Jak uzyskać więcej miejsca do przechowywania w przejściu przez zwierzęta: nowe horyzonty?

Dzięki nowym łupom rzemieślniczym dostępnym w Animal Crossing: New Horizons Twój ekwipunek może się dość szybko zapełnić. Nawet z ulepszonym domyślnym miejscem do przechowywania z poprzedniej gry (Nowy liść), z pewnością przekroczysz limit 20 przedmiotów w swojej kieszeni w trakcie gry.

Jak uzyskać więcej miejsca do przechowywania w przejściu przez zwierzęta: nowe horyzonty?

Na szczęście gra pozwala na uzyskanie większej ilości miejsca do przechowywania w kieszeni. Z tego artykułu dowiesz się, jak uzyskać więcej miejsca na dane, oraz innych wskazówek dotyczących przechowywania, które warto później poznać.

Na początku gry twoja kieszeń może pomieścić 20 przedmiotów (wiem, że są to dość duże kieszenie). Jeśli chcesz zwiększyć tę pojemność do 30 pozycji, musisz kupić Pocket Organization Guide. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. Wejdź do namiotu usług dla mieszkańców (lub budynku, jeśli już go ulepszyłeś).

  2. Udaj się do terminalu Nook Stop, znanego również jako „ta maszyna w rogu”.

  3. Kiedy użyjesz maszyny, dostaniesz sklep do zakupu nowych przedmiotów za Nook Miles.

  4. Kieszonkowy przewodnik po organizacji znajduje się w menu i kosztuje 5000 mil.

  5. Gdy kupisz przedmiot, Twoje kieszenie automatycznie powiększą się do 30 przedmiotów.

Chociaż cena może wydawać się wysoka, bez wątpienia jest warta inwestycji.

Drugie ulepszenie ekwipunku – najlepszy przewodnik po kieszonkach

Po rozbudowie namiotu usług dla mieszkańców do pełnego budynku będziesz mieć więcej opcji zakupu dostępnych w swoim Nook Stop. Nowy przewodnik Ultimate Pocket Stuffing Guide (część „Przewodnik” można pominąć w menu sklepu ze względu na długość) kosztuje 8000 mil do kącików. Zakup Pocket Stuffing Guide zwiększa liczbę miejsc w ekwipunku kieszonkowym o dodatkowe 10 pozycji, do nowego maksimum 40 pozycji. Podobnie jak w przypadku kieszonkowego przewodnika po organizacji, odbywa się to natychmiast po zakupie.

Niestety nie ma dalszych opcji, aby zwiększyć ilość miejsca do przechowywania w kieszeni. Jednak chociaż w kieszeni możesz przechowywać tylko 40 przedmiotów, dostępnych jest więcej opcji, aby zoptymalizować przechowywanie w innym miejscu.

Przejście dla zwierząt

Wskazówki dotyczące optymalizacji kieszeni

  • Możesz układać przedmioty rzemieślnicze tego samego typu (takie jak bryłki żelaza) w swoim kieszeni. Przytrzymaj A na przedmiocie, aby przenieść go po ekwipunku i ułóż go w stos, przesuwając go nad innym przedmiotem. Możesz zwolnić trochę miejsca, mając pod ręką stosy potrzebnych rzeczy.

  • Kolejną doskonałą opcją do przechowywania jest twój dom. W trakcie gry zyskasz więcej możliwości zaciągania pożyczek i ulepszania swojego domu. Gdy to zrobisz, Twój dom będzie mógł przechowywać coraz więcej przedmiotów. Nie możesz trzymać w domu rzepy i wyrośniętych drzew, więc musisz znaleźć inne sposoby przechowywania tych przedmiotów.

  • Jeśli nie masz opcji, możesz położyć przedmioty na ziemi. Większość przedmiotów nie będzie miała nic przeciwko pozostawaniu na zewnątrz, a twoja wyspa będzie miała mnóstwo wolnych miejsc, w których możesz je zostawić i wrócić do nich później, gdy ich potrzebujesz.

  • Nie zapomnij sprzedać dodatkowych przedmiotów, których nie potrzebujesz lub których chcesz się pozbyć. Jeśli Zagłębienie Nook's nie działa w tej chwili, zostaw przedmioty w pobliżu na później.

Możesz zoptymalizować swoje nawyki przechowywania, aby mieć przy sobie więcej opcji rzemieślniczych przez cały czas, podczas gdy przedmioty, które zamierzasz sprzedać, możesz trzymać blisko sklepu dla wygody. Jeśli odpowiednio zarządzasz przestrzenią w kieszeni, będziesz w stanie pomieścić wiele przedmiotów, ale ograniczenia są częścią uroku gry. Zarządzanie ekwipunkiem jest również częścią wyzwania, więc upewnij się, że poprawiasz swoje umiejętności podczas gry.

Ukończono aktualizacje

Teraz wiesz, jak ulepszyć przestrzeń do przechowywania w kieszeni. Dzięki 40 przedmiotom dostępnym w Twoich kieszeniach i kilku cennym wskazówkom, jak radzić sobie z rosnącymi kolekcjami, możesz wyruszyć w świat Animal Crossing i zdobyć wszystkie potrzebne przedmioty. Tylko upewnij się, że prawidłowo zarządzasz zapasami. Zwiększenie ilości miejsca w kieszeni może kosztować wiele mil, ale jest to opłacalny zakup dla wygody rozgrywki.

Jak szybko zmodernizowałeś swoją kieszeń? Czy było warto? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.