Jak zdobyć Dukaty w Warframe

Jedynym sposobem na zdobycie broni Prisma, modów Prime i innych ekskluzywnych towarów jest zakup ich od Baro Ki’Teera. Aby to zrobić, będziesz potrzebować dużo dukatów i kredytów. Jednak uzyskanie tego pierwszego nie jest wydajne w porównaniu z innymi walutami.

Jak zdobyć Dukaty w Warframe

Być może zastanawiasz się, jak zdobyć Dukaty w Warframe, ale nie szukaj dalej. Nasz przewodnik krok po kroku pokaże Ci najlepsze sposoby na gromadzenie stosu tej waluty. Odpowiemy też na kilka pytań związanych z Dukatami.

Jak zdobyć Dukaty w Warframe?

Kredyty zdobywa się za misje, zabijanie wrogów i sprzedawanie przedmiotów. Skończysz z milionami w kieszeni, gdy osiągniesz poziomy „endgame”. Oprócz kupowania przydatnych przedmiotów, będziesz ich również potrzebować do tworzenia przedmiotów w Odlewni.

Z drugiej strony Dukaty można zdobyć tylko poprzez konwersję Prime Parts i Blueprints. Najwięcej dostaniesz z jednej części to 100 dukatów, ale możesz otrzymać tylko 15 dukatów z konwersji w zależności od przedmiotu.

Dukaty są nieefektywne w hodowli i zależne od szczęścia. Otrzymasz bardzo niewiele w porównaniu do kredytów. Jednak muszą handlować z Baro Ki’Teerem.

W Warframe są tylko dwa sposoby na zdobycie Dukatów. Pierwszym sposobem jest otwarcie Reliktów Pustki i przekształcenie Części Prime w Dukaty. Jeśli potrzebujesz odświeżenia przy otwieraniu Reliktów Pustki i konwertowaniu Części Prime, wykonaj poniższe czynności:

  1. Zakładając, że posiadasz Relikty Pustki, rozegraj kilka misji Szczeliny Pustki.

  2. Po otwarciu Reliktów i dotarciu do końca misji wybierz nagrodę o najwyższej rzadkości, zazwyczaj ze złotym paskiem pod spodem.

  3. Wróć do swojego Orbitera.

  4. Otwórz swoją Mapę Gwiezdną.

  5. Znajdź planetę lub księżyc za pomocą przekaźnika i dołącz do dowolnej sesji.

  6. Dotrzyj do Przekaźnika i wejdź.
  7. Duże pomieszczenie na środku będzie posiadało dwa kioski, z których możesz skorzystać.

  8. Naciśnij przycisk „Interakcja” i wywołaj menu.
  9. Wybierz części główne, które chcesz przekonwertować, wraz z ich liczbą, jeśli ma to zastosowanie.

  10. Wybierz „Sprzedaj przedmioty”, aby otrzymać swoje Dukaty.

Ta metoda jest całkowicie darmowa. Problemem niektórych graczy jest wielokrotne powtarzanie tej samej misji, co może być nużące. Chociaż zawsze możesz zwiększyć szanse na pojawienie się najrzadszych nagród dzięki Śladom Pustki, nie jest to gwarantowane. Z reguły im rzadsza nagroda, tym więcej dukatów za nią otrzymasz.

Wyjątkiem jest sytuacja, gdy nagroda warta 100 dukatów została „zdegradowana” do 65 dukatów. Czasami zdarzają się zmiany, które mogą wpłynąć na twoje wartości nagród. Stare relikty są przechowywane w skarbcu, a nowe uwalniane, zmieniając początkową wartość nagród. Aby uniknąć takiego wyniku, poszukaj nagród o najwyższej wartości i przeprowadź badania.

Jeśli chcesz mieć najlepsze szanse, możesz poszukać drużyn „Radshare”. Wszyscy Tenno dołączający do tych drużyn zgadzają się ulepszyć swoje Relikty do Świetlistych, zwiększając szansę na zdobycie najlepszych nagród. To znacznie zwiększa szansę na ich zdobycie i pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Potrzeba wielu Reliktów i Śladów Pustki, aby wzmocnić swoje Relikty o jakimkolwiek znaczeniu, ale Wzmacniacz Zasobów powinien pomóc ci szybciej zagospodarować Ślady Pustki.

Drugim sposobem na zdobycie Dukatów jest po prostu kupowanie od innych Tenno. Wielu z nich zacznie sprzedawać „najlepsze śmieci”, gdy wkrótce pojawi się Baro Ki’Teer lub już tu będzie. Może to kosztować trochę platyny, ale jest to opcja, jeśli się spieszysz.

Po zdobyciu „najlepszych śmieci” możesz zamienić je na Dukaty.

Gdzie znaleźć Baro Ki’Teera?

Baro Ki’Teer pojawia się co dwa tygodnie lub co dwa tygodnie. Gdy zalogujesz się do gry, otrzymasz wiadomość w skrzynce odbiorczej, kiedy i gdzie przybył. Jeszcze przed jego przybyciem, wielu Tenno zgromadzi się w tej konkretnej sztafecie, w której się pojawi, aby być świadkiem swojego wspaniałego pojawienia się.

Jeśli ciekawi Cię, gdzie i kiedy go znajdziesz, możesz po prostu wpisać „kiedy Baro” na czacie regionu. Bot poinformuje Cię o szczegółach.

Baro nie zawsze pojawia się w tej samej sztafecie. Przełącza się między nimi. Jeśli chcesz wiedzieć, dokąd zmierza, poszukaj jego ikony na Mapie Gwiezdnej na 24 godziny przed planowanym przybyciem. Podążaj ścieżką poruszającej się ikony, aby dowiedzieć się, do którego przekaźnika się udaje i planuje zaszczycić swoją obecnością.

Alternatywnie zawsze możesz poczekać na wiadomość o jego przybyciu, jeśli zalogujesz się po otwarciu sklepu.

Co oferuje Baro Ki’Teer?

Baro Ki’Teer sprzedaje różnorodne ekskluzywne towary, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Większość z nich wymaga wydania Dukatów oprócz kredytów. Masz 48 godzin na zakup od niego, zanim się spakuje i wyruszy do następnego miejsca docelowego.

Jedynym wyjątkiem jest dość rzadki Pedestal Prime, który kosztuje 1 000 000 kredytów, a nie Dukaty. Pedestal Prime jest często kupowany w wielu egzemplarzach, aby Tenno mógł pokazać, ile Kredytów ma do swojej dyspozycji i jest używany jako dekoracja w Orbiterze.

Za każdym razem, gdy przybywa, sprzedaje też różne rzeczy. Doprowadziło to do tego, że społeczność Warframe przewidziała, czy Baro ich zawiedzie, czy nie. Niestety, zwykle spotyka go wiele negatywnych emocji.

Baro’s nie tylko sprzedaje drogie ekskluzywne produkty, aby obnosić się z bogactwem graczy. Jego inne towary są bardziej praktyczne. Obejmują one od broni po mody. Sprzedaje również kosmetyki, a Tenno, który kocha „fashionframe”, szaleje za nimi.

Niektóre ze sprzedawanych przez niego modów można zdobyć w misjach, podczas gdy inne są dostępne wyłącznie dla Baro. Mody Prime są przykładami tych ostatnich i nie będziesz w stanie ich zdobyć gdzie indziej, chyba że za nie wymienisz.

Czasami oferowana jest również broń, taka jak seria Prisma, Mara Detron i Glaxion Vandal. Baro jest również znany jako sprzedawca broni tylko z poprzednich wydarzeń, ponieważ niektórzy Tenno otrzymują od niego swoje limitowane edycje, jeśli przegapili rzeczywiste wydarzenie.

Od czasu do czasu sprzedaje nawet dopalacze i sygnalizatory. Oba typy są pożądanymi przedmiotami, zwłaszcza Beacony, ponieważ pomagają graczom łatwiej zdobyć określony ekwipunek.

Jedyną stałą ofiarą jest misja Piaski Inarosa. Zagłębia się w historię Baro, a także otrzymujesz Warframe Inaros. Możesz kupić ten quest za kilka Dukatów od Baro w dowolnym momencie.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak zdobyć walutę Baro Ki’Teer?

Jedynym sposobem na zdobycie Dukatów jest zamiana części Prime i schematów na Dukaty. Każdy przekaźnik ma dwa kioski do konwersji. Spójrz na powyższe kroki, aby uzyskać więcej informacji.

Niestety, nie możesz handlować za Dukaty bezpośrednio z innymi Tenno. Oczywiście nadal możesz otrzymać od nich części Prime i schematy do konwersji za opłatą.

Czy istnieje sposób na hodowlę dukatów?

Jest jeden sposób na hodowanie Dukatów, a mianowicie otwieranie Reliktów Pustki. Można je otworzyć tylko w misjach Szczeliny Pustki.

Misje Szczeliny Pustki są dostępne tylko przez określony czas, zanim zostaną zastąpione innymi. Z tego powodu misje hodowli Reliktów ciągle się zmieniają. Możesz śledzić te zmiany, regularnie sprawdzając prawy górny róg Mapy Gwiezdnej.

Popularne misje otwierające Relikty Pustki obejmują:

1. Przechwytywanie

Misje przechwytywania są prawdopodobnie najpopularniejszymi misjami. Ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to schwytać pojedynczego wroga, wiele oddziałów Tenno przyniesie swoje Warframe'y i wyposażenie z wysokimi obrażeniami na sekundę (DPS). Mogą natychmiast powalić cel i go schwytać.

Jeśli zdobędziesz szczęśliwy zestaw klocków, może się okazać, że rozpoczniesz tę samą misję, zanim się zorientujesz. Nawet losowe drużyny mogą powtórzyć tę misję co najmniej pięć razy w ciągu 10 minut, jeśli wszyscy są silni.

2. Przetrwanie

Przetrwanie pozwala pozostać w tej samej misji i wielokrotnie otwierać Relikty. Ponieważ im dłużej zostaniesz, tym więcej Śladów Pustki i nagród otrzymasz, niektóre oddziały są w misjach godzinami. Niektóre misje przetrwania dają ci więcej reliktów, które możesz później otworzyć.

Aby zmaksymalizować swoje przetrwanie podczas tych misji, spróbuj znaleźć odpowiednią drużynę na czacie rekrutacyjnym. Omów Warframe'y i broń oddziału, aby zapewnić sobie przetrwanie. Jeśli nie, możesz zawieść i stracić wszystko.

3. Obrona

Obrona to kolejna opcja, która pozwala szybko hodować Dukaty. Zespół Warframe'ów Obszarowych (AoE) szybko zajmie się falami wrogów atakującymi cel. Jeśli jeden Tenno ma build Speed ​​Nova, możesz usunąć falę w ciągu minuty.

Co pięć fal otwierasz i wydobywasz relikt, więc jeśli jesteś szybki, możesz otworzyć dwa z nich w około dziesięć minut. Niektórzy Tenno wolą misje Obronne, ponieważ są w stanie uszeregować swój sprzęt i potencjalnie odzyskać niektóre Relikty Pustki jako nagrody.

4. Eksterminuj

Misje eksterminacyjne przypominają misje Capture, ale różnica polega na tym, że będziesz musiał zabić wystarczającą liczbę wrogów, aby ukończyć misję, zamiast schwytać pojedynczego wroga. Warframe z wysokim DPS i AoE to świetny wybór, taki jak Ember, Volt i inne. Czasami misje Przechwytywania stają się misjami Eksterminacji po zdobyciu celu.

Połączenie najpotężniejszych Warframe'ów i broni z dużymi obszarami ataku jest kluczowe w tego typu misjach, ponieważ możesz szybko wyciąć krwawą ścieżkę przez hordy wrogów. Volt daje również wszystkim Tenno przyspieszenie, wpływając na prędkość ataku i prędkość biegu.

5. Przechwytywanie

Misje przechwytywania zwykle nie są pierwszym wyborem do hodowania Reliktów Pustki, ale przy pewnej koordynacji drużyny mogą bez problemu realizować cele. Tak długo, jak każdy punkt przejęcia jest przetrzymywany, nie tracąc go, możesz szybciej otworzyć relikt.

Warframe z wysokimi statystykami AoE błyszczą w misjach Przechwycenia. Hydroid może po prostu stać się kałużą wody i uniemożliwić wrogom przejmowanie punktów. Nie musi nawet robić nic poza zabiciem okazjonalnego marudera.

Co robią Dukaty w Warframe?

Dukaty służą przede wszystkim do handlu z Baro Ki’Teerem za jego towary. Istnieje jednak jedna broń, która wymaga ich jako składnika. Ta broń nazywa się Paracesis. Ten specjalny schemat możesz zdobyć dopiero po ukończeniu krótkiego zadania Chimera Prologue.

Jaki jest najszybszy sposób na zdobycie dukatów w Warframe?

Najszybszym sposobem na zdobycie Dukatów bez wydawania Platyny jest zebranie drużyny Tenno i „dzielenie się radami” Reliktów Pustki. Najlepszą misją do hodowli Dukatów jest misja Przechwytywanie.

Misje eksterminacyjne też nie są złe, ale inne misje są często wolniejsze niż te dwie. Teoretycznie zyskasz kilkaset dukatów w ciągu kilku minut, jeśli twoja drużyna będzie miała szczęście.

Wysokiej klasy handel staje się rzeczywistością

Kiedy zdobędziesz wystarczającą ilość Dukatów, będziesz mógł cieszyć się wieloma wyjątkowymi ofertami, które przynosi Baro Ki’Teer. Nazwie cię też fantazyjnym Tenno! Sprawdź, co oferuje, gdy przybędzie, nigdy nie wiesz, jakie nowe mody lub bronie może mieć na stanie.

Jaki był najgorszy przypadek, gdy Baro Ki’Teer sprzedawał swoje towary? Lubisz hodować dukaty? Daj nam znać w komentarzach poniżej.