Jak znaleźć adres URL Amazona?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt nie spodziewał się, że zakupy online staną się „rzeczą”. W dzisiejszych czasach to powszechny trend. A dzięki usługom takim jak Amazon nikt tak naprawdę nie martwi się o bezpieczeństwo. Wdrożono systemy zapobiegające oszustwom o dowolnym kształcie i formie.

Jak znaleźć adres URL Amazona?

Nawet niektórzy najbardziej doświadczeni klienci Amazon nie wiedzą wszystkiego o platformie. Istnieją zakamarki i zakamarki, które mogą pomóc ulepszyć całe korzystanie z Amazon. Tutaj jest kilka z nich.

Jak znaleźć adres URL Amazona?

Jeśli chcesz wstawić link do swojego profilu Amazon w polu „Witryna:” na dowolnej stronie internetowej, nie możesz po prostu przejść do swojego profilu Amazon i skopiować link.

Aby znaleźć i użyć adresu URL swojego profilu Amazon, przejdź do //www.amazon.com, zaloguj się na swoje konto i przejdź do Konta i listy używając Twoje konto menu. Spowoduje to przejście do strony konta, na której zobaczysz wiele różnych linków. Nawigować do Twój profil Amazon i kliknij go. To z kolei przeniesie Cię na stronę Twojego profilu. Skopiuj adres URL z paska adresu i wklej go w dowolnym miejscu.

Amazonka

Korzystaj z Amazon Prime za darmo

Amazon Prime oferuje wiele wspaniałych opcji, które poprawiają Twoje wrażenia z Amazon. Na przykład członkowie Prime mogą korzystać z jednodniowych dostaw i wielu innych zniżek. Oczywiście Amazon Prime nie jest darmowy.

Jednak to, co jest bezpłatne, to 30-dniowy okres próbny, który daje dostęp do wszystkich fajnych korzyści oferowanych przez Amazon Prime. Teoretycznie możesz zatem wykupić abonament na okres próbny, zamówić produkty ze zniżką i dostarczyć je w ciągu jednego dnia, a następnie anulować abonament, zanim zostanie naliczona opłata. Jeśli jesteś studentem, możesz w pełni wykorzystać Amazon Prime, subskrybując Prime Student. Ta subskrypcja zapewnia dostęp do Prime za darmo przez okres sześciu miesięcy.

Subskrybuj produkty

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do subskrypcji. Płacisz za usługę i możesz z niej dalej korzystać. Jednak dzięki Amazon możesz subskrybować produkty. Jest to profit, który został stworzony z myślą o produktach takich jak karma dla zwierząt, żyletki, żwirek dla kota, papier toaletowy i inne przedmioty, których potrzebujesz w sposób ciągły i powtarzalny.

Nie tylko nie musisz się martwić, że kiedykolwiek kupisz te produkty, ale z tego rodzaju subskrypcją otrzymasz do 15% zniżki na dane produkty. I możesz anulować dowolną z tych subskrypcji, kiedy tylko chcesz.

Wykorzystaj w pełni dodatki

Jeśli nie znasz dodatków na Amazon, musisz się dokładnie przyjrzeć. Są to zazwyczaj przedmioty, które są wystarczająco małe, aby można je było wysłać z innymi zamówionymi przedmiotami. Zwykle kosztują mniej niż 5 USD, więc warto wziąć to pod uwagę przy następnym zamówieniu na Amazon.

Na przykład, jeśli zamówisz przenośny basen przydomowy, prawdopodobnie możesz dostać dodatkowe akcesorium, takie jak piłka, za mniej niż 5 USD. Będzie również dostarczany z pulą – kolejny fajny dodatek.

Uzyskaj zwrot pieniędzy za spóźnione przedmioty

Zamawiając przedmiot z dowolnej witryny eCommerce, zwykle płacisz za wysyłkę. Teraz opłaty za wysyłkę są po to, aby upewnić się, że przedmiot dotrze do Ciebie w uzgodnionym czasie. Jeśli przedmiot się spóźnia, możesz przede wszystkim zastanawiać się, dlaczego płacisz za wysyłkę.

amazonka

Cóż, jeśli przedmiot ma zielony gwarantowana dostawa wskazanie przy kasie, to ma przybyć we wspomnianym terminie. W rzeczywistości, jeśli przedmiot z gwarantowaną dostawą nie dotrze we właściwym terminie o godzinie 20:00, przysługuje Ci zwrot kosztów wysyłki. Możesz nawet otrzymać przedłużenie swojego konta Amazon Prime nawet na cały miesiąc. Nie płać za wysyłkę produktów opóźnionych.

Bądź na bieżąco z cenami

Na Amazon dostępna jest opcja Lista życzeń, która pozwala zebrać wszystkie interesujące Cię przedmioty w jednym miejscu. Ta lista pokazuje, jak zmieniała się cena od momentu dodania przedmiotu. Jednak lista życzeń nie ostrzeże Cię, gdy cena spadnie na interesujący Cię przedmiot. Krótko mówiąc, Amazon nie robi wszystkiego, aby pomóc Ci kupić przedmioty w idealnym momencie.

Na szczęście istnieje wiele narzędzi online, które ostrzegają, gdy ceny spadają. Są to aplikacje innych firm, ale mogą być bardzo przydatne. Niektórzy powiadamiają Cię e-mailem, a inni za pośrednictwem Twittera.

Wybierz dzień Amazonii

Amazon obiecuje bezpłatne dwudniowe dostawy do wielu lokalizacji i pracują nad przekształceniem tego w jednodniowe bezpłatne dostawy.

Jeśli pracujesz w domu, nie przejmujesz się tym, czy będziesz tam podczas porodu. Jeśli masz napięty harmonogram i dużo dojeżdżasz, może to stanowić problem. Na szczęście Amazon oferuje wybierz Dzień Amazonii opcja, która pozwala wybrać dowolny dzień tygodnia, aby stał się domyślnym dniem dla Twoich dostaw Amazon. Można to zmienić w dowolnym momencie zgodnie z własnymi preferencjami. To kolejna całkiem fajna funkcja, o której niewiele osób wie.

Dzisiejsze oferty

Jeśli szukasz niesamowitych zniżek i kochasz zakupy online, to Dzisiejsze oferty Strona jest idealna dla Ciebie. Link do tej strony znajduje się u góry strony Amazon, na której się znajdujesz. W dzisiejszych ofertach znajdziesz Oferta dnia oferta ale także Okazje Błyskawicy, gdzie otrzymujesz minuty/godziny na zakup produktu w podanej cenie.

Bycie znawcą Amazonii

Te wskazówki pomogą Ci w pełni wykorzystać Amazon. Istnieje wiele fajnych opcji i zniżek, o których możesz nie wiedzieć. Aby stać się naprawdę doświadczonym w Amazon, zwracaj uwagę na wszystko, od używania adresu URL po atrakcyjne rabaty i zwroty pieniędzy.

Czy wiesz już o tych wskazówkach? O których pierwszy raz słyszałeś? Czy masz inne przydatne porady i wskazówki? Zapraszam do podzielenia się nimi w sekcji komentarzy poniżej.