Jak zmienić język w Disney Plus

Disney Plus w końcu jest tutaj i zdecydowanie sprostał ogromnym oczekiwaniom, jakie wszyscy wobec niego mieli. Ta zupełnie nowa usługa jest dość łatwa w użyciu, ale ludzie wciąż zastanawiają się nad szczegółami. Jednym z często zadawanych pytań jest to, jak zmienić język w Disney Plus?

Jak zmienić język w Disney Plus

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmienić język na inne dostępne opcje. Ogólnie obsługa języków nadal nie jest tak świetna. Z drugiej strony usługa została właśnie wydana i tylko w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Holandii.

Jak zmienić język w Disney Plus

Zmiana języka w Disney Plus wcale nie jest trudna. Oto instrukcje, zgodnie z oficjalną stroną pomocy Disney Plus:

  1. Po zasubskrybowaniu Disney Plus i zalogowaniu się na swoje konto, obejrzyj dowolny program telewizyjny lub film dostępny na platformie.
  2. Gdy zawartość zacznie się odtwarzać, w prawym górnym rogu ekranu pojawi się okno. Kliknij pole.

    skrzynka

  3. Pole to menu wyboru języka. Wybierz jeden z dostępnych języków, a następnie wybierz również napisy.

    opcje językowe

Ciesz się oglądaniem Disney Plus w swoim własnym, a nawet drugim języku. Gdy zalogujesz się do aplikacji lub witryny Disney Plus, Twoje preferencje językowe zostaną zapisane. Oznacza to, że nie będziesz musiał zmieniać napisów za każdym razem, gdy chcesz obejrzeć program telewizyjny lub film.

Dzięki subskrypcji Disney Plus otrzymujesz do siedmiu profili, które możesz udostępniać członkom rodziny i znajomym. W ten sposób możesz oglądać swoje ulubione programy i filmy Disney Plus w swoim preferowanym języku.

Który język jest domyślny w Disney Plus?

Możesz pomyśleć, że angielski jest domyślnym językiem Disney Plus, ale to nieprawda. Domyślnym językiem jest język używany przez Twoje urządzenie (urządzenie używane do przesyłania strumieniowego Disney Plus). Disney Plus obsługuje wiele urządzeń, w tym komputery, smartfony, urządzenia do przesyłania strumieniowego, a nawet konsole do gier nowej generacji.

Możesz dowolnie zmieniać preferencje językowe w dogodnym dla siebie czasie. Niestety Disney Plus nadal jest zablokowany regionalnie, co oznacza, że ​​nie można go oglądać w wielu krajach i kontynentach. Ale to się zmieni w najbliższej przyszłości.

Disney ogłosił premierę Disney Plus w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Francji i Niemczech 31 marca 2020 r. Ta data może ulec zmianie, ale na pewno zostanie wydana w tych krajach w drugim, jeśli nie pierwszym kwartale 2020 r. .

Co zrobić, jeśli nie możesz zmienić języka w Disney Plus?

Istnieje kilka wyjątków, w których po prostu nie będzie można zmienić języka w Disney Plus. Niektóre skrzynki do przesyłania strumieniowego nie mają jeszcze tej opcji, więc sprawdź listę obsługiwanych urządzeń i strony pomocy technicznej tych urządzeń.

Możesz skontaktować się z pomocą techniczną Disney Plus, jeśli masz problemy z opcjami językowymi Disney Plus. Pamiętaj, że niektóre starsze filmy i programy po prostu nie mają dostępnych napisów. Jeśli treść pochodzi z lat 60. lub nawet starszych, nie rób sobie nadziei.

Współczesne treści powinny mieć napisy w wielu językach (włoskim, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, niemieckim), a na pewno pojawi się więcej opcji. Najbardziej oczekiwanymi językami Disney Plus są prawdopodobnie włoski, portugalski, hindi, mandaryński i rosyjski.

Prawdopodobnie będą dostępne, gdy Disney udostępni swoją usługę dla krajów, w których mówi się tymi językami. Byłoby jednak mądrą decyzją, aby jak najszybciej wydać Disney Plus na całym świecie, podczas gdy wciąż jest nowy i tak wiele osób jest zainteresowanych.

Dla wielu Netflix jest nadal lepszą opcją, ponieważ oferuje lepszą obsługę języka i jest dostępny w wielu krajach, w których nie można uzyskać Disney Plus.

Nauka języków z Disneyem

Kreskówki Disneya są powodem, dla którego wiele poprzednich pokoleń nauczyło się mówić po angielsku. Oto ostatnia sugestia dla Ciebie, spróbuj nauczyć się angielskiego z Disney Plus. Treści w Disney Plus są przeznaczone głównie dla dzieci i mogą być świetnym sposobem na zainteresowanie dzieci językiem angielskim, jeśli nie jest to Twój podstawowy język.

Jeśli nie przeszkadza Ci nauka angielskiego, możesz łatwo zmienić język na holenderski, francuski lub hiszpański w aplikacji lub na stronie internetowej Disney Plus. Z pewnością pojawi się więcej języków, ponieważ Disney Plus rozszerzy zasięg na całym świecie.

Zapraszam do publikowania komentarzy poniżej.