokazach spin-off Gwiezdnych Wojen, takich jak? Mandalorianin na Disney Plus? A może cofniesz się w czasie i będziesz się śmiać? Cudowna Pani Maisel na Amazon Prime?

Czy Disney Plus jest bezpłatny?

Wspierane urządzenia

Jak łatwo jest uzyskać dostęp do Disney Plus lub Amazon Prime? Disney Plus jest dostępny na wszystkich urządzeniach z Androidem, iOS, Roku, Chromecastach, urządzeniach Apple TV, Xbox One, PlayStation 4, telewizorach Samsung i Amazon Fire TV. I wszystkie przeglądarki internetowe na Twoim komputerze. Amazon Prime jest obsługiwany na wszystkich tych urządzeniach oraz na pudełkach TiVO, konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Jakość interfejsu

To, czego większość ludzi szuka w doświadczeniu użytkownika, to prostota. Z Disney Plus to prawie wszystko, co dostajesz. Wygląda tak samo na wszystkich urządzeniach i jest intuicyjny. Możesz przeglądać według kategorii lub franczyzy. Co ułatwia sprawę. Ponadto Disney Plus nie ma tylu tytułów, co Prime.

Amazon Prime jest nieco bardziej bałagan w interfejsie. Po pierwsze, wyglądają inaczej na stronie głównej Amazon lub w aplikacji niż na urządzeniu Amazon Fire TV. Ponadto, ponieważ Amazon sprzedaje również filmy i programy telewizyjne na żądanie, może to być mylące, gdy próbujesz dowiedzieć się, jak oglądać.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku i obrazu, są one prawie takie same. Obydwa obsługują 4K Ultra HD i HDR bez dodatkowych opłat. Ponadto Amazon Prime obsługuje do trzech jednoczesnych strumieni, podczas gdy Disney Plus obsługuje do czterech. Wreszcie Disney Plus umożliwia pobieranie tytułu nieograniczoną liczbę razy na maksymalnie 10 urządzeniach. A Amazon Prime umożliwia od 15 do 25 filmów w zależności od tego, gdzie jesteś i tylko na dwóch urządzeniach.

Disney Plus za darmo z Amazon Prime

Disney Plus jest tańszy, ale nie jest dostarczany z Amazon Prime

Jest tańszy, przynajmniej z pozoru, ale teraz tylko o 1 USD, jeśli ściśle robisz Prime Video. Ale jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie subskrybujesz Amazon Prime. Zastanawiasz się tylko, czy dostaniesz również Disney Plus. Odpowiedź brzmi niestety nie.

Więc co zamierzasz zrobić? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.