Jak szybko anulować subskrypcję wszystkich wiadomości-śmieci: posprzątaj swoją skrzynkę odbiorczą Hotmail, Outlook, Yahoo i Gmail

Obraz 1 z 6

Jak szybko anulować subskrypcję wszystkich wiadomości-śmieci: posprzątaj swoją skrzynkę odbiorczą Hotmail, Outlook, Yahoo i GmailJak szybko wypisać się ze wszystkich wiadomości spamowych
Jak szybko wypisać się ze wszystkich wiadomości spamowych
Jak szybko wypisać się ze wszystkich wiadomości spamowych
Jak szybko wypisać się ze wszystkich wiadomości spamowych
Jak szybko wypisać się ze wszystkich wiadomości spamowych
Jak szybko wypisać się ze wszystkich wiadomości spamowych

Wiadomości-śmieci i wiadomości marketingowe mogą być naprawdę uciążliwe. Jeśli nie dbasz o regularne wypisywanie się z materiałów marketingowych, Twoja skrzynka odbiorcza może wymknąć się spod kontroli wraz z ilością otrzymywanych śmieci. Zobacz też: 18 najlepszych wskazówek dotyczących programu Outlook, które pomogą zwiększyć produktywność.

Zostaw tego administratora skrzynki odbiorczej zbyt długo, a proces anulowania subskrypcji stanie się bolesnym zadaniem. Jeśli jednak korzystasz z Gmaila, Yahoo lub Hotmail/Outlook.com, istnieje przydatna bezpłatna usługa o nazwie Unroll.me, która skanuje Twoją skrzynkę odbiorczą i pozwala na dobre usuwać wiadomości-śmieci jednym kliknięciem myszy.

W zamian za tę usługę Unroll.me prosi o udostępnienie linku promującego ją na swoim kanale na Facebooku lub Twitterze, co jest akceptowalną ceną za schludną skrzynkę odbiorczą.

Pamiętaj, że korzystanie z usługi Unroll.me oznacza przekazanie dostępu do swojej skrzynki e-mail; jeśli czujesz się z tym niekomfortowo, zalecamy, aby nie używać tej metody.

Oto jak w kilka sekund usunąć wszystkie wiadomości-śmieci ze skrzynki odbiorczej.

Jak szybko anulować subskrypcję wszystkich wiadomości-śmieci: krok pierwszy

Przejdź do Unroll.me i kliknij przycisk „Rozpocznij teraz”. Wpisz swój adres e-mail w odpowiednim polu i kliknij Kontynuuj.

Jak szybko anulować subskrypcję wszystkich wiadomości-śmieci: krok drugi

Unroll.me poprosi o dostęp do Twojej skrzynki odbiorczej. Jeśli jesteś z tego zadowolony, wprowadź swoje dane logowania w odpowiednim polu.

Jak szybko anulować subskrypcję wszystkich wiadomości-śmieci: krok trzeci

Po przyznaniu dostępu Unroll.me przeskanuje Twoją skrzynkę odbiorczą w poszukiwaniu wiadomości-śmieci i wiadomości marketingowych. Bądź cierpliwy, ponieważ może to potrwać kilka minut. Po zakończeniu skanowania otrzymasz schludną i uporządkowaną listę tego, co usługa uważa za śmieci. W tym miejscu kliknij przycisk rezygnacji z subskrypcji, a nie będziesz już otrzymywać wiadomości e-mail od tej firmy.

Jak szybko wypisać się ze wszystkich wiadomości spamowych

Uwaga: chociaż Unroll.me twierdzi, że anuluje subskrypcję wiadomości-śmieci, usługa faktycznie blokuje e-maile przed dotarciem do skrzynki odbiorczej, więc technicznie nadal subskrybujesz wszystkie swoje e-maile. Jeśli chcesz, aby wszelkie wiadomości e-mail wracały do ​​Twojej skrzynki odbiorczej, po prostu przejdź do zakładki Edytuj subskrypcje w witrynie Unroll.me i kliknij opcję Ponownie zasubskrybuj.