Jak zdobyć pelerynę w Minecraft?

Peleryny są powszechnie używane jako symbol wyższości w komiksach, filmach i mnożeniu. Ten element garderoby podziwiają zarówno superbohaterowie, jak i magowie (chociaż mogą go nosić superzłoczyńcy, Dracula i inne nieprzyjemne stworzenia). Minecraft pozwala graczom nosić różne peleryny. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest cosplay Zorro, czy zdobycie rzadkiego przedmiotu, jesteśmy tutaj, aby wyjaśnić, jak to zrobić.

Jak zdobyć pelerynę w Minecraft?

Jak zdobyć pelerynę w Minecraft?

Gracze Minecraft mogą zdobyć peleryny zarówno za pieniądze, jak i za darmo. W tej sekcji podzielimy się trzema różnymi metodami zdobycia jednego.

Przenieś swoje konto

Niedawno deweloperzy Minecraft wydali powiadomienie dla graczy Java Edition. Wszystkie konta Mojang należy przenieść na konta Microsoft. Wymóg ten jest związany ze względami bezpieczeństwa i jest obowiązkowy, chociaż dokładna data zakończenia okresu migracji nie jest jeszcze znana. Jeśli gracz nie przeniesie konta, nie będzie już mógł grać w Java Edition. Na szczęście ten proces nie zmienia niczego w grze. Co więcej, każdy gracz otrzymuje darmową pelerynę za swoje wysiłki. Oto jak przenieść swoje konto Mojang do Microsoft:

 1. Uruchom Minecraft Launcher lub zaloguj się na Minecraft.net za pomocą swojego konta Mojang.

 2. Powinieneś zobaczyć zaproszenie do migracji. Kliknij to.
 3. Utwórz nowe konto Microsoft lub zaloguj się za pomocą istniejącego.

 4. Utwórz konto Xbox.com. Aby to zrobić, nie musisz posiadać konsoli Xbox.

 5. Potwierdź migrację swojego konta Mojang.

 6. Po ponownym uruchomieniu gry w ekwipunku powinna pojawić się nowa peleryna.

Kup skórki Minecraft

Wymóg migracji konta dotyczy tylko Minecraft Java Edition. Dlatego nie możesz otrzymać darmowej peleryny, jeśli grasz w Minecraft Bedrock Edition. Możesz jednak kupić lub pobrać darmową skórkę z peleryną. Wykonaj poniższe czynności, aby to zrobić:

 1. Odwiedź Minecraft Marketplace lub inną preferowaną witrynę i przeglądaj skórki, które Ci się podobają. Pobierz go na swoje urządzenie.
 2. Zaloguj się do Minecraft.net i kliknij „Preferencje” w lewym górnym rogu ekranu.
 3. Powinieneś teraz zobaczyć swoją aktualną skórkę Minecrafta. Kliknij "Wybierz plik" znajdujący się po prawej stronie.
 4. Wybierz plik skórki .png i prześlij go.

 5. Nazwa nowej skórki powinna pojawić się po prawej stronie przycisku "Wybierz plik". Kliknij znajdujący się obok przycisk „Prześlij”.
 6. Strona odświeży się, a twoja postać pojawi się w nowej skórce. Po uruchomieniu gry postać będzie miała na sobie pelerynę (lub inną przesłaną skórkę).

Użyj modów

Chociaż gracze mogą otrzymać darmową pelerynę w Minecraft Java Edition, ta wersja gry jest dość ograniczona, jeśli chodzi o wybór skórek. Możesz zdobyć różne peleryny za pomocą modów, ale inni gracze zobaczą je tylko wtedy, gdy mają ten sam mod. Jeśli jednak chcesz zdobyć pelerynę z powodów osobistych, a nie popisywać się, warto spróbować. Oto niektóre z najlepszych modów pozwalających nosić pelerynę w grze Minecraft Java:

 1. Zaawansowana modyfikacja peleryny. Do instalacji wymagany jest Minecraft Forge. Aby ustawić pelerynę, naciśnij klawisz „C” i wprowadź adres URL żądanej peleryny. Każdy adres URL będzie działał, o ile kończy się na „.png”. Możesz także dodać niestandardowe peleryny.
 2. Modyfikacja Optifine. Głównym celem tego moda jest optymalizacja gry i zwiększenie liczby klatek na sekundę. Gracze mogą również dodać pelerynę do swojej skóry. Inni gracze tego nie zobaczą, ale ta opcja jest świetna do przesyłania strumieniowego.

Edycje Java kontra Bedrock

Edycje Minecraft Java i Bedrock znacznie się różnią. Jeśli chodzi o peleryny, każda ma swoje plusy i minusy. Podczas gdy więcej skórek z peleryną jest dostępnych online dla Bedrock Edition, Java umożliwia więcej opcji dostosowywania peleryny. Więcej modów jest dostępnych dla Javy i generalnie są one łatwiejsze do zainstalowania. Ponadto, jak wspomniano w poprzednich sekcjach, gracze Java Edition mogą teraz otrzymać bezpłatną pelerynę za migrację swojego konta Mojang do konta Microsoft. Fizyka też jest inna. Co zaskakujące, starsza wersja Java wydana w 2011 roku oferuje bardziej realistyczną fizykę peleryny. Peleryna może poruszać się swobodnie we wszystkich kierunkach, podczas gdy w Bedrock może poruszać się tylko w górę i w dół. Innymi słowy, jeśli peleryna jest dla Ciebie naprawdę ważna, Minecraft Java Edition jest lepszą opcją.

FAQ

Czy mogę stworzyć pelerynę w Minecrafcie?

Tak. Liczne strony internetowe pozwalają graczom stworzyć niestandardową pelerynę i pobrać ją za darmo. Jedną z tych stron jest Minecraftcapes.net. Za pomocą narzędzia do edycji peleryny możesz w kilka minut wykonać pelerynę z dowolnym projektem. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

1. Kliknij duży czerwony prostokąt, aby wybrać kolor.

2. Kliknij lewym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na szablonie peleryny, aby pokolorować ten obszar. Możesz także przytrzymać lewy przycisk myszy podczas poruszania myszą, aby szybciej pokolorować żądany obszar.

3. Kliknij prawym przyciskiem myszy, aby usunąć wymagany obszar.

4. Mieszaj kolory i rysuj wzory, jak chcesz. Po zakończeniu kliknij „Pobierz”.

5. Prześlij swoją niestandardową pelerynę na Minecraft.net, aby nałożyć skórkę.

Niektóre mody, takie jak Optifine dla Minecraft Java Edition, mają również edytor peleryny.

Czy jest sposób, w jaki mogę otrzymać darmową pelerynę?

Chociaż możesz kupić gotową pelerynę, wszystkie metody uzyskania peleryny w grze Minecraft opisane w poprzednich sekcjach są bezpłatne. Gracze Java Edition mogą otrzymać darmową pelerynę na migrację swojego konta Mojang. Zarówno gracze Java, jak i Bedrock Edition mogą tworzyć niestandardowe projekty peleryny i przesyłać je na Minecraft.net bez żadnych kosztów. Większość modów nie wymaga również od graczy płacenia za ich użycie. Innymi słowy, peleryna w Minecrafcie nie jest jakimś luksusowym kawałkiem dostępnym tylko dla szlachty.

Ubrać, aby zaimponować

Jak widać, zdobycie peleryny w Minecrafcie jest dość proste. Najlepsze jest to, że podobnie jak w przypadku budowania, możesz w pełni wykorzystać swoją wyobraźnię podczas tworzenia stroju. Zdobądź darmową pelerynę do migracji konta Mojang lub samodzielnie stwórz jedyny w swoim rodzaju projekt i zabłyśnij. Mamy nadzieję, że nadchodzące aktualizacje gry poprawią grafikę peleryny w Bedrock Edition, zapewniając jeszcze lepsze wrażenia użytkownika.

Jaki jest twój ulubiony rynek skórek Minecrafta? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.