Jak uzyskać zweryfikowany znacznik wyboru (dawniej koronę) w TikTok

Jeśli spędziłeś trochę czasu na TikTok, być może zauważyłeś, że mała ikona korony, która była na profilach niektórych użytkowników, zniknęła.

To dlatego, że te korony zostały zastąpione zweryfikowanymi znacznikami wyboru, takimi jak Twitter. Korony TikTok były po prostu reliktami z czasów Musical.ly i od tego czasu zostały usunięte.

Jeśli jesteś zapalonym użytkownikiem i twórcą TikTok, możesz się zastanawiać, jak samemu uzyskać jeden z tych zweryfikowanych znaczników wyboru. Jeśli tak, zapewniamy Ci ochronę.

Przyjrzyjmy się, jak uzyskać zweryfikowany znacznik wyboru na Twitterze.

Gdzie podziała się korona?

Miesiące po przejęciu konkurencyjnej platformy Musical.ly TikTok w końcu zastąpił koronę zupełnie nowym zweryfikowanym znacznikiem wyboru.

Jeśli TikTok jest pierwszą siecią społecznościową, do której dołączyłeś – i biorąc pod uwagę młodszą demografię aplikacji, jest to całkowicie możliwe – korona mogła sprawić, że będziesz zdezorientowany, pozostawiając Cię bez zrozumienia, dlaczego jest na niektórych profilach, a nie na innych.

Na platformach społecznościowych, takich jak Twitter, Instagram i Facebook, niektórzy użytkownicy mają niebieskie znaczniki wyboru obok swoich nazw w profilach. Niezależnie od tego, czy jest to celebryta, zespół czy sieć informacyjna, platformy te umieszczają niebieski znacznik wyboru obok określonych stron, aby udowodnić, że konta są prawdziwe.

Teraz, gdy TikTok zastąpił swoje korony rzeczywistym stanem weryfikacji, korony nie mają już zastosowania. Podobnie jak inne sieci społecznościowe, TikTok oznacza teraz użytkowników standardowym zweryfikowanym znacznikiem wyboru.

Co zastąpiło korony?

Zamiast koron znajdziesz teraz dwie różne wersje weryfikacji w TikTok. Pierwszy jest prawdopodobnie poza Twoim zasięgiem: zweryfikowany użytkownik. Jest to standardowy znacznik wyboru, który widzieliśmy w większości innych sieci społecznościowych i jest zarezerwowany głównie dla celebrytów, aby upewnić się, że nie są podszywani. Na niektórych kontach znajdziesz tę etykietę, ale dla najsłynniejszych użytkowników TikTok znajdziesz coś zupełnie nowego.

Zamiast przyznawać wszystkim kontom zweryfikowaną odznakę, TikTok zaczął dawać popularnym użytkownikom, którzy kiedyś mieli odznaki koron z napisem „Popularny użytkownik”. To stawia tych użytkowników w klasie wyższej niż standardowy TikTok-er, jednocześnie dając jasno do zrozumienia, że ​​dana osoba nie jest celebrytą w szerszym sensie świata.

W tym przypadku TikTok nadal robi coś innego niż usługa taka jak Twitter, gdzie zweryfikowani użytkownicy to zarówno celebryci, dziennikarze, jak i wszystko pomiędzy. TikTok niekoniecznie obniża standard bycia uwierzytelnionym użytkownikiem; oznacza to po prostu, że istnieje teraz różnica między celebrytami a wpływowymi osobami na platformie.

Jak uzyskać weryfikację w TikTok?

W przeciwieństwie do innych platform nie możesz ubiegać się o zweryfikowaną plakietkę. Gdy pracownicy Tiktok zauważą Twoje konto i upewnią się, że spełnia ono wymagania weryfikacyjne, automatycznie otrzymasz odznakę. Zazwyczaj zweryfikowani użytkownicy należą do jednej z trzech kategorii:

  • Użytkownik jest niezwykle popularny na stronie, służąc jako twórca treści, który w taki czy inny sposób zaznacza się na platformie TikTok.
  • Użytkownik jest kimś wartym uwagi, w tym prawdziwymi gwiazdami popu i muzykami, którzy są na platformie.
  • Zostali wybrani przez personel i zespół wsparcia w TikTok jako ktoś, kto wymaga weryfikacji lub jako ktoś, kto wykazał swoje zaangażowanie w tworzenie treści notatek na stronie.

Aby uzyskać weryfikację na TikTok, będziesz chciał popracować nad zdobyciem obserwujących i popularności, ale to nie jest koniec wszystkiego, aby wygrać ten znacznik wyboru.

Oto trzy wskazówki dotyczące weryfikacji w TikTok.

Ciężko pracuj, aby tworzyć dobre treści

TikTok jest wciąż na tyle młody, że prawie każdy może wyjść z cienia, aby stać się kolejnym hitem TikTok, a filmy regularnie pojawiają się w głównym kanale w aplikacji. Wystarczy trochę talentu i dużo ciężkiej pracy.

Co przez to rozumiemy?

Proste: użytkownicy TikTok zawsze szukają nowych treści do naśladowania. Ponieważ średnia długość filmu TikTok jest dość krótka, nie jest zaskoczeniem, że użytkownicy zawsze są głodni większej ilości treści.

Więc co to oznacza dla ciebie?

Jeśli chcesz nauczyć się podstaw i zaawansowanych kroków tworzenia filmu TikTok, który błyszczy wśród pozostałych, i robisz to konsekwentnie przez wystarczająco długi czas, na pewno zaczniesz być zauważony.

Oczywiście zawsze istnieje sposób na przyspieszenie zauważenia, dlatego przechodzimy do kroku drugiego.

Śledź użytkowników, aby zdobyć więcej obserwujących

Mamy dostępny tutaj artykuł, w którym możesz sprawdzić, jak zdobyć więcej fanów w TikTok, ale krótka wersja jest taka: gdy masz treści, które są nie tylko godne szacunku, ale także prezentują Twoje talenty w najlepszy możliwy sposób, możesz użyć funkcja śledzenia aplikacji, aby zostać zauważonym przez nowych użytkowników.

Sugerujemy wykonanie dziesięciu potężnych klipów TikTok. Uczyń ich najlepszą możliwą pracą i nie bój się spróbować czegoś nowego lub wyjść poza schematy.

Gdy to zrobisz, możesz zacząć korzystać z nagłówka strony aplikacji, aby znaleźć nowych użytkowników. Odśwież swój kanał i zacznij szukać nowych klipów opublikowanych przez znanych i prawdopodobnie już koronowanych użytkowników TikTok. Następnie przejrzyj komentarze do tych filmów, aby znaleźć konta osób, które lubią treści opublikowane przez tego użytkownika.

Gdy znajdziesz niedawno opublikowany komentarz, kliknij konto, aby dodać ten profil do obserwowanej listy. Gdy użytkownik otrzyma powiadomienie, że go śledziłeś, wielu będzie skłonnych sprawdzić Twoją stronę, a ponieważ masz już kilka świetnych klipów TikTok opublikowanych na swoim koncie, prawdopodobnie otrzymasz obserwację.

Nie wszyscy będą za tobą podążać. Podstawowym kluczem jest tutaj nie zniechęcanie się i trzymanie się tego najlepiej, jak potrafisz. Użytkownicy TikTok często są głodni nowych treści i nowych twórców. Jeśli Twoje klipy są dobre i nadal korzystasz z tej strategii, aby zdobywać nowych obserwujących, szybko zaczniesz otrzymywać obserwujących.

Użyj odpowiedniego sprzętu—i odpowiednie piosenki

Jeśli masz problemy z przyciągnięciem grupy obserwujących, upewnij się, że Twoje filmy TikTok są najlepsze z możliwych.

Zacznij od sprawdzenia, gdzie filmujesz. Rozejrzyj się po swoim otoczeniu i upewnij się, że masz piękne tło, czy to na zewnątrz, czy w domu. Jeśli filmujesz w swoim pokoju, posprzątaj wszystko. Nikt nie chce oglądać filmu, który rozgrywa się w zabałaganionej sypialni.

Jeśli nie masz w pobliżu nikogo, kto mógłby trzymać telefon, to w porządku. Zamiast tego możesz wypróbować jeden z wielu statywów do smartfonów dostępnych w Amazon. Większość z nich jest uniwersalna i kosztuje od 10 do 15 USD na smartfona, jak ten tutaj.

Podobnie chcesz się upewnić, że w swoich filmach używasz właściwych utworów. Jeśli przejrzysz główny kanał wewnątrz TikTok, prawdopodobnie zauważysz wiele powtórzeń utworów i klipów. Nie bój się używać tych samych klipów audio w swoich filmach; korzystając z popularnych mediów, stawiasz się o krok do przodu na drodze do osiągnięcia celu.

Dodatkowo możesz przejrzeć menu wyszukiwania i przeglądać listę Billboard Hot 100, aby znaleźć piosenki, które są obecnie popularne.

Znalazłem witrynę, która mówi, że może mnie zweryfikować — czy mogą?

Krótka odpowiedź brzmi: nie.

Obecnie nie ma witryny w sieci, która mogłaby podarować Ci weryfikację w TikTok, pomimo kilku witryn wymienionych w wynikach wyszukiwania Google, które mówią inaczej. Prawda jest taka, że ​​podobnie jak weryfikacja na Twitterze lub Instagramie, tylko pracownicy TikTok i zespoły wsparcia mogą przyznać koronę profilowi, który uznają za godny lub niezbędny, aby zapobiec fałszywym wpisom.

Co więcej, te strony internetowe są często programami phishingowymi, których celem jest przekazanie danych logowania. To oczywiście może doprowadzić do włamania na Twoje konto i utraty dostępu do wszystkich treści.

W związku z tym powinieneś unikać witryn lub użytkowników, którzy twierdzą, że mogą pomóc w weryfikacji w TikTok.

Czy mogę ubiegać się o zweryfikowany znacznik wyboru w TikTok?

Nie, a żeby było bardziej niefortunnie dla tych, którzy szukają upragnionej odznaki, żaden TikTok nie ujawnia dokładnego algorytmu przypisywania go.

Czy popularna plakietka twórcy to to samo, co zweryfikowany znacznik wyboru?

Nie, niektórzy użytkownicy otrzymają odznakę popularnego twórcy, zanim otrzymają znacznik wyboru, ale nawet nie idą ramię w ramię. Ci, którzy otrzymują te pierwsze, są bardzo aktywni na platformie i uzyskują dużo interakcji w swoich filmach.

Ile polubień wymaga weryfikacji?

Nikt tak naprawdę nie wie, najlepsze, co możemy ustalić, to ci, którzy zostali zweryfikowani, zwrócili uwagę programistów TikTok i dlatego zasłużyli na znacznik wyboru.

Końcowe przemyślenia

Weryfikacja pozwala TikTok wyróżnić niektórych z najlepszych twórców treści na platformie, przy czym większość z tych użytkowników przesyła co najmniej raz dziennie i często pojawia się na pierwszej stronie platformy.

Chociaż zdobycie odbiorców i weryfikacja może zająć trochę czasu, możesz znacznie zwiększyć swoje szanse, ciężko pracując i tworząc wysokiej jakości treści.