Jak zdobyć postacie w Genshin Impact

Jak każdy inny tytuł oparty na Gacha, Uderzenie Genshin oferuje wiele grywalnych postaci. Oczywiście nie masz dostępu do wszystkich z nich od samego początku. Grywalne postacie są odblokowywane w trakcie gry.

Istnieje jednak więcej niż jeden sposób na odblokowanie nowych postaci. W tym artykule zagłębimy się w to, w jaki sposób możesz zdobyć wszystkie swoje ulubione postacie w Uderzenie Genshin.

Jak zdobyć postacie w Genshin Impact

Uderzenie Genshin oferuje na północ od 20 grywalnych postaci w dwóch grywalnych regionach. W tej chwili są tylko dwa sposoby ich odblokowania. Korzystanie z systemu Gacha lub „naturalnie”.

System Gacha

Podobnie jak wiele innych podobnych gier, Uderzenie Genshin korzysta z systemu Gacha, który polega na wymianie życzeń na nagrody. Są to w zasadzie twoje zwykłe losowe skrzynki z łupami.

Możesz złożyć życzenia lub stos 10 życzeń, aby otrzymać nagrodę. Opcja 10 życzeń gwarantuje grywalną postać lub 4-gwiazdkową broń. Mimo to nie ma gwarancji, jeśli chodzi o nagrody 5-gwiazdkowe.

Ale jak działają życzenia? Cóż, główna waluta w Uderzenie Genshin to Primogemy. 160 Primogemów kupi ci jedno życzenie. Zdobywasz Primogemy, wykonując zadania, wyzwania, wydarzenia itp. Możesz również otrzymać życzenie na 75 gwiezdnego pyłu lub 5 gwiezdnych błysków. Przez większość czasu będziesz jednak rozglądał się za Primogemami.

Naturalny postęp w grze

Nie każdy Uderzenie Genshin grywalną postać można odblokować po prostu przechodząc w grze. Mając to na uwadze, postacie takie jak Lisa, Kaeya i Amber, na przykład, są odblokowywane poprzez ukończenie zadania Archon. Zanim zaczniesz korzystać z systemu Gacha, aby zdobyć nowe postacie, sprawdź, czy możesz zdobyć tę, której chcesz, dzięki naturalnym postępom w grze.

wpływ genshin uzyskać postacie

Jak szybko zdobywać postacie w Genshin Impact

Chociaż Uderzenie Genshin to gra F2P (Free-to-Play), zawsze możesz zapłacić, aby przyspieszyć działanie. Jak wspomniano, możesz zdobyć postacie (i broń) za pośrednictwem systemu Gacha. Aby korzystać z tego systemu, będziesz potrzebować Primogemów.

Teraz, jako główna waluta w grze, Primogeny można kupić za prawdziwe pieniądze. Na przykład za 4,99 USD możesz kupić kartę Błogosławieństwo Welkin Moon, która daje 90 Primogemów i 300 Genesis Crystals (można je zamienić w Primogems). Co więcej, w ciągu następnych 30 dni każdego dnia otrzymujesz 90 Primogemów. Ponieważ każde życzenie kosztuje 160 Primogemów, możesz spodziewać się wielu życzeń za mniej niż 5 USD.

To zdecydowanie najszybszy sposób na zdobycie waluty w grze, co oznacza, że ​​jest to najszybszy sposób na zdobycie życzeń. Korzystając z systemu Gacha, możesz użyć swoich życzeń, aby uzyskać najlepsze postacie w Uderzenie Genshin. Pamiętaj jednak, że to nadal jest hazard.

Gdy po raz pierwszy złożysz życzenie, szanse na otrzymanie pożądanej postaci wynoszą 0,6%. Gdy zdobędziesz więcej życzeń, te szanse spadają. Najniższy punkt to 0,187%. Jednak przy numerze życzeń 76, szanse rosną do 20,637%. Wyższe kursy trwają aż do liczby życzeń 80, kiedy to system Gacha się resetuje.

Jak zdobyć postacie w Genshin Impact za darmo?

Pod koniec dnia, Uderzenie Genshin pozostaje grą F2P. Tak, oznacza to, że nie musisz nic płacić, aby otrzymać życzenia. Metoda bezpłatna jest jednak znacznie wolniejsza niż metoda płatna.

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest Twoja skrzynka e-mail. Uderzenie Genshin to gra, która wciąż jest w powijakach, co oznacza, że ​​twórcy zaoferują różnorodne darmowe treści, w tym Primogems.

genszin

W grze można również zarobić pieniądze z zadań. Każde zadanie pokaże ci nagrody, zanim zaakceptujesz zadanie. Primogemy można zdobyć z codziennych zleceń, które można również znaleźć w Gildii Poszukiwaczy Przygód.

Ukończ cały rozdział zadań w Podręczniku poszukiwacza przygód (przejdź do zakładki Doświadczenie), a otrzymasz 50 Primogemów. Nie otrzymasz jednak zapłaty za wykonanie poszczególnych zadań.

Możesz także zdobywać różne osiągnięcia w zamian za walutę w grze. Aby uzyskać dostęp do listy osiągnięć, przejdź do głównego menu gry i wybierz zakładkę Osiągnięcia. Znajdziesz tutaj 14 różnych kategorii.

Na koniec znajdź domeny, skrzynie, punkty teleportacji i posągi Siódemki, aby zdobyć nagrody.

Jak odzyskać postacie z Genshin Impact z wyprawy?

Po odblokowaniu 14. rangi przygody będziesz mógł wysyłać swoje postacie na ekspedycje. Mogą trwać 4, 8, 12 lub 20 godzin. Im dłużej twoje postacie są na ekspedycjach, tym większą otrzymasz nagrodę.

Jeśli chcesz przywołać postać z jednej z tych ekspedycji, możesz przejść do menu konfiguracji drużyny. Alternatywnie możesz to zrobić z Gildii Poszukiwaczy Przygód. Pamiętaj jednak, że wycofana postać powróci bez żadnych nagród. Nie przypominaj sobie postaci, które są bliskie ukończenia ekspedycji.

Jak uzyskać wpływ postaci w Genshin na różne platformy?

Od teraz Uderzenie Genshin jest dostępny na iOS, Androida, Windows i PlayStation 4. Gra wykorzystuje funkcję cross-saves, która zasadniczo pozwala grać na telefonie komórkowym, tablecie lub platformie Windows, według własnego uznania. Innymi słowy, możesz przechodzić między platformami. Jeśli jednak uruchomisz grę na PlayStation 4, nie będziesz mógł w nią grać nigdzie indziej, z wyjątkiem tego urządzenia.

Należy to zauważyć Uderzenie Genshin to gra wieloplatformowa, co oznacza, że ​​metody zdobywania postaci są identyczne na wszystkich dostępnych platformach.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak doprowadzić postacie do fazy 2 w Genshin Impact?

Aby dostać się do Fazy 2 postacią (wspinać się), musisz być Podróżnikiem na 25 randze. Będziesz także potrzebował niebieskich materiałów (3 gwiazdki).

Czy możesz odblokować wszystkie postacie w Genshin Impact?

W tej chwili w grze jest ponad 20 różnych postaci. Niektóre są odblokowywane poprzez postępy w grze, podczas gdy inne są uzyskiwane za pomocą systemu Gacha. Mając wystarczająco dużo czasu i wysiłku, możesz odblokować wszystkie postacie u003cemu003eGenshin Impactu003c/emu003e. Zajmie to jednak trochę czasu.

Zdobywanie nowych postaci w Genshin Impact

Uderzenie Genshin zawiera ponad 20 różnych postaci z różnymi ocenami gwiazdek. Chociaż możesz zdobyć każdy z nich bez płacenia żadnych pieniędzy, wypłata z pewnością przyspieszy proces. W każdym razie najlepszym sposobem, aby się tutaj udać, byłoby skierowanie wzroku na postacie, których potrzebujesz i zrobienie wszystkiego, co w twojej mocy, aby je zdobyć.

Czy udało ci się zdobyć postać, którą chciałeś? Jeśli nie, to czy teraz wiesz, jak go zdobyć? Jeśli masz dodatkowe pytania, zapoznaj się z naszą sekcją komentarzy poniżej.