Jak naprawić kod błędu Disney Plus 14?

Dzięki Disney Plus możesz oglądać prawie wszystko z ogromnego katalogu giganta medialnego, kiedy tylko chcesz i gdziekolwiek jesteś.

Jak naprawić kod błędu Disney Plus 14?

Ale pośpiesznie wypuszczając swoją wyczekiwaną platformę streamingową, Disney pozwolił na wkradnięcie się pewnych błędów. Jednym z takich błędów jest kod błędu 14. Na szczęście rozwiązanie tego problemu jest stosunkowo proste.

Co to jest kod błędu 14?

Kod błędu 14 zwykle pojawia się, gdy próbujesz zalogować się do Disney Plus. To znak, że system nie jest w stanie rozpoznać ani nazwy użytkownika, ani hasła. Co ciekawe, ten problem może pojawić się nawet wtedy, gdy poprawnie wpisałeś swoje dane logowania.

Jak donoszą użytkownicy doświadczający tego problemu, wydaje się, że głównym powodem tego jest używanie wielu urządzeń. Wprowadzony jako dodatkowa korzyść, Disney Plus umożliwia strumieniowe przesyłanie treści na maksymalnie cztery różne urządzenia jednocześnie. Używanie tego samego loginu i przełączanie się tam iz powrotem, wydaje się zepsuć parametry w bazie danych aplikacji. To z kolei zasadniczo uniemożliwia zalogowanie się do Disney Plus.

Disney Plus

Jak to naprawić

Przy tak wielu różnych urządzeniach obsługujących obecnie usługę przesyłania strumieniowego Disneya, nic dziwnego, że tego rodzaju problem pojawia się od czasu do czasu. Bez względu na to, z jakich urządzeń korzystasz, najlepszym sposobem na obejście błędu kodu 14 jest zmiana hasła Disney Plus.

Tworząc nowe hasło, ważne jest, aby utworzyć je w taki sposób, aby uzyskać „Świetną” ocenę bezpieczeństwa. Minimalna wymagana długość hasła to sześć znaków, w tym co najmniej jedna cyfra lub znak specjalny. Chociaż może się to wydawać wystarczająco bezpieczne, możesz chcieć wyjść poza to.

Na przykład możesz użyć dziesięciu znaków, jednej dużej litery, dwóch cyfr i jednego znaku specjalnego. Ustawienie tak silnego hasła, jak to możliwe, zapewni dodatkową ochronę wszelkich danych osobowych, które możesz udostępnić Disney Plus.

Zmiana hasła

Na szczęście zmiana hasła Disney Plus jest naprawdę prosta. Podobnie jak w przypadku każdej innej aplikacji, do przejścia jest tylko kilka kroków.

  1. Otwórz aplikację Disney Plus na dowolnym urządzeniu.
  2. Na ekranie logowania przejdź do opcji „Zmień hasło”.
  3. Najpierw wpisz swoje aktualne hasło Disney Plus.
  4. Teraz wprowadź nowe hasło zgodnie z powyższymi wskazówkami.
  5. Wybierz przycisk „Zapisz”.

Teraz, gdy już zapisałeś nowe hasło, nadszedł czas, aby ponownie zalogować się również na wszystkie inne urządzenia. Gdy to zrobisz, nie powinieneś już otrzymywać kodu błędu 14.

Kod błędu Disney Plus 14

Użytkownicy po raz pierwszy

Jeśli właśnie utworzyłeś konto Disney Plus, może być inny powód, dla którego widzisz kod błędu 14. Tym razem jest to zgodne z projektem.

Po zakończeniu tworzenia konta Disney Plus, jeśli spróbujesz się zalogować natychmiast, aplikacja nie pozwoli Ci na to. Jako powód poda kod 14. Dzieje się tak, ponieważ Twoje konto nadal nie jest aktywne. Aby go aktywować, musisz kliknąć link aktywacyjny, który otrzymałeś na e-mail od Disney Plus.

Gdy to zrobisz, nie powinno być żadnych problemów z logowaniem do platformy.

Nie otrzymano e-maila z potwierdzeniem

Czasami może się zdarzyć, że nie otrzymałeś e-maila z linkiem aktywacyjnym. W takim przypadku pierwszą rzeczą do zrobienia jest sprawdzenie folderu ze spamem w wiadomości e-mail. Jeśli tak, po prostu przenieś go do swojej skrzynki odbiorczej lub oznacz jako „Nie spam”. Gdy to zrobisz, otwórz wiadomość e-mail i kliknij podany link.

Oczywiście zawsze uważaj na oszustwa phishingowe. Aby upewnić się, że to prawdziwa wiadomość e-mail od Disney Plus, sprawdź adres e-mail nadawcy. Jeśli część adresu e-mail po znaku @ kończy się na „disney.com” lub „disneyplus.com”, wszystko gotowe. W przeciwnym razie usuń wiadomość e-mail i poczekaj na otrzymanie właściwej.

Jeśli nie znalazłeś e-maila aktywacyjnego w żadnym ze swoich folderów e-mail, być może powinieneś poczekać trochę dłużej, aż dotrze. W przypadku problemów z serwerem lub problemów z połączeniem internetowym, aktywacyjna wiadomość e-mail może być opóźniona. Najlepiej poczekać do godziny lub nawet dłużej, aż nadejdzie.

Jeśli czekałeś wystarczająco długo, a e-mail nadal się nie pojawił, może to być inny powód. Być może podczas tworzenia konta Disney Plus nie wpisałeś poprawnie swojego adresu e-mail. W takim przypadku najlepiej ponownie przejść proces rejestracji.

Oczywiście upewnij się, że tym razem wpisałeś właściwy adres e-mail. To naprawdę ważny krok, ponieważ będziesz używać go jako swojej nazwy użytkownika, aby uzyskać dostęp do usługi Disney Plus.

Problem rozwiązany

Mamy nadzieję, że udało Ci się pokonać błąd kodu 14. Pomyślne zalogowanie się do Disney Plus z pewnością zagwarantuje tysiące godzin nieprzerwanej rozrywki. Dzięki obsłudze wielu urządzeń będziesz mógł przesyłać strumieniowo całą sagę Gwiezdnych Wojen w zaciszu swojego domu lub w podróży.

Czy któraś z porad zawartych w tym artykule Ci pomogła? Czy możesz wskazać problem ze swoim loginem? Podziel się swoimi doświadczeniami z Disney Plus w sekcji komentarzy poniżej.