Wyprzedaż Steam 2018: Kiedy odbędzie się następna wyprzedaż Steam?

Wiedza o tym, kiedy odbędzie się następna wyprzedaż Steam, może być trudna. Właśnie odbyła się wyprzedaż Steam Halloween, więc wielu logicznie myśli, że następna będzie wyprzedaż Steam Christmas – lub Steam Winter – Sale. Jednak jest to mało prawdopodobne, ponieważ na przeszkodzie stoi wielkie święto Dziękczynienia w USA.

Wyprzedaż Steam 2018: Kiedy odbędzie się następna wyprzedaż Steam? Zobacz powiązane Najlepsze zestawy słuchawkowe do gier 2017: Najlepsze zestawy słuchawkowe do gier na PS4, Xbox One i PC, które możesz kupić Najlepsze gry Nintendo Switch w 2018 r.: 11 obowiązkowych gier do grania w domu lub w podróży PS4 lub Xbox One: Który jest najlepszy konsola do gier w 2018 roku?

Valve nie zorganizowało wcześniej konkretnej wyprzedaży na Święto Dziękczynienia na Steam, prawdopodobnie ze względu na publiczność na całym świecie, ale organizuje jesienną wyprzedaż Steam, która zwykle przypada na ten sam okres Dziękczynienia.

Oznaczałoby to, że następna wyprzedaż Steam prawdopodobnie odbędzie się w tygodniu Święta Dziękczynienia, czyli w poniedziałek 19 listopada. Jeśli odbędzie się to konkretnie w Święto Dziękczynienia, prawdopodobnie potrwa około tygodnia od czwartku 22 listopada do czwartku 29 listopada. Oznaczałoby to również, że jesienna wyprzedaż Steam obejmuje weekend w Czarny piątek, wydarzenie wyprzedażowe zwykle zarezerwowane dla ogromnych rabatów na wiele towarów konsumpcyjnych.

Valve nie potwierdziło, że zorganizuje jesienną wyprzedaż Steam ani kiedy się ona odbędzie, ale to nasze wykształcone przypuszczenie, kiedy możesz spodziewać się kolejnej wyprzedaży Steam.

Czym jest wyprzedaż Steam?

Steam to tak zwana „platforma dystrybucji cyfrowej” opracowana przez Valve Corporation. Sprzedaje gry dla programistów i oferuje instalację i automatyczne aktualizacje, funkcje społecznościowe i narzędzia do czatu w grze.

Jeśli jesteś nowy w etosie sprzedaży Steam, oto najważniejsze informacje: centrum gier na komputery PC Steam prowadzi kilka wyprzedaży każdego roku. Dla tych, którzy kupują i grają w gry na komputerach, są to kluczowe wydarzenia w kalendarzu; czas, w którym najnowsze i najlepsze tytuły dostają spore obniżki cen.

Platforma ma tendencję do uruchamiania sprzedaży w krótkim czasie.

Najlepsze gry Steam Sale

Steam często publikuje najlepsze gry Steam Sale na swojej stronie głównej, ale istnieje przydatne narzędzie do filtrowania innej firmy, które pomoże Ci znaleźć ukryte klejnoty. Nazywa się Steamdb, strona pokazuje wszystkie najlepsze oferty sprzedaży Steam podczas każdej sezonowej wyprzedaży Steam, ale także przez cały rok.

U góry strony zobaczysz opcje filtrowania na podstawie ceny, procentu rabatu i procentu oceny. Możesz także wybrać wyświetlanie tylko nowych zniżek, tylko gier z listy życzeń oraz możesz ukryć wszystkie gry, które już posiadasz. W tym drugim przypadku musisz zalogować się na swoje konto Steam.

Dodatkowo możesz filtrować według typu gry, kategorii i systemu operacyjnego, tagu użytkownika i waluty. Jeśli wprowadzisz jakiekolwiek zmiany w tych filtrach, będziesz musiał ponownie załadować stronę (zostaniesz o to poproszony), aby zmiany zostały odzwierciedlone na liście.

Po przefiltrowaniu wyników zobaczysz nazwę gry, procent rabatu, cenę, ocenę, kiedy kończy się rabat lub oferta, kiedy się rozpoczęła i kiedy gra została wydana. Możesz także wyszukiwać gry.

Jeśli jednak szukasz ogólnych okazji do gier, mamy wiele innych stron z ofertami, które warto sprawdzić. Przyjrzyj się naszym najlepszym zestawom słuchawkowym do gier i zobacz, które przyciągają Twoją uwagę. Powinieneś także mieć wścibski w niektórych wspaniałych ofertach dostępnych na najlepsze klawiatury do gier, najlepsze myszy do gier i gwiezdne monitory do gier.

Jeśli chcesz pójść trochę dalej, mamy wybór asów z ofertami PS4 i PS4 Pro, ofertami Xbox One S i Xbox One X oraz ofertami Nintendo Switch, na których możesz również skorzystać

Jeśli jesteś tu tylko po gry, mamy wybór najlepszych ofert gier oraz wybór gier, które naszym zdaniem są najlepsze z GOG.com.