Jak oglądać koreański Netflix z dowolnego miejsca?

Chociaż Netflix oferuje wiele wysokiej jakości treści, Twoja subskrypcja Netflix jest ograniczona do kraju, w którym mieszkasz. Jeśli lubisz oglądać koreańskie filmy i programy telewizyjne lub jesteś fanem K-dramat, ale nie mieszkasz w Korei Południowej, nie możesz uzyskać dostępu do koreańskiego serwisu Netflix. Na szczęście istnieje sposób na oglądanie koreańskich treści Netflix, bez względu na kraj, z którego przesyłasz strumieniowo.

Jak oglądać koreański Netflix z dowolnego miejsca?

W tym przewodniku pokażemy, jak uzyskać dostęp i oglądać koreański serwis Netflix. Przejdziemy również przez proces uzyskiwania napisów koreańskich i angielskich w koreańskim serwisie Netflix.

Jak oglądać koreański Netflix z VPN z innego kraju?

Koreańskie programy i filmy stały się niezwykle popularne w ostatnich latach, zwłaszcza koreańskie seriale dramatyczne, znane również jako K-drama. Chociaż istnieją inne usługi przesyłania strumieniowego, których można używać do oglądania koreańskich treści, Netflix oferuje ponad 4000 koreańskich tytułów, z których większość można znaleźć tylko w serwisie Netflix.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Najlepszym sposobem na dostęp do koreańskiego serwisu Netflix lub treści Netflix dostępnych tylko w innych krajach jest VPN. Oznacza „wirtualną sieć prywatną”, umożliwiającą zmianę lokalizacji opartej na IP na dowolnym urządzeniu. Po zmianie lokalizacji online będziesz mieć dostęp do różnych aplikacji i stron internetowych, które normalnie nie byłyby dostępne w Twoim kraju.

ExpressVPN jest kompatybilny z systemami Windows, Mac, Android, iOS, Linux, Chromebook i innymi urządzeniami. Możesz go używać do przesyłania strumieniowego i pobierania dowolnych treści z dowolnego miejsca na świecie. Jeśli zamierzasz używać ExpressVPN do streamowania koreańskiego Netflixa, musisz mieć konto Netflix.

Oto jak możesz używać VPN do oglądania koreańskiego Netflixa:

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

 1. Zarejestruj się w ExpressVPN na ich stronie internetowej.
 2. Przejdź do strony konfiguracji, aby pobrać aplikację ExpressVPN na swoje urządzenie.

 3. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby zakończyć konfigurację.
 4. Skopiuj kod aktywacyjny ze swojego konta na stronie ExpressVPN.

 5. Wklej go do monitu instalacyjnego.

 6. Zaloguj się do swojej aplikacji ExpressVPN.

Teraz, gdy pomyślnie zainstalowałeś ExpressVPN na swoim urządzeniu, czas użyć go do zmiany lokalizacji. Oto, co musisz zrobić:

 1. Uruchom aplikację ExpressVPN.

 2. Kliknij trzy kropki obok zakładki „Wybrana lokalizacja”.

 3. Znajdź Koreę Południową na liście krajów.

 4. Kliknij przycisk „Połącz”.

 5. Poczekaj kilka chwil, aż VPN zmieni lokalizację Twojego urządzenia.
 6. Otwórz Netflix i zaloguj się na swoje konto.

Zauważysz, że masz teraz dostęp do koreańskiego Netflixa. Możesz użyć tej samej metody do oglądania treści Netflix, które nie są dostępne w Twoim kraju. Gdy skończysz, ponownie kliknij przycisk „Połącz”, a aplikacja VPN zostanie automatycznie odłączona.

Aplikacja mobilna ExpressVPN jest również łatwa w konfiguracji i obsłudze, dzięki czemu będziesz mógł również oglądać koreański Netflix na swoim telefonie.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Jak oglądać koreański Netflix bez VPN

Jeśli nie chcesz używać VPN do oglądania koreańskiego serwisu Netflix, możesz użyć aplikacji DNS (Domain Name System). Tak zwany dostawca „Smart DNS” to usługa online, która łączy serwer DNS i serwer proxy. Jeśli zainstalujesz aplikację Smart DNS, możesz uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi, takich jak koreański Netflix.

Główna różnica między Smart DNS a VPN polega na tym, że korzystanie z VPN jest znacznie bezpieczniejszą opcją, ponieważ aplikacje VPN szyfrują i ukrywają Twój adres IP. Jeśli jednak wolisz korzystać ze Smart DNS, ExpressVPN oferuje funkcję Smart DNS. Do wyboru jest wiele innych aplikacji Smart DNS, takich jak UnBlock US, OverPlay, Unlocator i UnoTelly.

Możesz także użyć StreamLocator Hub, czyli urządzenia podłączanego do routera. Jest to świetna alternatywa dla aplikacji VPN i DNS, ponieważ usuwa geoblokady przesyłania strumieniowego dla dowolnego urządzenia w sieci domowej. Nie wymaga również żadnych skomplikowanych ustawień ani instalacji oprogramowania.

Po podłączeniu możesz podłączyć dowolne urządzenie do sieci StreamLocator. Zasadniczo zapewnia wirtualną lokalizację, dzięki czemu będziesz mógł oglądać koreański Netflix. Po połączeniu urządzenia z siecią StreamLocator zaloguj się na swoje konto Netflix i wyszukaj treści w języku koreańskim.

W jaki sposób Aby uzyskać koreańskie napisy w Netflix

Niezależnie od tego, czy oglądasz treści w języku koreańskim, czy angielskim, możesz szybko i łatwo zmienić język napisów w serwisie Netflix. Możesz to jednak zmienić tylko na stronie Netflix. Gdy zmienisz język napisów w witrynie, zostanie on odzwierciedlony na wszystkich urządzeniach podłączonych do Twojego konta Netflix. Oto jak to się robi:

 1. Otwórz Netflix w przeglądarce.
 2. Zaloguj się na swoje konto.
 3. Wybierz profil, którego chcesz użyć.

 4. Przejdź do ikony profilu w prawym górnym rogu przeglądarki.

 5. Wybierz "Konto" z menu rozwijanego.

 6. Przejdź do sekcji „Mój profil”.

 7. Wybierz język."

 8. Znajdź koreański na liście języków.

 9. Wybierz „Zapisz”.

Notatka: Spowoduje to zmianę nie tylko języka napisów, ale całego konta Netflix.

Pamiętaj, że nie wszystkie treści w serwisie Netflix są dostępne w każdym języku.

Możesz także zmienić język napisów bezpośrednio w oglądanym filmie. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć ikonę tekstową w prawym dolnym rogu ekranu. W sekcji „Napisy” zobaczysz od pięciu do siedmiu dostępnych języków.

Ponieważ Netflix oferuje języki w zależności od Twojej lokalizacji, koreański powinien znajdować się na liście, jeśli mieszkasz w Korei Południowej. Jeśli jednak mieszkasz w Stanach, będziesz musiał użyć pierwszej metody, aby zmienić język napisów.

Jak uzyskać angielskie napisy w koreańskim serwisie Netflix?

O wiele łatwiej jest ustawić napisy w języku angielskim niż koreańskie. Oto jak to się robi:

 1. Włącz Netflixa.
 2. Znajdź koreańskie treści, które chcesz obejrzeć.

 3. Odtwórz wideo.

 4. Kliknij lub dotknij ikony tekstowej w prawym dolnym rogu filmu.

 5. W sekcji „Napisy” wybierz „Angielski”.

Zmiany napisów podczas przesyłania strumieniowego wideo następują natychmiast. Wspaniałą rzeczą w tej metodzie jest to, że nie wymaga korzystania z witryny Netflix. Technicznie rzecz biorąc, nie wprowadzasz żadnych zmian na swoim koncie Netflix, tylko oglądany film, więc nie ma potrzeby korzystania z witryny.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze koreańskie tytuły Netflix?

Koreański Netflix oferuje ponad 4000 tytułów. Możesz obejrzeć ponad 3000 koreańskich filmów i około 1000 koreańskich programów telewizyjnych.

Najpopularniejsze koreańskie filmy to „Pociąg do Busan”, „Okja”, „Świadomy sen”, „Steel Rain”, „Nastaw się na miłość”, „Film o małym autobusie Tayo: Ratuj mojego przyjaciela Ace”, „Silny i mini”. Siły specjalne: Narodziny bohatera, „Pandora” i wiele innych.

Jeśli chodzi o koreańskie dramaty, możesz zainteresować się niektórymi z następujących tytułów: „Crash Landing on You”, „Itaewon Class”, „Mr. Sunshine”, „Kiedy kamelia rozkwita”, „Chłopcy nad kwiatami”, „Królestwo, wspomnienia Alhambry”, „Potomkowie słońca” i wiele innych.

Rzeczywiście istnieją tysiące tytułów do wyboru na Netflix dla Korei Południowej. Nie spiesz się, aby znaleźć coś, co może Cię zainteresować i cieszyć się.

Streamuj wszystkie swoje ulubione koreańskie programy na Netflix

Możesz oglądać cały świat treści na koreańskim Netflixie i to tylko kilka kroków. Niezależnie od tego, czy używasz VPN, Smart DNS, czy innej metody, będziesz mógł przesyłać strumieniowo tysiące koreańskich filmów i programów telewizyjnych w serwisie Netflix. Gdy znajdziesz to, czego szukasz, usiądź wygodnie, zrelaksuj się i rozpocznij transmisję strumieniową.

Czy kiedykolwiek oglądałeś treści na koreańskim Netflixie? Jakiej metody użyłeś, aby uzyskać dostęp do koreańskiego serwisu Netflix? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.