Jak zdobywać punkty prestiżu w League of Legends

League of Legends oferuje wiele punktów, które możesz wydać na fajne przedmioty, takie jak skórki i ikony. Do najbardziej pożądanych należą kamienie szlachetne, pomarańcza i niebieska esencja. Ale jest jedna waluta, która wyróżnia się z tłumu dzięki możliwości odblokowania unikalnych funkcji – punktów prestiżu. Dają ci dostęp do majestatycznych prestiżowych skórek, które poprawiają wygląd niektórych z twoich ulubionych bohaterów.

Jak zdobywać punkty prestiżu w League of Legends

Jak dokładnie zdobywasz punkty prestiżu? W tym artykule omówimy wszystkie zawiłości związane z zdobywaniem punktów prestiżu w League of Legends.

Jak zdobywać punkty prestiżu w League of Legends?

Być może najbardziej znanym sposobem na zdobywanie punktów prestiżu w League of Legends są zestawy skrzyń z arcydziełami. Jest to również jedna z najszybszych metod zdobycia waluty, ponieważ wystarczy odwiedzić sklep i wykorzystać swoje punkty zamieszek (RP) na zakup zestawu.

Jedna mistrzowska skrzynia kosztuje 165 RP, ale nie zawiera punktów prestiżu. Dlatego upewnij się, że kupujesz je hurtowo, aby zdobyć te pożądane punkty prestiżu, a zaoszczędzisz trochę pieniędzy na rozruch.

Oto zestawy mistrzowskich skrzyń, które można kupić w sklepie Riot, oraz ich ceny:

 • Jedna mistrzowska skrzynia, jeden klucz i jeden punkt prestiżu – 225 RP

 • Pięć mistrzowskich skrzyń, pięć kluczy i sześć punktów prestiżu – 1125 RP

 • 11 mistrzowskich skrzyń, 11 kluczy i 13 punktów prestiżu – 2250 RP

Chociaż drugi i trzeci pakiet mogą wydawać się drogie, są one bardziej przystępne cenowo niż kupowanie pojedynczych skrzyń mistrzowskich. Ponadto zestawy zapewniają dodatkowe nagrody po otwarciu skrzyń.

Mogą zawierać nie tylko klejnoty, ale także skórki bohaterów. Dlatego kupowanie zestawów to świetny sposób na zdobycie punktów prestiżu i wielu innych przydatnych przedmiotów.

Alternatywnie możesz zdobyć przepustki na wydarzenia, aby uzyskać dostęp do większej liczby punktów prestiżu. Przez cały sezon League of Legends organizuje wiele różnych wydarzeń, które oferują różne nagrody dla graczy, którzy wygrają swoje mecze. Wydarzenia można znaleźć, klikając przycisk „Misje” między komunikatem a symbolem mikrofonu w kliencie. Obecnie w grze odbywają się wydarzenia Lunar Beast.

Ukończenie wydarzeń to prosty sposób na zdobywanie punktów prestiżu. Każdy z nich zarabia tokeny, które zostaną zapisane po wygraniu gry. Jeśli zbierzesz 2200 żetonów wydarzenia, możesz kupić 100 punktów prestiżu. W rezultacie będziesz mógł odblokować wybraną przez siebie prestiżową skórkę.

Obecnie istnieje również tańsza alternatywa dla kupowania prestiżowej skórki za żetony wydarzeń. Dokładniej, jeśli zbierzesz 2000 żetonów Księżycowej Bestii, możesz kupić skórkę Księżycowej Bestii Fiora w Prestiżowej Edycji i zaoszczędzić trochę pieniędzy, które w innym przypadku musiałbyś wydać na zdobywanie RP.

Jak zdobywać punkty prestiżu w League of Legends?

Zdobywanie punktów prestiżu jest również możliwe dzięki zaliczaniu kamieni milowych. Nie są to jednak kamienie milowe, które otrzymujesz po osiągnięciu wyższego poziomu honoru lub poziomu przywoływacza. Zamiast tego ponownie będziesz musiał wziąć udział w niektórych misjach eventowych.

Kupując przepustki na wydarzenia, zyskasz dostęp do ekskluzywnych nagród i misji. Gracze, którzy osiągną określone kamienie milowe podczas tych misji, mogą zdobyć 25 punktów prestiżu za ukończenie każdego wydarzenia. Jeśli ukończysz w sumie cztery wydarzenia, będziesz mieć wystarczająco dużo punktów prestiżu, aby odblokować prestiżową skórkę.

Najszybszy sposób na zdobycie punktów prestiżu w League of Legends

Najszybszym sposobem na zdobycie punktów prestiżu w League of Legends są zestawy skrzyń z arcydziełami. Początkowo był to również jedyny sposób na zdobywanie Punktów Prestiżu. Wykonaj następujące kroki, aby znaleźć i kupić zestawy mistrzowskich skrzyń w sklepie Riot:

 1. Uruchom klienta League of Legends.

 2. Zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła.
 3. Kliknij ikonę sklepu w górnej części ekranu.

 4. Przejdź do sekcji „Łup”.

 5. Przejdź do pola wyszukiwania i wpisz „masterwork”.

 6. Zobaczycie teraz zestawy mistrzowskich skrzyń, które kosztują odpowiednio 225, 1125 i 2250 RP. Kliknij ten, który wolisz i naciśnij przycisk „225 RP”, „1125 RP” lub „2250 RP”, aby go kupić, w zależności od skrzyni.

Jak zdobyć punkty prestiżu ze sklepu w League of Legends?

Punkty Prestiżu nie są sprzedawane bezpośrednio w sklepie League of Legends. Będziesz musiał kupić mistrzowską skrzynię lub pakiety wydarzeń:

 1. Otwórz swojego klienta i wprowadź swoje dane logowania.
 2. Naciśnij symbol sklepu.

 3. Przejdź do sekcji „Łup”.

 4. Wpisz „punkt prestiżu” w polu wyszukiwania. Upewnij się, że używasz formy liczby pojedynczej. W przeciwnym razie arcydzieła skrzynia za 225 RP nie pojawi się w wynikach wyszukiwania.

 5. Kup jeden z trzech zestawów mistrzowskich skrzyń, klikając je i finalizując transakcję. Jeśli nie masz wystarczającej liczby RP, naciśnij przycisk „Kup RP” i zdobądź trochę.

Alternatywnie możesz kupić jeden z dwóch pakietów wydarzeń. Na dzień dzisiejszy Przepustka Księżycowych Bestii 2021 kosztuje 1650 RP i zawiera 25 punktów prestiżu, Kulę Księżycowej Bestii i szereg innych fajnych przedmiotów, które są dołączone do zakupu. Inną opcją jest zakup pakietu przepustki Lunar Beast 2021. Zawiera między innymi 25 punktów prestiżu oraz skórkę Lunar Beast Fiora.

Jak używać punktów prestiżu na skórkach w League of Legends?

Po zebraniu wystarczającej liczby punktów prestiżu, aby kupić skórkę, będziecie mogli je wydać w sekcji „Łupy”:

 1. Otwórz League of Legends.
 2. Naciśnij ikonę „Łup”, reprezentowaną przez młot i kamień.

 3. W sekcji „Materiały” kliknij ikonę punktu prestiżu.

 4. Zobaczysz teraz wszystkie skórki, które możesz kupić za swoje punkty prestiżu. Wybierz jeden i naciśnij przycisk „Forge”. Zrób to samo dla dowolnej liczby skórek, pod warunkiem, że masz wystarczającą liczbę punktów prestiżu.

Dodatkowe często zadawane pytania

Przejdźmy teraz do bardziej przydatnych szczegółów dotyczących League of Legends.

Czy punkty prestiżu wygasają w League of Legends?

Twoje punkty prestiżu nie będą trwać wiecznie. W zeszłym roku gra ogłosiła, że ​​punkty prestiżu zostaną wycofane w maju lub czerwcu 2021 roku. Zacznij więc jak najszybciej zbierać punkty, aby zdobyć upragnioną prestiżową skórkę.

Jak zdobyć Punkty Prestiżu w 2021 roku?

Punkty prestiżu w 2021 roku można zdobyć na dwa sposoby. Pierwsza metoda jest również najszybsza i sprowadza się do kupowania arcydziełowych zestawów skrzyń. Pamiętaj tylko, aby nie kupować pojedynczych skrzyń, ponieważ nie zawierają one żadnych punktów prestiżu. Z drugiej strony, trzy pakiety skrzyń mają odpowiednio jeden, sześć i 13 punktów prestiżu.

Innym sposobem na zdobywanie punktów prestiżu jest zaliczanie wydarzeń Lunar Beast. Ukończenie każdego wydarzenia zapewni ci określoną liczbę żetonów księżycowych bestii, które zostaną zapisane w sekcji „Łupy”. Zbierz 2200 żetonów wydarzeń, a będziesz mógł kupić 100 punktów prestiżu.

Jak szybko zdobywasz punkty prestiżu?

Najprostszym i najszybszym sposobem na zdobycie punktów prestiżu jest zakup pakietów mistrzowskich skrzyń. Możesz je znaleźć w sekcji „Sklep”, wpisując „punkt prestiżu” w polu wyszukiwania. Zobaczysz następujące trzy pakiety:

• Pakiet Mistrzowskiej Skrzyni za 225 RP – jeden punkt prestiżu

• Pakiet mistrzowskiej skrzyni za 1125 RP – sześć punktów prestiżu

• Pakiet mistrzowskiej skrzyni za 2250 RP – 13 punktów prestiżu

Czym są punkty prestiżu w League of Legends?

Punkty prestiżu to waluta, za którą gracze League of Legends mogą kupować prestiżowe skórki. W przeciwieństwie do kamieni szlachetnych, możesz dość łatwo zdobyć punkty prestiżu, pod warunkiem, że masz wystarczająco dużo RP na swoim koncie.

Ponieważ jednak punktów prestiżu nie można znaleźć bezpośrednio w sklepie, będziesz musiał kupić zestawy skrzyń mistrzowskich lub ukończyć misje wydarzenia, aby zdobyć wystarczającą liczbę żetonów wydarzenia.

Czy można zdobyć prestiżowe skórki w League of Legends?

Możesz zdobyć prestiżowe skórki w League of Legends, ale tylko wtedy, gdy masz wystarczającą liczbę punktów prestiżu. Dokładniej, potrzebujesz 100 punktów, aby zdobyć jedną skórkę. Po zebraniu wystarczającej liczby punktów przejdź do swoich łupów i sprawdź, które prestiżowe skórki są dostępne.

Zdobądź prestiżową nagrodę

Prestiżowe skórki to jedne z najlepiej wyglądających skórek, jakie Riot kiedykolwiek wypuścił. Dlatego już teraz chcesz zacząć zbierać punkty prestiżu i zdobyć ich wystarczającą ilość, zanim firma je wycofa. Dlatego toruj sobie drogę przez misje Księżycowej bestii lub wykorzystaj swoje RP, aby zdobyć pożądane skórki i pochwalić się nimi w meczach. Sprawią, że głowy się odwrócą.

Ile punktów prestiżu zdobyłeś? Czy posiadasz prestiżowe skórki? Który jest Twoim ulubionym? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.