Jak edytować ulubione w Roku

Jedną z najlepszych rzeczy związanych z posiadaniem nowego gadżetu jest zrobienie na nim osobistego stempla. Nowy smartfon to tylko urządzenie z systemem operacyjnym. Po utworzeniu haseł, zmianie tła, wybraniu czcionki i pobraniu ulubionych aplikacji, zaczyna przypominać telefon.

Jak edytować ulubione w Roku

Dotyczy to również odtwarzaczy strumieniowych Roku. Tworzenie czegoś wyróżniającego się ma znaczenie, jeśli chodzi o jego używanie, a Roku pozwala na wiele sposobów spersonalizować oglądanie.

W tym artykule wyjaśnimy, jak edytować listę ulubionych. Oferujemy również wskazówki, jak kupować i pobierać kanały ze sklepu.

Zmień kolejność kanałów w ulubionych

Po zakupie żądanych kanałów lub pobraniu niektórych z wielu bezpłatnych kanałów na Roku możesz je spersonalizować. Zastanawiasz się, jak edytować ulubione w Roku i przesuwać je od dołu do przodu i do środka? W końcu są Twoimi ulubionymi i będziesz ich używać częściej niż innych. Wszystko, czego potrzebujesz, to pilot Roku i kilka prostych kroków.

 1. Wybierz kanał, który chcesz przenieść. Strona ulubionych Roku
 2. Naciśnij * na pilocie, a zobaczysz menu opcji. Pilot Roku
 3. Wybierz „Przenieś kanał” z menu opcji. Ustawienia kanału Roku
 4. Użyj padu kierunkowego na pilocie, aby przesunąć kanał w górę lub w dół, w lewo lub w prawo. Pilot Roku - 2

Teraz będziesz mieć swoje najlepsze opcje u góry ekranu. Pamiętaj jednak, że ta zmiana dotyczy tylko urządzenia, którego obecnie używasz. Jeśli korzystasz z usługi strumieniowej Roku na innych telewizorach lub urządzeniach mobilnych, zmiana nie zostanie zastosowana.

Usuń kanały z ulubionych

Na koniec możesz usunąć kanały, których nie uważasz już za swoje ulubione, a także te, które przypadkowo dodałeś do listy. Za pomocą kilku krótkich i prostych kroków możesz usunąć dowolny kanał z listy.

 1. Przejdź do ekranu głównego odtwarzacza Roku lub telewizora Roku. Strona główna Roku
 2. Użyj pilota i znajdź kanał, który chcesz usunąć z ulubionych. Strona ulubionych Roku
 3. Naciśnij gwiazdkę (*), a ponownie zobaczysz menu Opcje. Pilot Roku
 4. Wybierz „Usuń kanał”, a następnie potwierdź wybór. Ustawienia kanału Roku — 2

Jeśli kanał, który chcesz usunąć, jest tym, który subskrybujesz, musisz najpierw anulować swoją subskrypcję. Będziesz musiał nacisnąć (*) na pilocie i kliknąć opcję "Zarządzaj subskrypcją". Następnie wybierz „Anuluj subskrypcję” i potwierdź.

Otóż ​​to. Kanał, którego już nie potrzebujesz, zostanie usunięty z listy ulubionych. Edytowanie ulubionych w Roku obejmuje ocenianie kanałów, zmianę ich kolejności i usuwanie. Możesz to wszystko zrobić za pomocą zaledwie kilku kliknięć na pilocie Roku.

telewizja roku

Jak dodać kanały Roku do ulubionych

Najłatwiejszym sposobem jest dodanie kanałów bezpośrednio ze sklepu kanałów na urządzeniu Roku.

 1. Na ekranie głównym po lewej stronie wybierz "Kanały strumieniowe". Stąd możesz łatwo przeglądać i dodawać dowolne kanały. Dostępne są tysiące kanałów strumieniowych.

  kanały strumieniowe

 2. Gdy znajdziesz kanał, który Ci się podoba, podświetl go pilotem Roku i wybierz „Dodaj kanał”. Dodaj kanał Roku
 3. Zostaniesz poproszony o wpisanie kodu PIN utworzonego podczas aktywacji konta Roku. Jeśli zapomniałeś kodu PIN, możesz go zresetować na stronie Roku.
 4. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie dodania kanału, a zaraz potem wybrany kanał pojawi się na ekranie głównym.

  dodawanie kanałów

Jeśli chcesz dodać więcej kanałów, wystarczy, że klikniesz z powrotem do sklepu z kanałami. Nowe kanały pojawiają się na dole listy kanałów.

Możesz także dodać więcej kanałów Roku za pomocą aplikacji mobilnej Roku. Upewnij się, że masz na swoim urządzeniu najnowszą wersję aplikacji Roku. Pobierz go z Google Play lub Apple Store.

Po otwarciu aplikacji wybierz „Sklep z kanałami”. Zobaczysz różne kategorie, wybierz jedną i wybierz kanał, który Ci się podoba, dotykając go, a następnie po prostu dotknij "Dodaj kanał". W tym miejscu zostaniesz ponownie poproszony o podanie kodu PIN, na wypadek, gdybyś go skonfigurował podczas aktywacji Roku.

Roku

Jeśli pobrane kanały nie pojawiają się u dołu ekranu głównego, upewnij się, że urządzenie Roku działa na najnowszej aktualizacji systemu.

Sprawy personalizacji

Lubisz wiedzieć, gdzie są rzeczy, których chcą, ich dokładne miejsce. Chcesz, aby Twoje ulubione były gotowe do zabawy, gdy tylko uruchomisz Roku, i to zrozumiałe.

Jednak zawsze możesz zmienić zdanie i usunąć z listy kanał, którego już nie lubisz. Możesz swobodnie przeglądać, odkrywać, oceniać, ale co najważniejsze, cieszyć się.

Daj nam znać, co myślisz o ulubionej funkcji Roku i jak łatwo jest ją dostosować. Powiedz nam wszystko w sekcji komentarzy poniżej.