Jak zdobyć darmowe monety w aplikacji Line Chat?

Line to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji do czatowania. Ma wiele funkcji, w tym wszelkiego rodzaju naklejki, emotikony i GIF-y, które można kupić za punkty linii. Wcześniej znane jako Line Coins, można je kupić za pośrednictwem iTunes i Google Play, ale jeśli nie chcesz na nie wydawać pieniędzy, możesz skorzystać z kilku metod, aby otrzymać je za darmo.

Jak zdobyć darmowe monety w aplikacji Line Chat?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zdobyć darmowe punkty liniowe.

Jak zdobyć bezpłatne punkty linii?

Możesz zdobyć darmowe punkty liniowe, wykonując zadania ustawione przez aplikację, grając w gry liniowe lub używając Tapjoy. W kolejnych trzech sekcjach dowiesz się, która metoda daje najwięcej punktów i co musisz zrobić, aby je zdobyć. Techniki działają zarówno na urządzeniach iPhone, jak i Android.

Logo linii

Metoda 1 - Dodaj oficjalne konta

Aplikacja Line nagrodzi Cię punktami, gdy dodasz innych użytkowników do listy znajomych. Każde dodanie da ci pięć punktów, więc możesz zebrać niezłą kwotę, dodając wszystkich swoich znajomych. Oto, co musisz zrobić:

 1. Otwórz aplikację Line na swoim urządzeniu z Androidem.
 2. Stuknij w trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Dotknij „Punkty linii”, aby zobaczyć aktualny bilans punktów. Na początku powie 0.
 4. Wybierz „Zarabiaj”, a aplikacja powie Ci wszystko, co możesz zrobić, aby zdobyć darmowe punkty linii. Każda akcja pokaże Ci, ile punktów otrzymasz za jej wykonanie. Pierwsza sekcja, „Konta oficjalne”, zawiera listę kont, które możesz dodać, aby otrzymać nagrodę.
 5. Stuknij w konto o nazwie Punkty linii, a otworzy się strona „Dodaj”.
 6. Wybierz „Dodaj jako znajomego”, a pojawi się wyskakujące okienko.
 7. Kliknij „Dodaj”, a oficjalne konto Line zostanie dodane do Twojej listy znajomych.
 8. Gdy to zrobisz, dotknij dużego zielonego przycisku z napisem „Zdobądź punkty”, aby odebrać nagrodę.

Metoda 2 – Graj w gry liniowe

Jeśli lubisz grać w gry mobilne, ta metoda będzie dla Ciebie idealna. Linia ma wbudowane mini-gry, w które możesz grać, aby zdobywać punkty linii jako nagrody. Jest to szczególnie przydatne, jeśli spędzasz dużo czasu dojeżdżając do pracy i z powrotem. Oto, co powinieneś zrobić:

gry liniowe

 1. Otwórz aplikację Line na swoim urządzeniu z Androidem.
 2. Wybierz „Gra liniowa”. Pojawia się u góry ekranu i ma na nim ikonę kontrolera gier.
 3. Wybierz grę, w którą chcesz zagrać w sekcji „Punkty linii”. Możesz zobaczyć, ile punktów możesz zdobyć, grając w każdą grę. Zwykle musisz zagrać w grę, aby osiągnąć określony poziom, zanim zdobędziesz jakiekolwiek darmowe Punkty Linii. Możesz zobaczyć, jakie są Twoje cele przed rozpoczęciem gry.
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami i zacznij grać w gry. Wyczyść misje i odbierz nagrodę za Punkty Linii.

Metoda 3 – Użyj Tapjoy i wybierz swoją drogę do bezpłatnych punktów linii

Tapjoy to usługa wbudowana w aplikację Line. Pozwala zdobywać punkty linii, wykonując różne czynności poza samą aplikacją. Czasami będziesz musiał dokonać zakupów, ale najczęściej będziesz musiał zapisać się na listy mailingowe i wypełnić wszelkiego rodzaju ankiety. Zrób to tak:

 1. Otwórz aplikację Linia na swoim urządzeniu.
 2. Dotknij trzech kropek, aby otworzyć menu.
 3. Wybierz „Punkty linii”, a zobaczysz swoje aktualne saldo.
 4. Kliknij „Zarabiaj”, aby zobaczyć, co musisz zrobić, aby zdobyć darmowe punkty.
 5. Wybierz „Tapjoy” w zakładce „Inne misje”. Przeczytaj powiadomienie i potwierdź, że rozumiesz warunki użytkowania.
 6. Wybierz aktywność, którą chcesz ukończyć. Możesz znaleźć wiele różnych rodzajów działań, które możesz wykonać, aby zdobyć darmowe punkty linii. Obejmują one udział w konkursach, subskrybowanie list mailingowych, wypełnianie ankiet, pobieranie i testowanie aplikacji i nie tylko. Możesz wybrać dowolną aktywność, aby zobaczyć zasady i nagrodę.
 7. Dotknij „Zdobądź (x) punkty linii” u dołu ekranu, aby przejrzeć zadanie, które musisz wykonać.
 8. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby otrzymać nagrodę. Każde działanie ma inne kroki i wymagania, dlatego ważne jest, abyś postępował zgodnie z instrukcjami, aż do ukończenia zadania. Obiecane Punkty Linii pojawią się na Twoim koncie, gdy skończysz.

Rozszerz swoją kolekcję naklejek linii za darmo

W sklepie znajdziesz kilka fajnie wyglądających naklejek unikalnych dla linii, ale potrzebujesz punktów linii, aby je kupić. Oczywiście zawsze możesz zapłacić za więcej Punktów Linii, ale po co to robić, skoro możesz grać w gry wideo i wykonywać zadania, aby otrzymać je za darmo? Wypróbuj trzy wymienione przez nas metody, a będziesz mógł kupić wszystkie naklejki i emotikony, które chcesz.

Jaki jest twój ulubiony sposób na zdobywanie darmowych punktów liniowych? Ile darmowych punktów zebrałeś do tej pory? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.