Jak uzyskać nowe filtry do historii na Instagramie?

Historie na Instagramie mają najlepsze filtry. Filtry w postach są w porządku, przynajmniej te, które i tak nie sprawiają, że wyglądasz na kreskówkowe, filtrowane lub „przerabiane w Photoshopie”. Jeśli lubisz bawić się filtrami, są tam historie, a chociaż sama aplikacja ma ich wiele, możesz także zdobywać inne. Pokażę ci, jak zdobyć nowe filtry do relacji na Instagramie.

Jak uzyskać nowe filtry do historii na Instagramie?

Filtr Paris jest silnym pretendentem, ponieważ działa dla wszystkich. Wygładza przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry i działa subtelnie, aby uczynić Cię bardziej fotogenicznym.

W zależności od upodobań możesz lubić filtry lub ich nienawidzić. Siedzę na płocie. Niektóre filtry są po prostu głupie, a ja opuściłem Snapchat, ponieważ wszyscy, co robią, to przyklejanie uszu królika lub kociaka do swoich selfie. Ta koncepcja jest dobra, jeśli masz 12 lat, ale nie tak dobrze, jeśli nie jesteś już nastolatkiem. W każdym razie istnieją fajne filtry, które można uzyskać poza Instagramem, które działają w aplikacji.

Nowe filtry na Instagram

AR Camera Effects został ogłoszony w 2018 roku i od tego czasu jest dostępny dla marek, influencerów, celebrytów i wybranych innych. Podmioty te mogą tworzyć niestandardowe filtry i udostępniać je fanom na Instagramie. Jeśli obserwujesz tych twórców, możesz używać ich filtrów na swoim koncie. Istnieje wiele marek, które wciąż je produkują, więc warto je sprawdzić, aby zobaczyć, czy podoba Ci się to, co robią.

Możesz również znaleźć więcej, jeśli przejrzysz listę Sugestii dla Ciebie każdego twórcy. Obserwując je, wybierz Sugestie dla Ciebie, ponieważ mogą one również mieć filtry. Całkowicie rozwiń listę, wybierając strzałkę w dół po prawej stronie wiadomości obok zdjęcia profilowego.

Śledź jedno z poniższych na Instagramie, aby uzyskać nowe filtry do swoich relacji na Instagramie. Tworzone są w Spark AR Studio na Facebooku, aby działały natywnie na Instagramie.

Johanna Jaskowska

Johanna Jaskowska to jedna z najbardziej utalentowanych kreatorek filtrów na Instagramie. Jej strona jest pełna bardzo kreatywnych, które mogą dodawać wszelkiego rodzaju efekty. Jej profil zawiera wybór pomysłowych filtrów, które dobrze wyglądają i dodają prawdziwego charakteru Twoim zdjęciom. Ze wszystkich kont, które tu przedstawiam, to właśnie ten należy śledzić.

Kosmetyki Kylie

Kylie Cosmetics jako jedna z pierwszych weszła na modę z filtrami i stworzyła całą gamę ich dla zwolenników. Sam ich nie używałem, ale widziałem je w akcji na koncie znajomego. Wyglądają całkiem nieźle.

adidas Originals

„adidas Originals” to marka sneakersów, która wcześnie pojawiła się również w modelu AR. Obserwuj to konto, a będziesz mieć dostęp do kilku przyzwoitych filtrów dla swoich relacji na Instagramie.

George Kedenburg

George Kedenburg III jest dobrym źródłem filtrów. Powinien być, tak jak on, czy projektował produkt na Instagramie. Ma kolekcję zgrabnych filtrów, które oferują różne efekty i warto je sprawdzić.

Uroda Gucci

Jeśli podoba Ci się szczególny wygląd Gucci, powinieneś śledzić konto Gucci Beauty Instagram. Oferuje szereg filtrów, wszystkie zgodne z unikalną filozofią projektowania marki. Są kreatywni i prezentują kreatywność marki oraz swoich produktów.

Lista soczewek

Ta ostateczna sugestia to Lenslist, która nie jest dokładnie zwykłym kontem na Instagramie - bardziej przypomina witrynę, która śledzi inne konta, które oferują filtry na Instagramie. Na stronie jest mnóstwo filtrów dla Facebooka, Instagrama, Snapchata i innych. Jeśli szukasz więcej filtrów, tutaj je znajdziesz.

Korzystanie z niestandardowych filtrów Story w Snapchacie

Więc teraz znasz kilka miejsc, w których możesz uzyskać niestandardowe filtry; jak ich używać w relacji na Instagramie? Nie musisz nic robić, aby uzyskać do nich dostęp. Gdy zaczniesz śledzić konto, które oferuje filtry, powinieneś zobaczyć małe powiadomienie informujące, że ich filtr został dodany do Twoich relacji na Instagramie.

Utwórz historię jak zwykle i wybierz ikonę filtru w prawym dolnym rogu okna. Tutaj powinny pojawić się wszystkie filtry. Filtry domyślne pojawią się jak zwykle, ale nowe filtry pojawią się pod zdjęciem profilowym przesyłającego. Wybierz obraz, przewiń dostępne filtry i wybierz ten, którego chcesz użyć. Otóż ​​to!

Jeśli potrzebujesz więcej filtrów do swoich relacji na Instagramie, możesz je teraz znaleźć. Zmieniają się cały czas i są dostępne dziesiątki. Są znacznie ciekawsze niż uszy Myszki Miki. Na pewno!