Jak zdobyć doładowane PD w Fortnite?

Istnieje wiele sposobów na przyspieszenie zdobywania poziomów w Fortnite, w tym premia doładowanych PD. Jednak wymagania dotyczące jej aktywacji i sposobu jej działania pozostają tajemnicą dla niektórych sezonów graczy po pierwszym wdrożeniu. Jeśli nie masz pojęcia, czym jest doładowane XP i jak je zdobyć, mamy Cię w zasięgu ręki.

Jak zdobyć doładowane PD w Fortnite?

W tym przewodniku wyjaśnimy, jak zdobyć doładowane XP w najnowszym, szóstym sezonie Fortnite, a także jak to działało w poprzednich sezonach. Dodatkowo odpowiemy na kilka typowych pytań związanych z bonusem.

Co to jest doładowane PD?

Najpierw określmy, czym jest doładowane PD – to premia, która podwaja Twoje PD. Bonus aktywuje się zaraz po zalogowaniu się po spełnieniu wymagań. Dotyczy to wszelkich działań w grze poza odkrywaniem nowych obszarów na mapie. Istnieje jednak limit maksymalnej liczby XP, którą możesz zdobyć.

Jak zdobyć doładowane PD w sezonie 2?

Chociaż drugi sezon Fortnite już dawno minął, sposób działania doładowanych XP nie uległ zmianie. Na początku niektórzy gracze mylili weekendy z podwójnymi PD z doładowanymi PD. Są to jednak dwa różne bonusy.

Aby zdobyć podwójne PD, musisz grać w weekend (ale nie w żaden weekend – są to wydarzenia jednorazowe), natomiast aby aktywować doładowane PD, musisz pominąć szybkie i codzienne zadania. Może to zabrzmieć dziwnie, ale pozwala graczom, którzy nie grają tak często, pozostać na przyzwoitym poziomie w porównaniu z tymi, którzy grają na co dzień. Gdy następnego dnia zalogujesz się do Fortnite, doładowane XP powinno się aktywować.

Powszechnym błędnym przekonaniem jest to, że premia trwa przez cztery poziomy. Nie zawsze tak jest – w rzeczywistości trwa to do momentu, gdy zdobędziesz ilość PD, którą przegapiłeś nie wykonując codziennych zadań. Dlatego pomijanie tych zadań nie jest sposobem na zdobycie większej liczby PD niż gracze, którzy je ukończą, ale raczej sposobem na zaoszczędzenie czasu.

Jak zdobyć doładowane PD w sezonie 3?

Sezon 3 różnił się nieco od sezonu 2 pod względem premii doładowanych PD. Aby go zdobyć, powinieneś pominąć szybkie i codzienne misje, ale PD zostało wydane dopiero pod koniec sezonu.

Ta informacja może wydawać się bezsensowna po zakończeniu trzeciego sezonu, ale wskazuje, że deweloperzy mogą zdecydować się na powtórzenie tego w przyszłości. Dlatego upewnij się, że sprawdziłeś wymagania dotyczące aktywacji doładowanych PD przed rozpoczęciem każdego nowego sezonu, zamiast polegać na wspomnieniach z poprzednich sezonów.

Jak zdobyć doładowane PD w sezonie 4?

W sezonie 4 doładowane PD wróciły do ​​gry od samego początku, co oznacza, że ​​gracze, którzy nie mogli grać tak często, jak inni, odzyskali przewagę. Wystarczyło pominąć wykonywanie codziennych zadań. Po zalogowaniu się do gry następnego dnia, bonus został aktywowany.

Jak zdobyć doładowane PD w sezonie 5?

Aby aktywować doładowane PD, musisz pominąć szybkie i codzienne zadania. Na początku może to zabrzmieć dziwnie, ale pozwala graczom, którzy nie grają tak często, pozostać na przyzwoitym poziomie w porównaniu z tymi, którzy grają na co dzień.

Nadal możesz jednak grać codziennie – ale musisz wcześniej sprawdzić, jakie są szybkie i codzienne wyzwania, aby uniknąć ich ukończenia. Gdy następnego dnia zalogujesz się do Fortnite, doładowane XP powinno się aktywować.

Powszechnym błędnym przekonaniem jest to, że premia trwa przez cztery poziomy. Nie zawsze tak jest – w rzeczywistości trwa to do momentu, gdy zdobędziesz ilość PD, którą przegapiłeś nie wykonując codziennych zadań. Dlatego pomijanie tych zadań nie jest sposobem na zdobycie większej liczby PD niż gracze, którzy je ukończą, ale raczej sposobem na zaoszczędzenie czasu.

Fortnite_20191102104714

Jak zdobyć doładowane PD w sezonie 6?

Pod względem doładowanych XP nic się nie zmieniło wraz z niedawną premierą nowego sezonu Fortnite. Aby go aktywować, nadal musisz pominąć wykonywanie szybkich i codziennych zadań. Nadal możesz grać codziennie, ale pamiętaj, aby wcześniej sprawdzić, jakie są aktualne szybkie i codzienne zadania, aby uniknąć ich wykonywania.

Nie ma jednak problemu z ukończeniem legendarnych i cotygodniowych wyzwań – w rzeczywistości pożądane jest połączenie ich z premią doładowanych PD. Gdy zalogujesz się do gry następnego dnia, bonus zostanie aktywowany i będzie trwał do momentu, gdy zdobędziesz ilość XP, którą przegapiłeś przez pominięcie zadań. Zgadza się – doładowane PD nie dadzą ci ogromnej przewagi w porównaniu z graczami, którzy je ukończą, ale mogą zaoszczędzić dużo czasu.

Często Zadawane Pytania

Przeczytaj tę sekcję, aby dowiedzieć się więcej o działaniu doładowanych XP w Fortnite.

Jak długo trwa doładowanie XP?

Wielu graczy uważa, że ​​premia doładowanych PD trwa przez cztery poziomy. To błędne przekonanie prawdopodobnie pojawiło się, ponieważ jest to typowe ramy czasowe w grze, ale niekoniecznie będą takie same dla wszystkich.

W rzeczywistości bonus trwa, dopóki nie zdobędziesz tej samej ilości XP, którą przegapiłeś, pomijając szybkie i codzienne zadania. Gdy doładowane PD się aktywują, twój pasek PD zmieni kolor na złoty. Zanim wygaśnie, zobaczysz obok niego białą ikonę błyskawicy, a następnie pasek XP zmieni kolor na fioletowy.

Czy można uzyskać nieograniczone doładowanie XP?

Możliwe jest utrzymanie doładowania XP przez cały czas, jeśli będziesz pomijać szybkie i codzienne zadania. Następnie, dzień po dniu, po zalogowaniu się, bonus zostanie aktywowany.

Jeśli jednak uda ci się zdobyć więcej PD w ciągu dnia niż ilość, którą przegapiłeś przez pominięcie codziennych zadań, wygaśnie i będziesz musiał poczekać do następnego dnia. Oczywiście nie oznacza to, że musisz przestać grać na cały dzień – w końcu nawet zwykła ilość PD pomoże ci przejść do następnego poziomu.

Korzystaj z premii mądrze

Jak widać, aktywacja doładowanego XP w Fortnite jest znacznie łatwiejsza, niż mogłoby się początkowo wydawać. Problem polega na tym, że twórcy nigdy tak naprawdę nie ujawnili, jak to działa, więc gracze musieli sami to rozgryźć. Pamiętaj, że doładowane PD nie są najlepszym, magicznym sposobem na szybsze osiągnięcie najwyższego poziomu niż inne, ale raczej codziennym zastępowaniem zadań.

Co więcej, chociaż musisz pominąć codzienne misje, aby aktywować bonus, nadal możesz wykonywać legendarne i tygodniowe misje i otrzymywać podwójne PD – nie przegap ich i powodzenia w sezonie 6.

Co myślisz o sezonie 6 Fortnite? Czy jest lepszy niż w poprzednich sezonach? Podziel się swoimi opiniami w sekcji komentarzy poniżej.