Jak złożyć skargę za pomocą DoorDash?

Jednym z największych zadań obsługi klienta w każdej firmie jest reagowanie na reklamacje. Firmy powinny dążyć do zadowolenia, a jeśli nie wykonują dobrej pracy, klient nie powinien powstrzymywać się od złożenia skargi.

Jak złożyć skargę za pomocą DoorDash?

Można założyć, że DoorDash ma trzy typy klientów: osoby, którym dostarczają towary, pracowników dostawy i kupców.

Bez względu na to, do której z trzech stron należysz, znajomość opcji wsparcia DoorDash jest niezbędna. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

E-mail do drzwi wejściowych

Najczęściej używaną opcją obsługi DoorDash jest opcja e-mail. Jeśli Twoja skarga nie jest czasochłonna i może poczekać kilka godzin (chociaż zwykle jest to mniej niż tyle), zdecydowanie powinieneś rozważyć wysłanie e-maila ze skargą na adres [email protected] .

Zostaniesz najpierw poproszony o wypełnienie formularza. Po wysłaniu formularza i po jego sprawdzeniu, urzędnik DoorDash powinien przesłać Ci wiadomość e-mail z dodatkowymi informacjami.

Upewnij się, że opisałeś swój problem tak szczegółowo, jak to tylko możliwe, aby uniknąć żmudnego powtarzania. Bądź bezpośredni, szanuj się i bądź uczciwy.

Oczywiście możesz skontaktować się z pomocą techniczną, niezależnie od tego, czy jesteś klientem, Dasherem, czy sprzedawcą.

jak złożyć skargę do doorash

Czat na żywo w DoorDash

Czat na żywo jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a czas oczekiwania rzadko jest dłuższy niż minutę. Mając to na uwadze, opcja czatu na żywo powinna być używana tylko w przypadku problemów wrażliwych na czas. Oto jak rozpocząć rozmowę DoorDash na czacie na żywo z obsługą klienta.

Wejdź na help.doordash.com i dotknij Czat klienta lub Wykres kreskowy (oczywiście, to pierwsze, jeśli jesteś klientem, drugie, jeśli jesteś kurierem). Istnieje trzecia opcja o nazwie Czat sprzedawcy, zarezerwowane dla właścicieli restauracji.

Powinieneś zobaczyć okno czatu w prawym dolnym rogu ekranu. Jeśli okno się nie pojawi, po prostu wybierz Czat przycisk.

Zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza. Zakończ formularz i wybierz Zacząć rozmawiać. Przedstawiciel obsługi klienta DoorDash na żywo powinien skontaktować się z Tobą w mniej niż minutę.

Numer telefonu DoorDash

DoorDash to usługa internetowa. Podobnie jak większość innych usług internetowych, ich celem jest rozwiązanie wszystkich problemów online, za pośrednictwem aplikacji, witryny internetowej lub poczty e-mail. Dlatego DoorDash nie promuje swojego numeru telefonu – nie jest traktowany priorytetowo jako kanał komunikacji.

Mimo to istnieje możliwość połączenia telefonicznego. Zalecamy skorzystanie z funkcji czatu na żywo, ponieważ jest to o wiele bardziej osobista metoda rozwiązania problemu. Ale jeśli wolisz robić rzeczy w starym stylu, przez telefon, możesz śmiało zadzwonić.

Chociaż oficjalny numer telefonu obsługi klienta DoorDash nie jest łatwo dostępny na ich stronie głównej, nawigacja do strony, na której znajduje się ich numer telefonu, jest łatwa. Po prostu przewiń w dół strony głównej i wybierz Pomoc połączyć. Spowoduje to przejście do strony pomocy technicznej, na której znajdziesz numer telefonu obsługi klienta DoorDash.

złożyć skargę do doordash

Jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy odwiedzaniem ich witryny, oto ich numer telefonu: 855-973-1040.

Ten numer telefonu jest przeznaczony dla klientów, Dasherów, a także dla handlowców.

Jeśli jesteś pracownikiem dostawy, możesz zadzwonić pod numer 855-864-7626, aby skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy. Ten numer telefonu nie jest tak łatwy do znalezienia.

Posłuchaj automatycznych instrukcji i dokonaj właściwych wyborów na klawiaturze telefonu. Nie martw się. Jak tylko wybierzesz opcję na ekranie początkowym, zostaniesz przeniesiony do przedstawiciela pomocy technicznej DoorDash na żywo.

Biura korporacyjne DoorDash

Wizyta w biurach DoorDash to najbardziej bezpośredni sposób kontaktu z firmą. Ich siedziba znajduje się w San Francisco, CA 94107, przy 303 2nd Street, numer apartamentu 800. Jednak ten adres nie jest publicznie dostępny. To nie tak, że możesz iść do ich biura, pukać do drzwi i oczekiwać, że przedstawiciel obsługi klienta uściśnie Ci rękę, zaprosi Cię do środka i zapyta: „Co masz na myśli?”

Mimo to możesz użyć tego adresu, aby wysłać je z rzeczami, które wolisz trzymać z dala od Internetu lub z paczkami, które nie są kompatybilne z Internetem. Nie rób sobie nadziei – jest mało prawdopodobne, że otrzymasz odpowiedź.

Jednak jako kurier prawdopodobnie będziesz mieć dostęp do biur Dasher, zlokalizowanych w całym kraju. W tych biurach obowiązują godziny pracy, godziny wsparcia i tak dalej. Tutaj znajdziesz swoje najbliższe biuro Dasher.

Strony pomocy DoorDash

Chociaż tak naprawdę nie możesz złożyć skargi na stronie pomocy DoorDash, często najlepiej jest sprawdzić odpowiedź, której możesz szukać tutaj. Strony pomocy DoorDash oferują pomoc w nawigacji po aplikacji, zamawianiu posiłków, rozwiązywaniu opcji płatności, realizacji dostaw, zarządzaniu kontami Dasher, aktualizowaniu menu jako sprzedawca i tak dalej.

Zanim przejdziesz do skorzystania z którejkolwiek z wcześniej wymienionych opcji pomocy, sprawdź strony pomocy, aby znaleźć potencjalne rozwiązanie problemu. Zaoszczędzi to zarówno Twój czas, jak i czas obsługi klienta DoorDash.

Obsługa klienta DoorDash

Oczywiście istnieje wiele sposobów skontaktowania się z DoorDash w celu rozwiązania potencjalnych problemów. Jednak w zależności od pilności i preferencji możesz wybrać różne sposoby kontaktu z firmą. Rozważ charakter reklamacji i wybierz odpowiednią metodę kontaktu.

Czy to pomogło? Czy udało Ci się pomyślnie skontaktować z DoorDash? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej i nie wahaj się przedyskutować wszystkiego, co dotyczy DoorDash.