Jak obejść się i ominąć zakaz w Discord

Nikt nie lubi, gdy są zbanowani, a serwer Discord nie jest wyjątkiem od tej reguły. Jest to jeszcze bardziej frustrujące, gdy nie ma powodu, dla którego zakaz został wprowadzony. Czasami wiesz, co zrobiłeś, ale czasami naprawdę nie masz pojęcia.

Jak obejść się i ominąć zakaz w Discord

Jednym z najczęstszych powodów zbanowania na serwerze Discord jest naruszenie Warunków korzystania z usługi Discord (ToS). Bany mogą być krótkoterminowe lub stałe, uczciwe lub niesprawiedliwe — tak naprawdę zależy to wyłącznie od osoby administrującej serwerem, z której zostałeś zbanowany i nic nie można z tym zrobić.

Czy jest tam? Rzućmy okiem na to, jak ominąć bana w Discordzie.

Czy ominięcie zakazu narusza zasady korzystania z Discorda?

Zanim przejdziemy do szczegółów, jak obejść zakaz, zajmijmy się słoniem w pokoju: czy obejście zakazu stanowi naruszenie Warunków korzystania z usługi Discord?

Ban z pojedynczego serwera może być po prostu sporem między tobą a jednym administratorem. W takich sytuacjach nadal możesz dołączyć do dowolnego innego serwera. Jeśli naprawdę chcesz być częścią tego serwera, możesz utworzyć nowy profil. Jednak naruszenie Regulaminu Discord jest poważniejsze i może skutkować trwałymi banami.

Obejście zakazu samo w sobie nie stanowi naruszenia Warunków świadczenia usług. Jednak w zależności od powodu, dla którego unikasz zakazu, a co ważniejsze, Twojego zachowania PO tym, jak unikniesz zakazu, możesz narazić się na naruszenie WU. Oto jak. W wytycznych społeczności Discord znajduje się konkretne i wyraźne oświadczenie:

Tak więc, jeśli zostałeś zbanowany na serwerze za nękanie ludzi na serwerze i uchylasz się od zakazu, aby wrócić i ponownie nękać tych ludzi, to stawiasz się na linii ognia. Należy o tym pamiętać podczas wdrażania sugestii wymienionych poniżej.

Jak uniknąć zakazu Discord

Istnieją dwa popularne sposoby na uniknięcie bana na Discordzie. Po pierwsze, możesz użyć VPN. Możesz też użyć urządzenia mobilnego, aby oszukać serwer.

Przyjrzymy się obu metodom poniżej i możesz wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jak uniknąć zakazu Discord — użyj VPN

Jednym z najlepszych narzędzi do przezwyciężenia jakiegokolwiek zakazu jest VPN. Ta wirtualna sieć prywatna maskuje Twój adres IP i lokalizację. Gdy otrzymasz blokadę Discord, firma odnotowuje Twoje urządzenie i odmawia dostępu. Z tego powodu pokażemy Ci, jak korzystać z VPN, aby najpierw ominąć blokadę.

Obecnie dostępnych jest wiele VPN, ale w tym artykule użyjemy ExpressVPN.

Używając komputera

Możesz użyć VPN, aby ominąć blokadę zarówno na komputerach Mac, jak i PC.

Na komputerze:

Jeśli używasz komputera, najpierw musisz usunąć wszystkie dane z Discorda z komputera. Może to wyglądać na skomplikowane, ale nie martw się, po prostu wykonaj te proste kroki:

 1. Zamknij klienta pulpitu Discord.
 2. Przejdź do %dane aplikacji% folder znajdujący się w C: napęd. Notatka: Aby łatwo znaleźć folder %appdata%, użyj skrótu klawiaturowego Win+R i wpisz w polu „%appdata%”.

 3. Kliknij „Enter” na klawiaturze, a przejdziesz bezpośrednio do folderu, którego potrzebujesz. Kliknij prawym przyciskiem myszy „Discord”.

 4. Wybierz „Usuń”.

Po usunięciu folderu Discord nadszedł czas, aby ponownie zacząć działać.

 1. Aktywuj ExpressVPN, klikając ikonę zasilania u góry.
 2. Uruchom klienta Discord na swoim pulpicie.
 3. Utwórz nowe konto z nowym adresem e-mail.

 4. Zaloguj się do Discord za pomocą nowego konta i dołącz do serwera, na którym zostałeś zbanowany.

Na Macu

Użytkownicy komputerów Mac mogą postępować zgodnie z tymi instrukcjami. Podobnie jak instrukcje dla użytkowników komputerów PC, najpierw musisz usunąć dane Discord na komputerze Mac.

 1. Otwórz Finder na komputerze Mac i kliknij „Idź” u góry. Następnie kliknij „Przejdź do folderu” w menu.

 2. Rodzaj ~/Biblioteka w wyskakującym okienku i kliknij enter.

 3. Kliknij dwukrotnie „Obsługa aplikacji”.

 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy folder Discord. Następnie kliknij „Przenieś do kosza” i potwierdź usunięcie wszystkich danych Discord z komputera Mac.

Teraz możesz aktywować ExpressVPN i wrócić do czatowania na Discord. Oto jak:

 1. Otwórz ExpressVPN na komputerze Mac i kliknij przycisk zasilania, aby go aktywować.

 2. Po aktywacji otwórz Discord i utwórz nowe konto.

 3. Teraz możesz dołączyć do serwera, do którego chcesz dołączyć.

Korzystanie ze smartfona

Na szczęście nie musisz używać komputera do ominięcia blokady Discord. Możesz też używać swojego smartfona. Instrukcje są prawie takie same dla użytkowników iOS i Androida.

Najpierw będziesz chciał odinstalować aplikację z telefonu. Spowoduje to usunięcie wszelkich danych aplikacji przechowywanych na telefonie, które Discord może wykryć, gdy ponownie się zalogujemy. Po usunięciu aplikacji aktywuj VPN.

Teraz ponownie zainstaluj Discord i utwórz nowe konto. Dopóki Twoja sieć VPN aktywnie maskuje Twój adres IP, nie będziesz mieć problemów z ominięciem blokady Discorda.

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się w VPN, możesz użyć następującej metody, aby ominąć blokadę Discord.

Korzystanie z urządzenia mobilnego i planu transmisji danych

Kiedy zostałeś zbanowany na serwerze podczas korzystania z klienta Discord na komputerze, identyfikator konta, na którym byłeś zalogowany, i unikalny adres IP są tym, czego serwer Discord używa do identyfikacji cię jako celu blokady.

W związku z tym nie możesz po prostu utworzyć nowego konta z tego samego komputera — adres IP jest nadal oflagowany, co oznacza, że ​​serwer nadal będzie mógł Cię zidentyfikować.

Jeśli jednak masz urządzenie mobilne z planem transmisji danych, możesz to wykorzystać, aby oszukać serwer i obejść zakaz.

Oto jak:

 1. Wyłącz Wi-Fi w urządzeniu mobilnym i pozostaw włączoną transmisję danych komórkowych.
 2. Uruchom aplikację mobilną Discord na swoim telefonie.
 3. Utwórz nowe konto z nowym adresem e-mail.
 4. Zaloguj się do Discord za pomocą nowego konta i dołącz do serwera, na którym zostałeś zbanowany.
 5. Wyloguj się z Discord i wyłącz dane mobilne.
 6. Zaloguj się ponownie do Discord na komputerze, używając nowego konta. Nadal powinien mieć dostęp do serwera.

Końcowe przemyślenia

Jak widać, ominięcie blokady Discord jest dość łatwe. Korzystając z urządzenia mobilnego lub VPN, możesz utworzyć nowe konto i ominąć wykrywanie IP Discord, aby ponownie dołączyć do serwera, z którego zostałeś zablokowany.

Czy znasz inne metody na ominięcie zakazów Discorda? Podziel się nimi w komentarzach poniżej!