Jak pobrać Pokémon Go na Androida w Wielkiej Brytanii: Pobierz Pikachu z telefonem już dziś

Pokemon Go był dostępny w Stanach Zjednoczonych od wieków, ale dziś w końcu został wprowadzony do Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że niedoszli trenerzy w Wielkiej Brytanii mogą teraz doświadczyć magii Pokemon Goi przekonaj się, dlaczego jest to już jedna z najpopularniejszych aplikacji na świecie.

Jak pobrać Pokémon Go na Androida w Wielkiej Brytanii: Pobierz Pikachu z telefonem już dziś

Jeśli dorastałeś w latach dziewięćdziesiątych, Ash i Pikachu stanowią dużą część twoich wspomnień z dzieciństwa – wraz z Moltresem, którego naprawdę nie powinieneś był wymieniać. Powrót do 2016 roku, a Pokémon powrócił w postaci Pokemon Go , zupełnie nowa aplikacja, która wykorzystuje usługi lokalizacyjne i technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR), aby przenieść świat Pokémonów na telefon z Androidem lub iPhone'a.

Teraz to Pokemon Go jest oficjalnie dostępny w Wielkiej Brytanii, nie musisz zawracać sobie głowy plikami APK ani ręcznymi aktualizacjami. Aby dostać Pokemon Go na telefonie z Androidem, po prostu wyszukaj go w sklepie Google Play lub przejdź do niego bezpośrednio przez ten link. Potem wystarczy tylko pobrać i zainstalować aplikację, tak jak każdą inną. Chociaż oznacza to koniec procesu instalacji, to dopiero początek twojej długiej podróży do zostania mistrzem Pokémon. Na szczęście dla Ciebie przygotowaliśmy szereg wskazówek i sztuczek, które pomogą Ci przyspieszyć – a nawet pokażemy Ci, jak złapać Pikachu.

UWAGA: Jeśli, jak wielu z nas, przeskoczyłeś broń i już pobrałeś aplikację za pomocą poniższej metody APK, zamiana jest dość prosta. Po prostu usuń plik APK i ponownie pobierz aplikację ze sklepu Google Play jak zwykle. Po zalogowaniu się przy użyciu poprzednich danych konta, Twój ekwipunek i Pokémon zostaną przywrócone.

how_to_download_pokemon_go_android_uk_2

Jak zdobyć Pokémon Go na Androida, zanim pojawi się tam, gdzie mieszkasz?

  1. Jeśli Pokemon Go aplikacja nie jest obecnie dostępna w Twoim sklepie Google Play, musisz szukać gdzie indziej, aby ją pobrać. W rzeczywistości możesz po prostu pobrać samą aplikację stąd: //apkpure.com/Pokémon-go/com.nianticlabs.Pokémongo. Chociaż pakiet APK Pokémon Go jest najwyraźniej dostępny na kilku różnych stronach internetowych, pojawiły się doniesienia o złośliwym oprogramowaniu ukrywającym się jako Pokemon Go. Z tego powodu prawdopodobnie najlepiej jest trzymać się powyższego linku.
  2. Pobranie pliku bezpośrednio na telefon jest znacznie szybsze i łatwiejsze, ale możesz też pobrać go na komputer PC lub Mac, a następnie przeciągnąć na telefon z Androidem.how_to_download_pokemon_go_android_uk_3
  3. Po pobraniu pakietu Pokémon Go APK, aby go pobrać, musisz majstrować przy niektórych ustawieniach bezpieczeństwa. Przejdź do Ustawienia | Zabezpieczenia, a następnie upewnij się, że zaznaczona jest opcja „Instalacja aplikacji z nieznanych źródeł”.
  4. Po zakończeniu przejdź do folderu Pobrane i dotknij pakietu APK Pokémon Go, aby rozpocząć instalację. Profesor Willow – i znacznie krótszy czas pracy baterii – czeka.