Jak zdobyć więcej monet na TikTok

Wygląda na to, że każda aplikacja lub sieć społecznościowa ma własną wirtualną walutę lub została w jakiś sposób spieniężona. TikTok, podobnie jak inne aplikacje i sieci społecznościowe, dodał wirtualną walutę i zarabiał na aplikacji.

Jak zdobyć więcej monet na TikTok

Zamiennik Music.ly, miejsce przeznaczone dla krótkich filmów i nastolatków, stale rośnie. TikTok stał się niezwykle popularną aplikacją dla melomanów, do której każdego dnia dołączają nowi użytkownicy.

Jeśli jesteś nowy w TikTok lub próbujesz sobie z tym poradzić, ten samouczek pokaże Ci, jak zdobyć więcej monet na TikTok.

Ten samouczek nie pokaże Ci, jak grać w system ani używać hacków, aby zdobyć więcej przedmiotów. Pokażę ci tylko legalne sposoby ich zarabiania. Chociaż hacki typu „wzbogać się” oferują natychmiastową satysfakcję, te schematy rzadko działają lub kończą się sukcesem.

Jeśli nie masz nic przeciwko pomysłowi utraty konta, skorzystaj z hacków. Jeśli jesteś w tym na dłuższą metę, czytaj dalej. W tym artykule TechJunkie pokażę Ci, jak zarobić trochę dodatkowych pieniędzy na TikTok przy użyciu etycznych metod, które nie sprawią Ci kłopotów z TikTok.

Co to jest TikTok?

TikTok przejął miejsce, w którym Music.ly się skończył, a potem trochę przesunął. Tam, gdzie Music.ly było miejscem, w którym nastolatki i młodzi ludzie przesyłali 15-sekundowe filmy z synchronizacją ust do najnowszego utworu Beyoncé, TikTok rozszerzył ten zakres do 15-sekundowych filmów, na których każdy robi cokolwiek.

Jasne, niektóre z nich są przerażające, niektóre straszne, ale wszystko jest zaskakująco uzależniające, nawet jeśli jesteś nieco starszy niż nastolatek.

Czym są monety TikTok?

TikTok Coins to waluta w aplikacji opłacana prawdziwymi pieniędzmi. Możesz kupować prezenty swoim ulubionym twórcom i Diamenty za Monety, aby komuś podziękować za ich pracę lub podziękować.

Widzieliśmy już takie rzeczy, jak napiwki na Twitchu. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, dajesz napiwek w celu okazania wdzięczności. Nadawca wprowadza pewne zmiany i przez chwilę czujesz się dobrze ze sobą. W pewnym sensie TikTok pozwala w pewnym stopniu zarabiać na zabawie.

Monety różnią się wartością i zależą od kursów walut. W chwili pisania tego tekstu 100 monet kosztuje 0,99 USD i można je kupić w różnych ilościach do 10 000 monet na raz.

Ten system wydaje się być w ciągłym ruchu, ponieważ nie tak dawno można było kupić 300 monet za dolara i 10 000 za 122 USD. Teraz to się zmieniło, więc miej oko na to, co dzieje się z monetami.

Jak korzystać z monet TikTok?

Po zakupie monet TikTok są one przechowywane w Twoim Portfelu i można ich używać tylko w aplikacji. Są one bezzwrotne i mają zwykłe ograniczenia, z którymi wiąże się większość wirtualnych przedmiotów. Warunki TikTok są dość jasne i zwięzłe i można je przeczytać tutaj.

W TikTok możesz wysyłać prezenty tylko swoim ulubionym twórcom. Osoby poniżej 18 roku życia (lub osoby dorosłe w innych regionach) nie mogą już wysyłać tych prezentów, ponieważ TikTok próbuje chronić młodszą publiczność przed oszustwami.

Po zakupie monet możesz wysłać prezent innemu użytkownikowi TikTok po zakończeniu tej transakcji; zobaczysz kwotę potrąconą z Twojego portfela. Każdy prezent ma inną wartość pieniężną i jest wymieniany przez odbiorcę na Diamenty na gotówkę. Zrozumienie prezentów TikTok jest niezbędne do zarabiania na Twojej stronie.

System działa bardzo podobnie do Twitcha. Możesz kupować prezenty różnego rodzaju o różnej wartości. Następnie możesz przechylić streamera w zależności od tego, jak bardzo podobał Ci się jego występ. Im więcej dasz napiwku, tym bardziej widoczne jest Twoje imię i tym większe prawdopodobieństwo, że zostaniesz okrzyknięty. To pętla sprzężenia zwrotnego, która zachęca streamera do dobrych wyników i zachęca publiczność do wydawania pieniędzy, aby zdobyć uznanie.

Jak kupić monety TikTok

Kupowanie monet TikTok jest proste. aby dowiedzieć się, jak kupować monety TikTok, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  1. Otwórz TikTok i przejdź do swojego profilu.

  2. Wybierz ikonę Ustawienia w prawym górnym rogu.

  3. Z wyświetlonego menu wybierz „Saldo”.

  4. Dotknij „Naładuj”

  5. Wybierz opcję dla liczby monet, które chcesz kupić.

  6. Potwierdź zakup na następnej stronie.

Aktualna wartość w dolarach jest wyświetlana obok wybranej ilości Monet. Zmienia się to ze względu na wahania kursów walut, ale niewiele. Po wybraniu kwoty, którą chcesz kupić, zostaniesz przeniesiony na stronę potwierdzenia. Tutaj weryfikujesz zakup w taki sam sposób, w jaki normalnie robisz to za pomocą karty, Touch ID, Samsung Pay lub w inny sposób.

Po zakończeniu liczba kupionych monet zostanie dodana do sumy w Twoim portfelu TikTok. Możesz teraz używać swoich monet według własnego uznania, kiedy tylko chcesz.

Czy możesz zdobyć „darmowe” monety na TikTok?

Zaczniemy od stwierdzenia, że ​​„darmowe” nie zawsze jest tym, czym się wydaje. Zwłaszcza w serwisie społecznościowym, takim jak TikTok. Jak wspomniano wcześniej, firma podejmuje kroki w celu ochrony użytkowników przed oszustwami.

Oszustwa te obejmują wysyłanie prezentów za wyświetlenia i śledzenie bardziej złowrogich schematów. Prawdopodobnie nie jest dobrym pomysłem wysyłanie jakiejkolwiek waluty komukolwiek, kogo poznałeś za pośrednictwem aplikacji, niezależnie od obietnic, które składają.

Istnieje wiele stron internetowych i aplikacji, które obiecują darmowe monety w TikTok. Przed wizytą lub interakcją z którąkolwiek z tych aplikacji promocyjnych pamiętaj, że ryzykujesz swoje konto TikTok i własne bezpieczeństwo.

Wiele z tych witryn prosi o podanie danych logowania TikTok, co jest świetnym sposobem na kradzież konta. Jeśli jest to ryzyko, które chcesz podjąć, zrozum, że prawdopodobnie nie odzyskasz konta.

Ponadto TikTok, podobnie jak wiele innych aplikacji, może wywołać nikczemne włamania na podstawie adresu IP Twojego telefonu. Myślisz, że po prostu utworzysz kolejne konto? Pomyśl jeszcze raz, jeśli Twoje działania będą sprzeczne ze standardami społeczności (takie jak włamanie), otrzymasz dożywotnią blokadę.

Inne witryny proszą o pobranie informacji na komputer lub telefon. Uważaj na wszystko, co pobierasz z sieci. To kolejny świetny sposób na zainstalowanie złośliwego oprogramowania na urządzeniu.