Jak zdobyć kredyty w Rocket League

Waluta w grze Rocket League sprawia, że ​​proces gry jest znacznie przyjemniejszy. Jeśli zastanawiasz się, jak zdobyć więcej kredytów, aby ulepszyć swój pojazd lub kupić fajne przedmioty, znalazłeś odpowiedni artykuł.

Jak zdobyć kredyty w Rocket League

W tym przewodniku przedstawimy instrukcje, jak zdobyć kredyty w Rocket League – za prawdziwe pieniądze, za darmo i poprzez handel. Dołączyliśmy również dodatkowe FAQ, aby odpowiedzieć na niektóre z najczęstszych pytań związanych z walutą i sklepem Rocket League w grze.

Jak zdobyć kredyty w Rocket League

Najłatwiejszym sposobem na zdobycie kredytów w Rocket League jest ich zakup. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

 1. Otwórz menu główne gry i przejdź do sklepu z przedmiotami.

 2. Wybierz Kup kredyty w lewym dolnym rogu ekranu.

 3. Wybierz kwotę kredytu.

 4. Kliknij Kup. Zostaniesz przeniesiony na stronę płatności.

 5. Wybierz opcję płatności i sfinalizuj zakup.

Jak zdobyć kredyty w Rocket League za darmo?

Na szczęście istnieje więcej zabawnych i darmowych sposobów na zdobywanie kredytów w Rocket League, zamiast kupowania ich za każdym razem. Aby zarabiać kredyty bez kupowania ich, musisz zapłacić za Rocket Pass – ale tylko raz na sezon. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Otwórz menu główne Rocket League i przejdź do Rocket Pass.
 2. Kliknij Uzyskaj Premium.
 3. Kliknij Ulepsz za 1000 kredytów (10 USD).
 4. Zostaniesz przekierowany na stronę płatności. Wybierz opcję płatności i sfinalizuj zakup.
 5. Gdy zdobędziesz Rocket Pass, zacznij zarabiać kredyty – po prostu zagraj w grę.
 6. Otrzymasz kredyty za każdą rozegraną grę, a dodatkowe kredyty za każdy wyższy poziom i wygraną.
Zdobądź kredyty w Rocket League

Jak zdobyć kredyty w Rocket League przez handel?

Inną opcją zdobycia kredytów w Rocket League jest handel. Możesz zmienić różne przedmioty na kredyty i odwrotnie. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

 1. Aby handlować, gracz musi mieć co najmniej 500 zakupionych kredytów.
 2. W grze wyślij zaproszenie do gracza, z którym chcesz handlować.
 3. Kliknij przycisk Zaproś do handlu.
 4. Obaj gracze muszą być online, aby rozpocząć handel.
 5. Każdy gracz musi wybrać przedmioty do wymiany. Nie można handlować niczym – najpierw sprawdź listę dozwolonych przedmiotów.
 6. Obaj gracze muszą potwierdzić wymianę. Jeśli ktoś zmieni przedmioty w handlu, potwierdzenie drugiego gracza zostanie anulowane.
 7. Otrzymasz potwierdzenie przedmiotów otrzymanych z handlu.
Kredyty w Rocket League

Jak zdobyć kredyty w Rocket League z pakietów?

Rocket League umożliwia zdobywanie kredytów poprzez kupowanie pakietów zawierających różne ilości kredytów i różne dodatkowe przedmioty. Aby otrzymać kredyty z pakietu, wykonaj poniższe czynności:

 1. Uruchom grę i przejdź do menu głównego.
 2. Przejdź do sklepu z przedmiotami.
 3. Wybierz pakiet z oferowanych i kliknij Kup.
 4. Dokończ płatność i wróć do gry.

Często Zadawane Pytania

Teraz, gdy znasz już wszystkie sposoby zdobywania kredytów w Rocket League, możesz chcieć dowiedzieć się więcej o tym, jak działają kredyty, handel i pakiety. Przeczytaj tę sekcję, aby znaleźć odpowiedzi na niektóre z najczęstszych pytań związanych ze sklepem w grze Rocket League.

Jak zdobyć kredyty w Rocket League na Xbox lub PS4?

Nie ma różnicy między zdobywaniem kredytów w Rocket League na PC i na konsolach. Możesz skorzystać z dowolnej z wyżej wymienionych opcji.

Jaki jest najszybszy sposób na zdobycie przedmiotów w Rocket League?

Najszybszym sposobem na zdobycie przedmiotów w Rocket League jest zakup ich w sklepie w grze. Jednak nie każdy przedmiot można kupić – na niektóre trzeba zapracować. Możesz także zdobyć dropy zawierające przedmioty jako nagrody. Jednak nie możesz wiedzieć, co znajduje się w Drop, zanim go otworzysz.

Jakimi przedmiotami mogę handlować, a którymi nie?

Możesz handlować ujawnionymi schematami, przedmiotami zbudowanymi na podstawie schematów, darmowymi dropami, kredytami, przedmiotami z przepustki rakietowej z poziomów Pro i Free oraz przedmiotami z wydarzeń. Nie można handlować nieujawnionymi schematami, przedmiotami kupionymi w sklepie w grze, bonusowymi prezentami, przedmiotami ze sklepu e-sportowego, przedmiotami DLC, zwykłymi przedmiotami, przedmiotami z przepustki rakietowej premium i nagrodami sezonowymi. Kredytów również nie można wymieniać na nic.

Jakie pakiety są dostępne w Rocket League?

W sklepie Rocket League możesz kupić zarówno zwykłe pakiety kredytów, jak i pakiety przedmiotów. Dostępne są cztery pakiety kredytów – 500 kredytów za 4,99 USD, 1100 kredytów za 9,99 USD, 3000 kredytów za 24,99 USD i 6500 kredytów za 49,99 USD. Jednym z pakietów przedmiotów jest pakiet Strażnika. Za 4,99 $ otrzymasz samochód Sentinel, bardzo rzadkie, błękitne koła Chakram, Comet Boost, Zigzag SS Trail, Faceted Decal i 500 kredytów. Dlatego pakiet Sentinel oferuje większą wartość niż pakiet 500 punktów za tę samą cenę. Drugi pakiet przedmiotów to pakiet Jager. Za 19,99 $ otrzymasz egzotyczny, tytanowobiały samochód Jager 619, Toon Goal Explosion, koła Apparatus i 1000 kredytów.u003cbru003eu003cimg class=u0022wp-image-203220u0022 style=u0022width: 500pxu0022 src=u0022//www.techjunkie.com/wp -content/uploads/2021/02/Rocket-League-1.jpgu0022 alt=u0022Rocket Leagueu0022u003e

Czy mogę otrzymać kredyty w Rocket League za darmo?

Każda opcja zdobycia kredytów w Rocket League wymaga wydawania prawdziwych pieniędzy. Najtańszy jest handel – musisz zapłacić zaledwie 5 USD, aby móc wymienić swoje przedmioty na tyle kredytów, ile chcesz (i swojego partnera handlowego). Możesz odblokowywać przedmioty za darmo, zdobywając nagrody, zwłaszcza podczas wydarzeń.

Jak działa Rocket Pass?

Mówiąc najprościej, Rocket Pass pozwala zarabiać kredyty podczas gry. Istnieją cztery poziomy Przepustki Rakietowej. Możesz kupić Rocket Pass Premium w dowolnym momencie, a nagrody za każdy poprzedni poziom zostaną automatycznie dodane do Twojego konta. Dzięki Rocket Pass możesz zdobyć nagrody premium, którymi nie można handlować, ale można je przenieść do następnego sezonu gry. Możesz także otrzymać wybrane przedmioty z edycji specjalnej dla każdego poziomu. Po zakończeniu sezonu gry musisz kupić nową przepustkę.

Ile kosztują przedmioty w sklepie z przedmiotami Rocket League?

Wycena przedmiotów zależy od ich rzadkości. Najczęściej rzadkie przedmioty kosztują od 50 do 100 kredytów, bardzo rzadkie – 100 do 200 kredytów, import – 300 do 500 kredytów, a egzotyczne – do 800 kredytów. Opcja koloru Titanium White dodaje dodatkowe 100-500 kredytów do ceny przedmiotu, a kolory edycji specjalnej dodają od 200 do 400 kredytów do ceny.

Kupuj, zarabiaj i handluj

Teraz, gdy znasz już wszystkie sposoby zdobywania kredytów w Rocket League, możesz wybrać ten, który wolisz. Każda z nich ma plusy i minusy – niektóre opcje są szybsze, inne fajniejsze. Handluj ze znajomymi, aby pozbyć się przedmiotów, których nie chcesz mądrze, i zamiast tego zdobądź coś wartościowego.

Wolisz zdobywać kredyty za pomocą Rocket Pass czy kupować pakiety? Czemu? Podziel się swoimi opiniami w sekcji komentarzy poniżej.