Jak naprawić kod błędu Disney Plus 39

Ponieważ Disney Plus koncentruje się na wyłączności, nie będziesz w stanie znaleźć wielu ich treści na innych platformach streamingowych.

Jak naprawić kod błędu Disney Plus 39

Z tego powodu byłoby bardzo irytujące, gdyby błąd uniemożliwiał dostęp do kanałów Disney Plus. Zwłaszcza jeśli nie możesz się doczekać na przykład najnowszego odcinka The Mandalorian. Jednym z takich błędów jest kod błędu 39. Na szczęście istnieją rozwiązania tego problemu.

Co to jest kod błędu 39?

Gdy napotkasz kod błędu 39 w Disney Plus, zauważysz następujący komunikat: „Oznacza to, że wideo, które próbujesz obejrzeć, nie może być teraz oglądane. Może to być dostępność praw lub inny problem z Disney+”.

Chociaż komunikat brzmi dość poważnie, zwykle pojawia się, gdy jednocześnie łączysz zbyt wiele urządzeń z Disney Plus. Jeśli tak nie jest, być może próbujesz uzyskać dostęp do usługi za pomocą konsoli Xbox One. Jak donosi wielu użytkowników, jednoczesne przesyłanie strumieniowe Disney Plus na Xbox One i inne urządzenie zwykle spowoduje wyświetlenie błędu 39.

Disney Plus

Zbyt wiele używanych urządzeń

Disney Plus umożliwia podłączenie do czterech urządzeń jednocześnie. Jeśli spróbujesz podłączyć piąte urządzenie, natkniesz się na kod błędu 39. Aby podłączyć to, które chcesz, najpierw musisz wylogować się z Disney Plus na jednym z pozostałych urządzeń.

Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. Otwórz aplikację Disney Plus na jednym ze swoich urządzeń.
  2. Kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu.
  3. Kliknij „Wyloguj się” i to wszystko.

Gdy to zrobisz, będziesz mógł połączyć się z Disney Plus za pomocą wybranego urządzenia.

Dostęp do Disney Plus z Xbox One

Jak wspomniano powyżej, może wydawać się niemożliwe jednoczesne przesyłanie strumieniowe Disney Plus na konsolę Xbox One i inne urządzenie. Aby temu zaradzić, upewnij się, że żadne inne urządzenia nie są połączone z Disney Plus.

Najbezpieczniejszym sposobem obejścia tego problemu jest wylogowanie się z aplikacji Disney Plus na każdym z nich, jak wyjaśniono w poprzedniej sekcji. W ten sposób tylko Twój Xbox One będzie miał połączenie z usługą przesyłania strumieniowego, co pozwoli Ci ominąć kod błędu 39.

Oczywiście ponowne uruchomienie konsoli Xbox również nie zaszkodzi. Pomoże to konsoli nawiązać nowe połączenie z serwerem Disney Plus, potencjalnie rozwiązując wszelkie inne problemy.

Możliwe też, że ktoś z Twojego gospodarstwa domowego ogląda w tej chwili film lub swój ulubiony program w Disney Plus. Jeśli tak jest, po prostu poczekaj, aż zakończą, zanim wylogujesz je również z urządzenia.

Kod błędu Disney Plus 39

Przełączanie na inny port HDMI

Oprócz rozwiązań wspomnianych powyżej jest jeszcze jedna rzecz, którą możesz zrobić, aby rozwiązać problemy z łącznością Xbox. Wielu użytkowników zgłosiło, że przełączanie portów HDMI pozwoliło im rozwiązać kod błędu 39.

W większości przypadków konsola jest podłączona do telewizora za pomocą kabla HDMI. Aby rozwiązać problem z błędem, po prostu podłącz kabel do innego portu HDMI w telewizorze.

Popularne rzeczy do obejrzenia w Disney Plus

Mamy nadzieję, że jedno z tych rozwiązań pomogło Ci pozbyć się błędu 39. Teraz, gdy już wszystko działa, możesz chcieć sprawdzić niektóre z popularnych tytułów dostępnych w Disney Plus. Na przykład są dwa programy telewizyjne, które zdecydowanie warto obejrzeć. Pierwszą z nich jest nowa seria Star Wars, The Mandalorian. A jeśli lubisz długie, klasyczne pokazy, The Simpsons mogą być idealnym rozwiązaniem.

Mandalorianin

Mandalorian to pierwszy w historii program telewizyjny na żywo w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wydany w dniu premiery Disney Plus program był najlepszym punktem sprzedaży platformy. Podążając za łowcą nagród zwanym po prostu Mando, eksploruje wszechświat Gwiezdnych Wojen zaraz po upadku złego Imperium Galaktycznego.

Rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach w Powrocie Jedi. To naprawdę interesujące, ponieważ program bada rozwój galaktyki po odejściu Imperium. Dzięki utalentowanemu aktorowi Pedro Pascalowi Mando stało się dla wielu fanów jedną z najpopularniejszych postaci z Gwiezdnych Wojen. I to bez zdejmowania kasku przez prawie cały pierwszy sezon.

Błąd Disney Plus

Simpsonowie

Z 31 sezonami za pasem The Simpsons jest najdłużej emitowanym amerykańskim serialem animowanym w historii. A wszystko to możesz obejrzeć w Disney Plus. Dzięki satyrycznej wizji amerykańskiej klasy robotniczej Matta Groeninga wnosi jednocześnie dużo humoru i komentarzy społecznych.

31. sezon zbliża się ku końcowi i nic nie wskazuje na to, by serial miał wkrótce odejść. Obecnie w sumie 684 odcinki, jest co najmniej kolejnych 14 odcinków, których możesz spodziewać się w przyszłości.

Problem rozwiązany

Po zniknięciu kodu błędu 39 możesz wreszcie cieszyć się Disney Plus na swojej konsoli Xbox One. Przy tak wielu rzeczach do streamowania masz gwarancję, że znajdziesz setki godzin rozrywki na tej platformie streamingowej.

Czy udało Ci się rozwiązać błąd 39? Czy to z powodu twojego Xbox One, czy było to coś innego? Podziel się swoimi doświadczeniami z Disney Plus w sekcji komentarzy poniżej.