Jak wylogować się ze wszystkich urządzeń w Disney Plus

Disney Plus to tak świetna platforma do przesyłania strumieniowego, konta stały się celem hakerów. Najlepszym rozwiązaniem, jeśli Twoje konto było celem lub masz podejrzenia, jest wylogowanie się ze wszystkich urządzeń.

Jak wylogować się ze wszystkich urządzeń w Disney Plus

Jest to stosunkowo proste. W tym artykule szczegółowo wyjaśnimy proces wylogowania się i podamy kilka dodatkowych wskazówek i wskazówek dotyczących bezpieczeństwa konta Disney Plus.

Jak wylogować się ze wszystkich urządzeń w Disney Plus

Przejdźmy od razu do wylogowania się ze wszystkich urządzeń podłączonych do Twojego konta. Postępuj zgodnie z instrukcjami na oficjalnej stronie pomocy Disney Plus:

 1. Odwiedź witrynę Disney Plus w swojej przeglądarce (zrobi to dowolna przeglądarka komputerowa).
 2. Zaloguj się i kliknij przycisk Konto (Disney nazywa to Postacią).
 3. Następnie wybierz opcję „Konto”.

 4. Na koniec wybierz opcję „Wyloguj się ze wszystkich urządzeń”.

Ta metoda jest najlepsza, aby zapewnić, że nikt inny nie będzie mógł uzyskać dostępu do Twojego konta Disney. Wszystkie urządzenia oprócz tego, którego obecnie używasz, zostaną usunięte. Powinieneś przez to przejść, jeśli Twoje konto jest zagrożone.

Pamiętaj, że usuwanie urządzeń nie ma nic wspólnego z profilami przeglądania. Te profile są połączone z Twoim kontem. Pozostaną połączone nawet po wylogowaniu wszystkich urządzeń.

Disney Plus Wyloguj się ze wszystkich urządzeń

Jak usunąć swoje profile wyświetlania w Disney Plus?

Możesz chcieć pozbyć się niektórych profili Disney Plus, zwłaszcza jeśli masz maksymalną liczbę profili (dziesięć). Usunięcie profili przeglądania jest przydatne do uporządkowania konta. Oto jak to zrobić:

 1. Ponownie uruchom witrynę Disney Plus i zaloguj się.
 2. Kliknij opcję Postać u góry ekranu.
 3. Następnie wybierz Edytuj profile.

 4. Następnie edytuj profil za pomocą znajdującego się obok niego przycisku ołówka.

 5. Na koniec wybierz Usuń profil.

Możesz powtórzyć te kroki dla dowolnej liczby profili oglądania.

Zasadniczo potrzebujesz tylko jednego profilu, jeśli nie udostępniasz swojego konta. Nie będzie można usunąć oryginalnego profilu Disney Plus. Później możesz dodać profile w menu Edytuj profile, jeśli zmienisz zdanie. Pamiętaj, aby zapisać zmiany podczas tworzenia nowych profili, co nie jest konieczne podczas ich usuwania.

Dodatkowe wskazówki dotyczące środków ostrożności

Teraz, gdy omówiliśmy główny temat, przyjrzyjmy się niektórym ogólnym środkom, które możesz podjąć, aby chronić swoje konto Disney Plus. Gdy tylko zaczniesz podejrzewać, że Twoje konto zostało przejęte, zmień hasło. Wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz stronę konta Disney Plus po zalogowaniu się za pomocą przeglądarki.
 2. Wybierz opcję Zmień hasło.
 3. Wprowadź poprzednie i nowe hasło.
 4. Kiedy to zrobisz, kliknij Zapisz.

To było łatwe, prawda? Dlaczego nie pójść o krok dalej i zmienić również swój adres e-mail?

 1. Otwórz ponownie stronę konta Disney Plus.
 2. Wybierz opcję Zmień e-mail.
 3. Wpisz swój nowy e-mail. Możesz użyć istniejącego lub utworzyć nowe konto e-mail za pomocą bezpłatnego klienta poczty e-mail, takiego jak Gmail.
 4. Potwierdź autentyczność użytkownika, wpisując swoje aktualne hasło Disney Plus.
 5. Zapisz zmiany, gdy skończysz.

W przypadku włamania na Twoje konto

Disney Plus Jak wylogować się z urządzeń

Jeśli ktoś włamał się na Twoje konto Disney Plus i możesz to potwierdzić (np. ktoś zmienił Twoje hasło), natychmiast skontaktuj się z pomocą techniczną Disneya. Radzimy również sprawdzić swoje konto bankowe i najnowszy wyciąg online. Jeśli brakuje pieniędzy, ktoś mógł użyć karty kredytowej połączonej z Twoim kontem Disney Plus. Najlepiej skontaktować się z bankiem, jeśli tak się stanie, poinformuje Cię, co zrobić.

Często Zadawane Pytania

Disney Plus to wciąż nowa usługa przesyłania strumieniowego, więc można się wiele nauczyć. Na szczęście mamy Cię w zasięgu ręki. Jeśli nadal masz pytania, czytaj dalej!

Czy mogę wylogować się tylko z jednego urządzenia?

Niestety nie. Podobnie jak w przypadku większości innych usług przesyłania strumieniowego, możesz wylogować się ze wszystkich urządzeń tylko zdalnie. Oczywiście, jeśli masz dostęp do wszystkich urządzeń, możesz się z nich wylogować.

Aby wylogować się z konta Disney Plus na większości urządzeń, po prostu kliknij ikonę swojego profilu i kliknij „Wyloguj” na dole.

Jak się upewnić, że ktoś nie zaloguje się na moje konto?

Pierwszą linią obrony między bezpieczeństwem Twojego konta a intruzem jest Twoje hasło. Użyj silnego hasła ze znakami, wielkimi literami i cyframi. Upewnij się też, że nie przekazujesz tego hasła nikomu, komu nie ufasz, i nie używaj go również na innych kontach.

Ponieważ Disney Plus nie oferuje jeszcze uwierzytelniania dwuskładnikowego, utrzymanie silnego, zaktualizowanego hasła jest naprawdę jedyną opcją ochrony konta.

Jeśli anuluję subskrypcję, czy wszyscy się wylogują?

Technicznie nie. Jeśli anulujesz subskrypcję Disney Plus, nie będziesz już widzieć treści, ale zostaniesz poproszony o ponowne uruchomienie subskrypcji. Jeśli inny użytkownik zdecyduje się ponownie uruchomić Twoją subskrypcję, tak naprawdę nic nie możesz zrobić, aby go zatrzymać.

Aby uniknąć tego bólu głowy, najlepiej wyrzucić wszystkich ze swojego konta, a następnie zmienić hasło i anulować subskrypcję.

Dbaj o bezpieczeństwo swojego konta

W dzisiejszych czasach każdy, czy tego chce, czy nie, udostępnia online wiele swoich poufnych danych. To samo dotyczy szczegółów konta Disney Plus. Udostępniaj je tylko osobom, którym możesz zaufać. W przeciwnym razie Twoje poufne informacje mogą zostać naruszone.

Doskonałym sposobem na uniknięcie tego jest regularna zmiana hasła i używanie unikalnego hasła dla różnych witryn i usług. Czy Twoje konto Disney Plus zostało zhakowane? Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś dodać? Podziel się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.