Najlepsze kompilacje Genshin Impact [lipiec 2021]

Genshin Impact oferuje wiele postaci, z których możesz wybierać, i obejmują one różnorodne style gry. Od zadawania ogromnych obrażeń po zapewnianie wsparcia, dla każdego gracza jest postać. Aby zmaksymalizować ich potencjał, musisz odpowiednio zbudować swoje postacie.

Najlepsze kompilacje Genshin Impact [lipiec 2021]

Dzięki odpowiednim kompilacjom możesz wydobyć to, co najlepsze ze swoich postaci i pokonać każdego wroga. Buildy są niezbędne, zwłaszcza podczas bitew, które wymagają pracy zespołowej i przygotowania. Tutaj dowiesz się, jakie są najlepsze konfiguracje dla każdej postaci w Genshin Impact.

Najlepsze buildy Genshin Impact

W tej sekcji wymieniono idealną broń i zestawy artefaktów każdej postaci. Obecnie dostępnych jest 38 grywalnych postaci. Omówimy tylko pierwsze 35, ponieważ trzy nowe nie zostały jeszcze zbadane.

Mimo że niektóre z nich mają wiele stylów gry, wymienimy tylko ich najlepsze konfiguracje.

Pomijając to, przejdźmy do najlepszych konfiguracji dla każdej postaci.

Najlepsza konstrukcja dla każdej postaci

Wymienimy znaki w kolejności alfabetycznej.

Albedo

Albedo jest szermierzem i używa elementu Geo. Najlepiej sprawdza się jako postać sub DPS, a miecz Zwiastun Świtu daje najlepsze wyniki. Jego najlepsze artefakty to kompletny zestaw Archaicznej Petry.

bursztyn

Jako postać z czterema gwiazdkami Pyro Bow, Amber można łatwo zdobyć w grze, gdy przeprowadzisz ją przez historię. Najlepiej sprawdza się jako postać sub-DPS w twojej drużynie, zwłaszcza gdy dasz jej harfę Skyward. Jej wydajność jest jeszcze wyższa dzięki czterem artefaktom trupy wędrowców.

Barbara

Wesoła Barbara dzierży Katalizator jako swoją broń, a Hydro jako swój żywioł. Jest postacią ściśle wspierającą, a jej najlepszą bronią jest Prototypowy Bursztyn. Wyposaż ją w cztery Artefakty Ukochanej Dziewicy, a będzie skuteczną uzdrowicielką.

Beidou

Beidou bez wysiłku wymachuje swoim claymorem, a jej żywiołem jest elektro. Broń Wilka nagrobek czyni z niej potężną jednostkę główną DPS. Jeśli chodzi o artefakty, najlepiej sprawdzają się dwa finały gladiatorów i kolejne dwa zakrwawione rycerstwo.

Bennetta

Bennett po mistrzowsku włada mieczem, wraz z żywiołem Pyro. Jego najlepszą budową jest postać wspierająca; najlepszą bronią dla niego jest Skyward Blade. Kompletny zestaw Noblesse Obligge dopełni kompilację, umożliwiając mu zapewnienie wzmocnień ataku innym członkom drużyny.

Chongyun

Jako postać sub-DPS, Chongyun może zapewnić dodatkowe obrażenia, aby zwiększyć całkowitą wydajność. Jest użytkownikiem claymore i Cryo, a jego najlepszą bronią jest Duma Skyward. Idealnym zestawem Artefaktów dla niego są dwa Noblesse Oblige i dwa Blizzard Strayer.

Diluc

Diluc jest kolejnym posiadaczem claymore'a, ale jego żywiołem jest Pyro. Jego najlepszym buildem jest postać głównego DPS-a dzierżącego Wilczy Nagrobek. Potrzebuje kompletnego zestawu Karmazynowej Wiedźmy Płomieni, aby wykorzystać jego największy potencjał.

Diona

Urocza dziewczyna z kocimi uszami, Diona walczy na łuk i używa elementu krio. Jest świetną postacią wspierającą, gdy otrzymuje łuk ofiarny. Jej najlepszy zestaw Artefaktów to cztery elementy Noblesse Oblige.

Eula

Najlepszą budową Euli jest główna postać DPS, wykorzystująca jej żywioł Claymore i Cryo. Jej najlepszą bronią jest Pieśń Złamanych Sosen. Jeśli chodzi o idealny zestaw Artefaktów, potrzebuje pełnego zestawu Bladego Płomienia.

Fischl

Fischl nie tylko walczy ze swoim krukiem Ozem, ale biegle strzela strzałami i elektro. Wyposażenie jej w harfę Skyward pasuje do jej głównego zestawu obrażeń na sekundę. Aby jeszcze bardziej to uzupełnić, powinna mieć dwa Finał Gladiatora i dwa Artefakty Grzmotu Furii, aby uzyskać najlepszą konfigurację.

Ganyu

Pół-człowiek, pół-qilin, Ganyu jest także łucznikiem i posiadaczem Cryo. Rola głównego DPS-u polega na tym, gdzie błyszczy, szczególnie podczas strzelania z Łuku Amosa. Dzięki kompletnemu zestawowi Trupy Wędrowca może zniszczyć pole bitwy.

Hu Tao

Ta mała dziewczynka może prowadzić zakład pogrzebowy, ale jest zabójcza na polu bitwy. Hu Tao walczy bronią drzewcową i żywiołem Pyro. Jej najlepszą rolą jest rola głównego DPS-u, dzierżącego berło Homy. Powinieneś dać jej pełny zestaw artefaktów Karmazynowej Wiedźmy Płomieni, aby uzupełnić tę konfigurację.

Drelich

Może i jest starszą siostrą Barbary, ale nie daj się zwieść rodzinnym więzom. Jean przedziera się przez wrogów mieczem i żywiołem Anemo. Świeci jako pododdział DPS uzbrojony w Aquila Favonia. Dzięki dwóm finałom Gladiatora i dwóm Viridescent Venerer jest jeszcze bardziej ugruntowana w tej roli.

Kaedehara Kazuha

Kazuha jest uzbrojony w miecz i żywioł Anemo. Aby być skutecznym, potrzebuje miecza Zaprzysiężonego Wolności i pełnego zestawu Viridescent Venerer. Dzięki tej konfiguracji staje się postacią wspierającą.

Kaeya

W bitwie Kaeya walczy mieczem i zamraża wrogów za pomocą elementu Cryo. Najlepszą bronią, jaką może wyposażyć, jest Aquila Favonia, część jego głównej konfiguracji DPS. Połącz to z pełnym zestawem artefaktów Blizzarda Strayera, a jego najlepsza konstrukcja jest gotowa.

Kamisato Ayaka

Element krio Ayaki wyraża się w jej umiejętnej walce mieczem. Zbudowana jako główna postać DPS może zadawać duże obrażenia swoim wrogom. Wymaga przekutego miecza Mistsplitter i pełnego zestawu artefaktów Blizzard Strayer.

Keqing

Miecze i Electro to znaki rozpoznawcze Keqing, gdy przemierza pole bitwy. Najlepiej działa jako główny DPS drużyny z Primordial Jade Cutter. Wyposażenie jej w dwie Furii Grzmotu i dwa Finały Gladiatora może pomóc w uzupełnieniu tej konfiguracji.

Klee

Żartobliwy i mający obsesję na punkcie materiałów wybuchowych Klee podczas walki używa katalizatora i Pyro. Dodaj ją do swojej drużyny jako główną postać DPS, wyposaż ją w Lost Prayer to the Sacred Winds i patrz, jak podpala pole bitwy. Jej idealny zestaw Artefaktów to cztery Karmazynowe Wiedźmy Płomieni.

Lisa

Lisa używa również katalizatora jako swojej broni, chociaż zamiast tego jest użytkownikiem Electro. Jej idealny build to sub-DPS, uzbrojony w Atlas Skyward. Aby uzyskać najlepsze wyniki, skompletuj konstrukcję z pełnym zestawem Grzmotu Furii.

Mona

Umiejętności astrologiczne Mony są na równi z jej opanowaniem Hydro i Catalyst. Jej idealna konstrukcja składa się z Zagubionej Modlitwy do Świętych Wiatrów i czterech Artefaktów Noblesse Oblige. Dzięki nim staje się pełnoprawną postacią sub-DPS.

Ningguang

Jako jedna z nielicznych użytkowników Geo, Ningguang walczy z Katalizatorem i najlepiej radzi sobie z Memory of Dust. Jest główną postacią DPS, zwłaszcza gdy zdobędziesz jej dwa finały Gladiatora i dwa archaiczne artefakty Petry.

Noelle

Noelle jest również użytkownikiem Geo, chociaż jej ulubioną bronią jest claymore. Jej projekt nadaje się do funkcjonowania jako główny DPS, chociaż działa również rola pod-DPS. Jej obrażenia znikają z wykresów, gdy jest uzbrojona w The Unforged i kompletny zestaw Retracing Bolide.

Qiqi

Qiqi to zombie ze słabą pamięcią, ale dobrze radzi sobie z mieczem i elementem Cryo. Jej umiejętności czynią ją doskonałą postacią wspierającą. Aby zmaksymalizować leczenie, wyposaż ją w Skyward Blade i kompletny zestaw Noblesse Oblige.

Brzytwa

Dzięki umiejętnościom Claymore i Electro, Razor jest potężną główną postacią DPS, nieodpowiednią do niczego innego. Musisz dać mu miecz Wolf’s Gravestone i cztery finały gladiatorów, aby zmusić go do granic możliwości.

Rozaria

Zakonna siostra Rosaria walczy bronią drzewcową i żywiołem krio. Jej najlepszą bronią jest Crescent Pike, w połączeniu z dwoma Pale Flames i dwoma Bloodstained Rivalry. Dzięki tym przedmiotom jest potężną główną postacią DPS.

Sacharoza

Mistrzostwo Anemo i Katalizator przez Sucrose dodaje jej mocnych stron jako sub-DPS. Jej najlepsza konfiguracja wymaga broni The Widsith i czterech Viridescent Venerer.

Tartaglia

Cel Tartaglii z łukiem jest prawdziwy, równie zabójczy jak jego moce wodne. Najlepiej sprawdza się jako główna postać DPS, zwłaszcza z harfą Skyward. Jeśli chodzi o Artefakty, potrzebuje czterech Artefaktów Serca Głębi, aby osiągnąć swój maksymalny potencjał.

Podróżny

Podróżnik jest twoim awatarem i rozpoczyna grę z elementem Anemo. W miarę postępów w fabule, w końcu zyskasz możliwość „rezonowania” z jedną z Posągów Siedmiu i zmiany swojego przynależności żywiołów do Geo. Jednak niezależnie od swojego przynależności do żywiołów, zawsze będziesz używać miecza.

Najlepsza konstrukcja Anemo Podróżnika składa się z Niebiańskiego Ostrze i czterech Viridescent Venerer Artefaktów. Ci, którzy grają w Geo, będą musieli zamiast tego wyposażyć się w Ropiejące pragnienie, dwie Petry Archaiczne i dwa Finał Gladiatora. Oba są kompilacjami sub-DPS.

Venti

Jako „wędrowny bard”, umiejętności łucznicze Venti i Anemo są godnym uwagi dodatkiem do każdej imprezy. Najlepiej funkcjonuje jako postać sub-DPS. Aby uzyskać najlepsze wyniki, daj mu Elegy for the End i cztery Artefakty Noblesse Oblige.

Xiangling

Umiejętności broni drzewcowej i Pyro Xiangling są tak samo dopracowane, jak jej umiejętności kulinarne. Najskuteczniej ją uznasz jako główną postać DPS. Aby zmaksymalizować tę konfigurację, wyposaż ją w Skyward Spine, dwie Crimson Witch of Flame i dwa Gladiator’s Finale.

Xiao

Xiao jest uzbrojony w broń drzewcową i element Anemo. Jego umiejętności sprawiają, że jest potężnym głównym bohaterem DPS i musisz go odpowiednio zbudować. Zapewnij mu Pierwotną Skrzydlatą Włócznię Nefrytową, dwa Mleczne Venerery i dwa Finał Gladiatora, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Xingqiu

Xingqiu używa miecza jako swojej broni, łącząc umiejętność walki mieczem z umiejętnościami Hydro. Jej najlepszym buildem jest rola sub-DPS. Miecz ofiarny, dwa Noblesse Oblige i dwa Heart of Depth dobrze sprawdzają się jako diler podrzędnych obrażeń.

Xinjan

Tak okrutna, jak wygląda, Xinyan jest ekspertem w używaniu Claymore i Pyro. Jak sugeruje jej broń i żywioł, jest potężną postacią DPS. Do tej konfiguracji potrzebuje broni Skyward Pride, dwóch Noblesse Oblige i dwóch Bloodstained Rivalry.

Yanfei

Yanfei jest radcą prawnym i uwielbia pomagać ludziom. Jej żywioł Pyro i opanowanie Catalyst czynią ją doskonałą główną postacią DPS. Aby wycisnąć z niej każdą kroplę obrażeń, przekaż jej zagubioną modlitwę świętym wiatrom i cztery artefakty Karmazynowej Wiedźmy Płomieni.

Zhongli

Enigmatyczny Zhongli pracuje jako konsultant w zakładzie pogrzebowym Hu Tao. Jest biegły w używaniu broni drzewcowej i żywiołu Geo. Jego najlepsza konfiguracja, jako sub-DPS, składa się z Skyward Spine, dwóch Noblesse Oblige i dwóch Archaic Petra.

Co wziąć pod uwagę podczas budowania postaci

Każda postać ma cechy i umiejętności, dzięki którym nadaje się do konkretnych buildów. Oni są:

  • Element
  • Zdolności
  • Role
  • Podstawowe statystyki
  • Konstelacje

Wszystkie te elementy łączą się, aby wpłynąć na budowę twojej postaci. Następnie musisz wziąć pod uwagę więcej niż jedną cechę postaci, aby stworzyć idealną drużynę. Dlatego kompilacja postaci to coś więcej niż wyposażenie w broń i artefakty, ale także to, z kim dobrze współpracuje.

Najlepsze buildy zespołu Genshin Impact

Ponieważ istnieje wiele możliwych kombinacji drużyn, przyjrzymy się tylko kilku, w przeciwnym razie zabraknie nam miejsca.

Najlepszym kompilacją zespołu ogólnego przeznaczenia jest posiadanie Kazuha, Hu Tao, Xingqiu i Qiqi. Ta czwórka będzie się uzupełniać swoimi umiejętnościami i rolami.

Jeśli chcesz zbudować drużynę najlepszej darmowej postaci, składa się ona z Xiangling, Barbary, Travellera i Kaeyi. Ta impreza sprawdza się również w przypadku bossów i eksploracji.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jakie są przyjazne dla budżetu elementy budowania?

Nie każdy ma sprzęt do tworzenia idealnych konstrukcji. Jednak nadal możesz je zastąpić innymi przedmiotami, dopóki ich nie zdobędziesz. Broń od jednej do trzech gwiazdek można znaleźć w skrzyniach, zakupionych w sklepach lub w dochodzeniach.

Idealny zespół

Każda postać w Genshin Impact ma co najmniej jeden styl gry, a niektórymi można grać inaczej. Jednak te kompilacje mogą pomóc zoptymalizować każdą postać do jej pełnego potencjału. Pamiętaj tylko, że są to scenariusze „idealnego świata”. Możesz nie mieć „właściwego” sprzętu lub zasobów, aby wyposażyć je w sugerowany sposób, ale nadal możesz ich używać z przedmiotami budżetowymi, dopóki tego nie zrobisz.

Jaka jest twoja obecna konfiguracja drużyny? Kogo lubisz grać najbardziej? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.