Jak zdobyć skórki w Rust

Dla graczy, którzy spędzają dużo czasu grając w Rust, stosunkowo prosty wygląd broni i przedmiotów może po pewnym czasie znudzić się. Na szczęście Rust ma wiele opcji dostosowywania dostępnych dla oddanych graczy za pomocą skórek lub przedmiotów kosmetycznych. Istnieje kilka sposobów na zdobycie skórek, z szansą na zdobycie darmowych skórek podczas rozgrywki.

Jak zdobyć skórki w Rust

W tym artykule wyjaśnimy, jak zdobyć skórki w Rust i zastosować je do swoich obecnych przedmiotów.

Jak zdobyć skórki przedmiotów w Rust?

Jednym z najczęstszych i najprostszych sposobów na zdobycie większej liczby skórek do kolekcji kosmetyków jest skorzystanie ze zintegrowanego sklepu z przedmiotami w grze. Oto, co musisz zrobić:

 1. Otwórz grę.

 2. W menu głównym kliknij „Sklep z przedmiotami”.

 3. W sklepie możesz wybrać i kupić dowolny przedmiot, który jest aktualnie na wystawie.

 4. Wybierz preferowaną metodę płatności dla każdego przedmiotu. Możesz użyć płatności bezpośrednich (takich jak karty kredytowe) lub swojego portfela Steam.

Sklep w grze jest dość wszechstronny i ma przyzwoity wybór przedmiotów. Niektóre przedmioty można znaleźć tylko w sklepie.

Możesz także skorzystać z zewnętrznych sklepów z przedmiotami. GAMERALL oferuje szeroki wybór przedmiotów w różnych cenach niż w grze lub na rynku Steam.

Jak zdobyć skórki warsztatowe w Rust?

Innym świetnym i prawdopodobnie najpopularniejszym sposobem jest skorzystanie z Warsztatu Steam do przeglądania i kupowania nowych przedmiotów kosmetycznych. Warsztat Steam jest wyselekcjonowany, aby pokazać najpopularniejsze i najlepsze obecnie dostępne przedmioty.

Nowe przedmioty pojawiają się regularnie, ponieważ wszystkie zgłoszenia pochodzą z bazy użytkowników Rusta. Warsztat Steam zawiera najwięcej dostępnych przedmiotów i istnieje duża szansa, że ​​znajdziesz coś, co ci się spodoba.

Oto jak kupić przedmiot w Warsztacie Steam:

 1. Otwórz Steam.

 2. Kliknij „Społeczność”, a następnie wybierz „Warsztat”.

 3. W pasku wyszukiwania po prawej stronie wpisz „Rdza”.

 4. Kliknij wynik wyszukiwania, który pokazuje Warsztat Rusta.
 5. Możesz przeglądać elementy według typu, korzystając z pól wyboru po prawej stronie.

 6. Po znalezieniu przedmiotu, który Ci się podoba, kliknij go, aby otworzyć łącze Warsztatu.

 7. Większość przedmiotów będzie miała na stronie dedykowany link do zakupu, ale niektóre będą dostępne tylko jako losowe nagrody.
 8. Kup przedmiot za pomocą portfela Steam lub innych metod płatności, a stanie się on dostępny do użytku.

 9. Jeśli nie możesz znaleźć linku, znajdź przedmiot na Rynku Steam (instrukcje poniżej).

Jak zdobyć skórki w Rust na Steamie?

Oprócz Warsztatu Steam prowadzi również dedykowany rynek, aby umożliwić graczom szybkie kupowanie przedmiotów kosmetycznych. Oto, co musisz zrobić.

 1. Otwórz klienta Steam.

 2. Kliknij „Społeczność”, a następnie „Rynek”.

 3. W menu po prawej wybierz Rust. Alternatywnie możesz użyć zakładki wyszukiwania i wpisać „Rdza” i wybrać wynik.

 4. Rynek Steam nie jest tak wyselekcjonowany, ale najpierw pokaże najpopularniejsze przedmioty. Możesz także przełączyć się na „Nowo wystawione” i „Ostatnio sprzedane”.
 5. Jeśli dokładnie wiesz, czego szukasz, możesz filtrować wyniki według typu przedmiotu, korzystając z menu po prawej stronie.

 6. Możesz także filtrować według ceny, aby znaleźć najlepsze aktualne oferty lub najdroższe pozycje.

 7. Jeśli znasz nazwę przedmiotu, wpisz ją w pasku wyszukiwania i poszukaj odpowiednich wyników.

 8. Po znalezieniu przedmiotu, który Ci się podoba, kliknij go, aby otworzyć jego stronę Rynku.

 9. Możesz użyć portfela Steam, aby kupić przedmiot, jeśli masz wystarczającą ilość środków. Jeśli nie, musisz wybrać inną metodę płatności.

Rynek Steam zazwyczaj zawiera większość przedmiotów znalezionych w Warsztacie oraz inne kosmetyki, które gracze wystawili na sprzedaż. Kiedy zamawiasz przedmiot na rynku, zostaniesz dopasowany do sprzedawcy, który aktualnie oferuje przedmiot w wybranej cenie. Ceny na rynku mogą się zmieniać w czasie.

Jak zdobyć krople skóry w rdzy?

Jeśli aktualnie brakuje Ci gotówki, zawsze istnieje możliwość znalezienia niektórych skórek za darmo. Najprostszym sposobem jest po prostu zagranie w grę i czekanie, aż losowe przedmioty spadną na twoje konto. Losowe dropy zależą od aktywnego czasu gry. Nie możesz po prostu zalogować się na serwer i od razu opuścić.

Średnio raz na 100 godzin gry powinieneś otrzymać całkowicie losowy przedmiot kosmetyczny. Jeśli uważasz, że to trochę za dużo, weź pod uwagę, że zasadniczo dostajesz coś za darmo. Czas gry dla każdej kropli skórki będzie się różnić, więc nie bądź zawiedziony, jeśli nie zobaczysz przedmiotu dokładnie po osiągnięciu 100-godzinnego znaku.

Dodatkowo niektóre serwery Rust całkowicie wyłączyły losowe wypadanie skórek. W przeciwieństwie do tego, inne serwery mają dedykowane liczniki czasu, które prawie zapewniają skórki co kilka godzin czasu gry, ale ograniczają liczbę, które możesz zdobyć w ciągu dnia.

Jak zdobyć skórki w Rust za darmo?

Jeśli nie chcesz czekać, aż skórka zniknie, możesz spróbować szczęścia w usłudze online, która dystrybuuje skórki za darmo, takiej jak RustChance. Jest to w rzeczywistości witryna hazardowa, z różnymi opcjami rzucania różnymi skórkami i grania w gry z wykorzystaniem ich „provably sprawiedliwej” dystrybucji, aby upewnić się, że wszystko jest zgodne z zasadami. Daje szansę na zdobycie darmowych skórek i zakup innych, a także mnóstwo dodatkowych opcji.

Istnieją inne strony internetowe o podobnym celu lub przedmowie. Ale uważaj na strony, które bezpośrednio proszą o Twoje dane logowania do Steam i numery kart kredytowych. Zanim zaczniesz, musisz dokładnie zbadać każdą opcję.

Jak zdobyć rockowe skórki w Rust?

Skórka skały jest pierwszym przedmiotem, który pojawia się na serwerze, ale jest też dostępna w kilku niestandardowych wersjach (w tym arbuza). Kamień kosmetyczny możesz zdobyć w ten sam sposób, w jaki kupujesz lub zdobywasz inne skórki w grze.

Po znalezieniu lub zakupie skórki skalnej wykonaj następujące kroki:

 1. Uruchom ponownie grę.
 2. Gdy wrócisz do gry, musisz raz stworzyć kamień w grze z preferowaną skórką.

 3. Za każdym razem, gdy wejdziesz na nowy serwer, domyślnie użyjesz tej skórki.

 4. Jeśli chcesz ponownie zmienić skórkę skały, zmień skórkę na stanowisku rzemieślniczym.

Jak zdobyć niestandardowe skórki w Rust?

Jeśli jesteś artystą, możesz również stworzyć własne skórki Rust, które zostaną przesłane do gry do użytku. Tworzenie skórki nie jest najłatwiejszym procesem i wymaga znajomości programów do rysowania/edycji (takich jak Photoshop), a także plików gry i edycji tekstur. Możesz wyszukać przewodniki online, ale będą one bardziej szczegółowe niż zakres tego artykułu.

Po utworzeniu skórki musisz przesłać ją do Warsztatu Steam. Po prostu wejdź do Warsztatu i prześlij przedmiot w „Nowym”, postępując zgodnie z instrukcjami.

Jeśli twój przedmiot zostanie zaakceptowany jako oficjalny przedmiot do kupienia w grze, otrzymasz część wszystkich zysków ze sprzedaży przedmiotu.

Jak używać skórek przedmiotów na Rust?

Po zakupie lub zdobyciu skórki włączenie jej na przedmiocie jest dość łatwe:

 1. Wejdź do gry.

 2. Stwórz stację rzemieślniczą

 3. Jeśli przedmiot można wytworzyć, stwórz go również.
 4. Możesz umieścić przedmiot w sekcji tworzenia w menu tworzenia, a pod nim pojawi się kategoria „Skórka”.
 5. Wybierz skórkę, której chcesz użyć dla przedmiotu.

 6. W przypadku przedmiotów, których nie można w żaden sposób wytworzyć, nadal możesz zmienić skórkę, korzystając w ten sposób ze stanowiska rzemieślniczego.
 7. Zmiana skórki na przedmiocie nie zużywa żadnych zasobów.

Dodatkowe często zadawane pytania

Gdzie można kupić skórki na Steamie?

Najlepszym sposobem znajdowania i kupowania nowych przedmiotów kosmetycznych na Steam jest rynek Steam i Warsztat Steam. Możesz używać swojego portfela Steam do robienia zakupów na rynku. Możesz nawet sprzedawać skórki, których nie potrzebujesz do sfinansowania przyszłych zakupów.

Jakie są dziesięć najlepszych skórek Rust?

Najpopularniejsze skórki Rust zmieniają się co jakiś czas, gdy pojawiają się nowe skórki. Skórki sezonowe i eventowe również stają się mniej lub bardziej popularne podczas każdego sezonu świątecznego.

Zarówno Rynek Steam, jak i sklep z przedmiotami w grze mogą sortować przedmioty według ich popularności, dzięki czemu możesz szybko sprawdzić, co jest aktualnie modne.

Jak zdobyć skórkę z warsztatu w rdzy?

Jeśli przeglądasz Warsztat Steam, niektóre przedmioty będą miały na swojej stronie link do zakupu, jeśli je klikniesz. W większości przypadków link przekieruje Cię bezpośrednio do Rynku Steam, gdzie możesz je kupić.

W przypadku przedmiotów, które nie mają takiego linku, możesz spróbować wyszukać nazwę bezpośrednio w dowolnym sklepie z przedmiotami.

Mniej zardzewiały w rdzy dzięki skórkom

Skórki to świetny sposób, aby pokazać swoje zaangażowanie w grę i dostosować swoje wrażenia z gry. Przy tak wielu opcjach do wyboru i różnorodności rynków do odwiedzenia, będziesz w stanie znaleźć prawie wszystko, co chcesz.

Jakich skórek Rust używasz? Gdzie je znalazłeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.