Jak zdobyć zbroję Mandalorianina w Fortnite?

Mandalorian jest teraz niezwykle popularny, nic więc dziwnego, że deweloperzy dodali skórkę Mandalorian jako nagrodę za zakup Battle Pass w piątym sezonie Fortnite. Oprócz samego głównego bohatera możesz także odblokować zbroję beskar oraz Dziecko. Jeśli interesuje Cię, jak to zrobić, przeczytaj nasz przewodnik, aby się tego dowiedzieć.

Jak zdobyć zbroję Mandalorianina w Fortnite?

W tym artykule podamy szczegółowe instrukcje dotyczące odblokowania pełnej zbroi beskar i wykonania odpowiednich zadań. Dodatkowo odpowiemy na niektóre z najczęstszych pytań związanych ze skórkami o tematyce Mandaloriańskiej w grze.

Jak odblokować Mandalorian Beskar Armor w Fortnite?

Aby zdobyć pełną zbroję beskar w Fortnite, musisz wykonać kilka zadań. Poniżej znajdziesz listę wymagań i nagród:

 1. Odwiedź wrak statku Mando w Razer Crest, aby zdobyć naramienniki. Aby znaleźć statek, otwórz mapę i przejdź do „???” znak w Sandy Point. Gdy zobaczysz dym, jesteś blisko statku.

 2. Aby zdobyć hełm, musisz ukończyć zlecenie w pięć minut.

 3. Aby zdobyć lewy naramiennik, musisz wyeliminować pięciu innych graczy za pomocą pięciu różnych broni.

 4. Skrzynię ze zbroją lewej nogi znajdziesz na północy, niedaleko wyspy Coral Castle. Udaj się na górę z twarzą rekina – skrzynia jest ukryta na drugim piętrze.

 5. Aby zdobyć zbroję na prawą rękę, pokonaj bossa NPC Ruckus. Znajdziesz go na Wilczym Bagnie.

 6. Pancerz lewego ramienia znajduje się w skrzyni na szczycie góry w Catty Corner.

 7. Aby uzyskać odpowiednią zbroję na nogi, musisz znaleźć 500 sztabek złota.

 8. Na koniec, aby otrzymać kamizelkę kuloodporną, wykonaj legendarne zadanie.

Lista wszystkich kroków do wykonania zadania Mandalorian Beskar

W piątym sezonie Fortnite jest w sumie osiem zadań beskarów. Oto jak ukończyć je wszystkie, aby otrzymać wszystkie części zbroi beskar:

 1. Otwórz mapę i udaj się do Razor Crest – znajduje się na wschód od pustyni, obok punktu zerowego, a konkretnie w Colossal Coliseum. Jeśli nie odblokowałeś jeszcze tego obszaru i nie wiesz, gdzie znajduje się punkt zerowy – znajduje się on na środku mapy. Kiedy będziesz wystarczająco blisko, zobaczysz dym. Idź dalej, by znaleźć wrak statku. Po prostu wejdź na statek, aby zakończyć zadanie – bądź jednak przygotowany na walkę z Mandalorianinem, który go strzeże.

 2. Aby ukończyć drugie zadanie, musisz odwiedzić małą wyspę w północno-zachodnim rogu mapy. Tam znajdziesz jaskinię w kształcie rekina – prawie w centrum wyspy. Wejdź do paszczy rekina i wejdź na drugie piętro. Otwórz drzwi skarbca i weź fragment zbroi z jednej z półek w skarbcu.

 3. W trzecim zadaniu musisz znaleźć najwyższą górę na południe od Catty Corner zlokalizowanej na południowym wschodzie. Jeśli masz problem z rozpoznaniem najwyższego szczytu, poszukaj flagi na jego szczycie. Znajdziesz tam skrzynię – aby ją odblokować i ukończyć zadanie, musisz mieć na sobie zbroję Mandalorianina.

 4. Znajdź dowolnego NPC, aby ukończyć czwartą misję. Po rozmowie z nimi otrzymasz kilka drobnych zadań, ale nie musisz ich wszystkich akceptować. Wybierz ten, w którym musisz wyeliminować innego gracza w ciągu pięciu minut. Gdy to zrobisz, otrzymasz hełm.

 5. Piąte zadanie jest dość proste – wyeliminuj pięciu innych graczy przy użyciu pięciu różnych broni. Nie musisz tego robić w ciągu jednego meczu.

 6. Szóste zadanie jest legendarne. Otwórz swoją listę zadań i wykonaj dowolne z tych oznaczonych na pomarańczowo lub czerwono. Te zadania zmieniają się co tydzień, więc nie możemy Ci w tym dalej pomagać.

 7. Aby ukończyć siódme zadanie, znajdź Ruckusa na Slurpy Swamp. Znajduje się obok tamy, w pobliżu Hydro 16. Wejdź do budynku i przygotuj się na walkę – Ruckus wędruje z legendarnym karabinem szturmowym. Najlepiej zabrać ze sobą swoją drużynę po pomoc – ale uważaj, ponieważ tylko jeden z was może zabić Ruckusa i ukończyć zadanie.

 8. Aby ukończyć ostatnie zadanie, musisz znaleźć 500 sztabek złota. Oczywiście można to zrobić w ciągu kilku dni. Znajdują się one w skrzyniach na mapie i można je zdobyć, wykonując zlecenia. Innym sposobem na ich zebranie jest przyjmowanie questów od NPC.

Jak założyć Mandaloriańską zbroję w Fortnite?

Możesz założyć zbroję Mandalorianina w taki sam sposób, jak założysz dowolną inną skórkę – wykonaj poniższe czynności:

 1. Z głównego menu gry otwórz zakładkę „Szafka”.
 2. Wybierz „Edytuj styl”.

 3. Wybierz skórkę Mandalorianina.

 4. Wybierz „Zapisz i wyjdź”.

Często Zadawane Pytania

Przeczytaj tę sekcję, aby dowiedzieć się więcej o skórkach o tematyce Mandaloriańskiej w sezonie 5 Fortnite.

Jak odblokować Baby Yoda w Fortnite?

Baby Yoda, czyli Dziecko, to bez wątpienia najsłodszy dodatek do skóry, jaki można dostać w grze. Może być stosowany z każdą skórą, nie tylko Mandalorian.

Oczywiście, jak tego pragnie wielu graczy, zdobycie go nie jest takie proste. Najpierw musisz zdobyć przepustkę bojową. Następnie musisz osiągnąć 100 poziom, aby odblokować Dziecko. Jeśli nie masz nic przeciwko wydawaniu prawdziwych pieniędzy, możesz kupić pierwsze 25 poziomów za 1800 V-dolców, ale nadal pozostanie 75 poziomów, z których każdy kosztuje 150 V-dolców.

Jeśli wolisz torować sobie drogę przez poziomy, przygotuj się na spędzenie w grze dużej ilości czasu.

Czy mogę kupić zbroję Beskar w Fortnite?

Aby zdobyć skórkę Mandalorianina, musisz po prostu kupić przepustkę bojową za 9,99 USD, ale nie ma sposobu na zdobycie zbroi beskar, wydając prawdziwe pieniądze. Będziesz musiał włożyć trochę wysiłku, aby ukończyć wymagane zadania.

Czy moja zbroja Beskar zostanie przeniesiona do następnego sezonu?

Nie – tak jak w przypadku każdego innego osiągnięcia lub skórki w Fortnite, posiadasz je tylko na jeden sezon. Po rozpoczęciu sezonu 6 będziesz musiał kupić nową przepustkę bojową, ukończyć nowe zadania i wybierać między różnymi skórkami.

Czasami jednak skórki wracają po kilku sezonach. Ponieważ Mandalorian jest obecnie bardzo popularny, jest prawdopodobne, że programiści zdecydują się w pewnym momencie go przywrócić.

Rozważ wysiłek

Mamy nadzieję, że z pomocą naszego przewodnika uda ci się zdobyć upragnioną zbroję beskar. Może nawet odblokujesz Dziecko, choć wymaga to albo dużej cierpliwości, albo dużo pieniędzy. Pamiętaj, że te skórki nie zostaną przeniesione na następny sezon – zastanów się więc, czy warto włożyć tyle wysiłku. Możemy jednak mieć nadzieję na powrót Mandalorianina, o ile seria pozostanie popularna.

Jaka jest najdroższa lub najtrudniejsza do zdobycia skórka, jaką kiedykolwiek dostałeś w Fortnite? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.