Jak zdobyć więcej klientów restauracji w Roblox?

Moja restauracja to jedna z najpopularniejszych rozrywek w Roblox. Użytkownicy konkurują o budowę najbardziej dochodowych restauracji na serwerach publicznych lub VIP. Chociaż jest to fajna gra, nawigacja może być trudna, jeśli jest to twój pierwszy raz.

Jak zdobyć więcej klientów restauracji w Roblox?

Wszystkie twoje wybory mają znaczenie i na początku łatwo jest popełnić błędy. Aby zwiększyć swoje przychody w grze, musisz zwiększyć liczbę klientów. Oto kilka wskazówek, które pomogą zoptymalizować satysfakcję klientów i liczbę zajętych miejsc w Twojej restauracji.

Popraw swój układ

Skorzystaj ze społeczności Roblox. Jeśli chcesz zdobyć więcej klientów w swojej restauracji, przejrzyj fora społeczności. Zobacz, co robią inni użytkownicy, aby zoptymalizować swoje układy.

Istnieją pewne sztuczki, które pomagają przyciągnąć pojedynczych klientów lub grupy. Na przykład stoły z tylko czterema krzesłami wydają się przyciągać w grupy skuteczniej niż inne układy.

Zainwestuj swoje pieniądze w nowe podłogi. Postaraj się jak najszybciej zdobyć wszystkie osiem pięter. Na Twoim pierwszym piętrze czas przybycia między klientami może wynosić do 18 sekund. Dla porównania, ósme piętro ma maksymalny czas przybycia wynoszący pięć sekund. Dziesiąte piętro skraca ten czas do dwóch sekund.

Pamiętaj jednak, że musisz również zatrudnić wystarczającą liczbę pracowników, aby nadążyć za stale rozwijającą się restauracją.

zdobądź więcej klientów restauracji w Roblox

Stwórz bardziej atrakcyjną restaurację

Jeśli uda Ci się przyciągnąć klientów VIP, Twoja restauracja może naprawdę zacząć przynosić poważną gotówkę. Kup królewski stół i krzesło i wymień stare meble.

Meble królewskie mogą przyciągnąć klientów VIP, którzy płacą więcej pieniędzy. Przyciągają też więcej stałych klientów.

To samo dotyczy etui na biżuterię. Są to luksusowe dekoracje, takie jak luksusowe lady. Każda luksusowa dekoracja lub mebel może zwiększyć Twoje szanse na zdobycie klientów celebrytów lub VIP-ów.

Twórz zróżnicowane menu

Klienci często chcą zobaczyć w menu różnorodne potrawy. Jeśli będziesz trzymać się rzeczywistych taktyk i wymienić tylko kilka pozycji w menu, są szanse, że ci się nie uda.

Dobrą praktyką jest tworzenie urozmaiconych menu, tak aby klienci mieli różne opcje.

Rozwiń miejsce do siedzenia

Czasami klienci nie chodzą do restauracji w Roblox, ponieważ nie ma wystarczającej liczby miejsc. Upewnij się, że kupujesz dużo krzeseł i stołów.

Potrzebujesz przyzwoitej części do siedzenia, jeśli chcesz mieć większy ruch. Niezbędne jest powiększenie miejsca do siedzenia, nawet jeśli zdobędziesz przyzwoitą liczbę klientów za pośrednictwem drive-thru. Bez względu na to, jak świetna jest Twoja restauracja, bez wystarczającej pojemności, nadal nie przyciągnie tylu klientów.

Dodaj wiadra z zabawkami

Jednym ze sposobów na zdobycie większej liczby klientów w swoich zestawach jest zaoferowanie czegoś dla dzieci. Wiaderka z zabawkami to funkcja, która pozwala podawać jedzenie w pudełkach.

Może to przyciągnąć do Twojej restauracji niemowlęta, małe dzieci i dzieci, które liczą się jako klienci. Wiadra z zabawkami umożliwiają również szybszą obsługę klientów. Szybsza obsługa oznacza, że ​​każdego dnia Twoja restauracja może odwiedzać więcej osób.

Zapoznaj się z opiniami klientów

Słuchanie tego, czego chcą klienci, może dać Ci wiele wskazówek, co powinieneś zrobić. Wejdź na najwyższe piętro IKEA i kup sobie biurko menedżera.

Umieść go w swojej restauracji, aby zobaczyć, co myślą klienci. Działa jako skrzynka z sugestiami lub książka z recenzjami. Jeśli wiesz, co klienci myślą o Twojej restauracji, możesz wymyślić, co powinieneś zmienić. Im więcej zmian wprowadzisz, tym większe szanse na uzyskanie pięciogwiazdkowej oceny, która przyciągnie więcej osób.

Zoptymalizuj usługę

Jednym ze sposobów optymalizacji usługi jest umieszczenie ważnych rzeczy, takich jak zmywarka, stanowisko kuchenne, blisko siebie. Spróbuj umieścić je obok teleportera.

jak zdobyć więcej klientów restauracji w Roblox?

Dzięki temu sztuczna inteligencja personelu nie będzie wędrować bez celu po Twojej restauracji. Gdy tylko kelnerzy i kucharze teleportują się między piętrami, wszystko, czego potrzebują, znajduje się w kącie. Przyspiesza to obsługę, co pozwala obsłużyć większą liczbę klientów w tym samym czasie.

Dobra obsługa skutkuje dobrymi recenzjami i większą liczbą klientów, którzy chcą zjeść w Twojej restauracji.

Kup studnię życzeń

Studnia życzeń to kolejna fantastyczna funkcja. Co pięć godzin możesz zebrać życzenie, które ci coś daje. Możesz wygrać gotówkę, hiperkuchenki, klienta VIP lub bonusy. Wzmocnienie kampanii reklamowej jest świetne, ponieważ może zwiększyć liczbę stałych klientów.

Kup VIP Pass

Nie każdy może sobie na to pozwolić. Ale to świetny sposób na zwiększenie pozyskiwania klientów. Przynajmniej we wczesnej i środkowej fazie gry może podwoić szansę na zdobycie klienta VIP. Może również skrócić czas przyjazdu między stałymi klientami.

Jaki jest Twój ulubiony sposób na zwiększenie sukcesu Twojej restauracji?

Teraz, gdy wiesz już wszystko, co trzeba wiedzieć o tworzeniu udanej restauracji w Roblox, czas zabrać się do pracy. Lepiej zarządzaj swoimi pieniędzmi i optymalizuj układ i obsługę. Celuj w luksusowe przedmioty, aby przyciągnąć klientów VIP i zwiększyć przychody.

Im więcej pieniędzy zarobisz, tym więcej podłóg możesz kupić. Im więcej możesz zainwestować w pozyskanie jeszcze większej liczby klientów.

Jakie są twoje ulubione metody? Czy z dnia na dzień jesteś na farmie? Czy wydajesz prawdziwe pieniądze i kupujesz przepustki VIP lub tymczasowe doładowania? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.