Jak uzyskać Diluc w wpływie Genshin?

Diluc jest jedną z najbardziej poszukiwanych grywalnych postaci w Genshin Impact. Jego pirotechnika poziomu S atakuje zarówno niszczycielskie moby, jak i bossów. Niestety niełatwo go zrekrutować.

Jeśli masz serce nastawione na tego nieuchwytnego właściciela Dawn Winery, nie szukaj dalej. Dowiedz się, jak dodać tego szlachcica z Monstadt do swojej drużyny i jak odblokować inne postacie w Genshin Impact.

Jak uzyskać Diluc w wpływie Genshin?

Wielu graczy po raz pierwszy spotyka tego ponurego antybohatera, podążając za linią zadań Archon, ale w przeciwieństwie do Amber i Kaeyi, nie można go zwerbować za darmo. Chociaż jest niezbędną postacią w wątku zadań Archon, ten obrońca Monstadt nie odblokuje się jako towarzysz.

Jedynym sposobem, w jaki możesz zrekrutować Diluca, jest „wygranie” go za pomocą systemu gacha pon Wish w grze.

Zgadza się.

Twoja zdolność do dodania tej władającej pirotechniką postaci do drużyny zależy wyłącznie od szczęścia i szczęścia.

Jeśli masz serce nastawione na zdobycie Diluc, zapoznaj się z poniższymi krokami:

 • Otwórz menu Życzenia.

 • Wybierz zakładkę „Standardowe życzenie”, ostatnią w rzędzie.

 • Wybierz przycisk „pojedyncze życzenie” lub „10 życzeń” w prawym dolnym rogu ekranu.

 • Skrzyżuj palce.

 • Powtarzaj proces w razie potrzeby, aż wygrasz Diluc.

Istnieje 0,600% szansy, że otrzymasz Diluc, gdy spełnisz jedno życzenie. Twoje szanse nieznacznie wzrosną do 1.600%, jeśli wyciągniesz 10 życzeń na raz, ponieważ gra gwarantuje, że otrzymasz co najmniej jeden 4-gwiazdkowy (lub wyższy) przedmiot lub postać za pomocą tego typu pociągnięć. Jednak, jeśli nie masz naprawdę szczęścia, większość graczy musi wielokrotnie używać gacha, zanim w końcu go otrzyma.

uzyskać diluc w wpływie genshin

Jak uzyskać Diluc w Genshin Impact za darmo?

Jeśli chcesz zdobyć Diluca za darmo, będziesz musiał zagrać w tę grę. Różne zadania nagradzają Primogemami, Gwiezdnym Blaskiem i Gwiezdnym Pyłem, które można wymienić na emblematy Znajomy Los. Potrzebujesz jednego Losu na życzenie, więc jeśli liczysz na dodatkowy modyfikator 1% za 10 pociągnięć na raz, będziesz potrzebować dużo waluty w grze.

Jeśli masz wystarczająco dużo Gwiezdnego Błysku lub Gwiezdnego Pyłu, możesz je wymienić w Sklepie Paimona na emblematy Poznaj Los. Pamiętaj, że każdego miesiąca dostępna jest ograniczona liczba Losów, więc nie powinno to być twoją główną strategią ich zdobywania.

Możesz także nacisnąć przycisk „Życzenie” na banerze życzeń standardowych, aby kupić jedno życzenie lub paczkę 10 życzeń w zamian za Primogem. Jeśli nie masz w ekwipunku znajomego losu, będzie to cię kosztować całkiem sporo. Pomyśl o 1600 Primogemów tylko dla 10 Losów wymaganych do mega-wyciągnięcia.

Jak uzyskać wpływ Diluc w Genshin na urządzenia mobilne?

Twórcy Genshin Impact upewnili się, że jedynym sposobem na zdobycie Diluca jako grywalnej postaci w drużynie jest wygranie go z ich systemem gacha pon Wish, niezależnie od tego, czy korzystasz z telefonu komórkowego, Playstation czy PC.

Jak zdobyć Diluca w Genshin Impact na PS4?

Zdobycie Diluca na imprezę to kwestia szczęścia. Jeśli chcesz przetestować swoją grę z systemem gacha pon w grze, zapoznaj się z poniższymi krokami:

 • Naciśnij przycisk „Pauza”, aby uzyskać dostęp do menu gry.
 • Wybierz „Wishes”, aby wyświetlić opcje ściągania systemu Wish.
 • Wybierz zakładkę „Standardowe życzenie”, a następnie przycisk „pojedyncze życzenie” lub „10 życzeń”.

Jak zdobyć Jeana i Diluca w Genshin Impact

diluc w uderzeniu genshin

Jeśli szukasz potężnych postaci, które dopełnią imprezę, kilka najbardziej poszukiwanych to Diluc i Jean.

Niestety, te niesamowite postacie nie są częścią darmowej listy. Nie możesz się na nich natknąć i zrekrutować jak Amber, ani ukończyć krótkich zadań i zrekrutować ich jak Kaeya i Lisa. Jeśli chcesz Diluc lub Jean, będziesz musiał ich życzyć.

wpływ genshin

Obecnie zarówno Jean, jak i Diluc mają mniej niż 1% wskaźnik dropów w przypadku pojedynczych pociągnięć pod szyldem Standard Wish. Twoje szanse nieznacznie wzrosną do 1.600%, jeśli zapiszesz swoje Życzenia i wykonasz je po 10 na raz. Ale szanse wciąż nie są tak wielkie.

Jak kupić Diluc w Genshin Impact?

Nie możesz kupić Diluca jako grywalnej postaci w konwencjonalny sposób, na przykład w sklepie w grze. Życie byłoby prawdopodobnie znacznie prostsze, gdyby była taka opcja.

Zamiast tego, jeśli chcesz rozstać się z ciężko zarobioną gotówką, możesz kupić walutę w grze za prawdziwe pieniądze, aby wymienić się na życzenia.

Oto jak to działa:

 • Przejdź do sklepu w menu głównym.
 • Sprawdź różne pakiety walut i kup taki, który daje Ci Primogems.
 • Przenieś swoje nowo odkryte bogactwo do menu „Wish” i wybierz zakładkę „Standardowe życzenie”.
 • Wybierz przycisk „single Wish” lub „x10 Wish”.
 • Zapłać wymaganą opłatę Primogem, jeśli nie masz wystarczającej liczby Losów w ekwipunku.

Może to być drogie, więc rób to na własne ryzyko.

Na przykład, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na zdobycie postaci lub broni z 4 gwiazdkami+, musisz kupić jednocześnie 10 życzeń. Dziesięć życzeń kosztuje 10 znajomych losów lub 1600 Primogemów. Pamiętaj, że to niekoniecznie gwarantuje, że dostaniesz Diluca, ale masz większą szansę na wygranie go, jeśli spełnisz 10 życzeń na raz.

Twórcy mogą w przyszłości umieścić w sklepie kartę postaci Diluca do kupienia, ale na razie kupowanie waluty w grze i wydawanie jej na życzenia to jedyny sposób na „kupienie” szansy na jego zdobycie.

Jak znaleźć Diluc w Genshin Impact

Diluc Ragnvindr jest jedną z najbardziej poszukiwanych postaci do odblokowania w Genshin Impact. Niestety, jest również jedną z najrzadszych postaci, które można uzyskać, z mniejszą niż 1% szansą na zdobycie go dzięki życzeniom. Mimo to, jeśli nie możesz się doczekać interakcji z Dilucem podczas gry, spotkasz go podczas wykonywania prologu zadania Archon, Akty 2-3.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak odblokować postacie w Genshin Impact?

Postacie Genshin Impact występują w dwóch odmianach: darmowej i zablokowanej.u003cbru003eDarmowe postacie to te, które odblokowujesz w trakcie gry. Należą do nich: u003cbru003eu003cbru003e• Podróżnik (ty na początku)u003cbru003e• Amberu003cbru003e• Kaeyau003cbru003e• Lisau003cbru003eu003cbru003eMożesz również otrzymać Barbarę, jeśli utworzyłeś konto przed aktualizacją 1.1. Xiangling jest również inną możliwą postacią, jeśli przejdziesz przez trzecie piętro Spiral Abyss i Chamber 3.u003cbru003eW przeciwnym razie możesz uzyskać więcej grywalnych postaci za pośrednictwem systemu gacha pon Wish.

Czy Diluc jest najlepszą postacią w Genshin Impact?

Diluc jest prawdopodobnie jedną z najlepszych postaci w Genshin Impact. To może się zmienić wraz z przyszłymi aktualizacjami i postaciami, ale na razie nadal jest graczem klasy S z niepokonanymi atakami DPS.

Czy Diluc jest trudny do zdobycia w Genshin Impact?

Tak, Diluc jest jedną z najtrudniejszych postaci do zdobycia w Genshin Impact. Istnieje mniej niż 1% szansy, że go otrzymasz, jeśli życzysz mu go pod sztandarem Standardowe życzenie.u003cbru003eu003cbru003eu003cimg class=u0022wp-image-245567u0022 style=u0022width: 1000px;u0022 src=u0022//www.alphr.com/wp -treść/przesyłane/2021/04/Diluc-13.pngu0022 alt=u0022u0022u003e

Czy czujesz się szczęśliwy?

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć potężną postać, czy po prostu pragniesz zastąpić Amber inną postacią pirotechniczną, Diluc znajduje się na szczycie listy „niezbędnych rzeczy” wielu graczy. Ale szanse nie są nikomu korzystne.

Więc zamiast polegać na może zdobywając Diluc, dobrą strategią jest po prostu maksymalne wykorzystanie posiadanych członków drużyny. Tak, Diluc dziesiątkuje pole bitwy, ale nie jest jedyną dostępną postacią S-Tier.

Udało ci się zdobyć Diluca? Jak długo zajęło ci wygranie go? Opowiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.