Jak zdobyć paczki rocznicowe w Apex Legends?

Jubileuszowe wydarzenie Apex Legends to świetny sposób na zdobycie fajnych łupów za tanią (lub nawet za darmo) i doskonałą okazję dla graczy z ograniczonym budżetem, aby uzyskać szansę na wybrany przez siebie przedmiot rodzinny.

Jak zdobyć paczki rocznicowe w Apex Legends?

Ponieważ wydarzenie rocznicowe trwa przez cały luty każdego roku, przegapiłeś swoją szansę na tegoroczną promocję. Zawsze możesz zajrzeć na Apex, aby zobaczyć trwające wydarzenia i gadżety, które przynosi każda kolekcja.

Oto więcej przydatnych informacji na temat rocznicy Apex Legends, paczek i wydarzeń.

Jak zdobyć paczki rocznicowe w Apex Legends?

Podczas rocznicowej kolekcji gracze mogli zdobywać punkty wydarzenia, grając w grę, zadając obrażenia i osiągając codziennie 10 najlepszych pozycji. Wydarzenie jest bardziej hojne niż inne w przeszłości, ze znacznie ulepszoną sekcją z nagrodami i specjalnymi pakietami rocznicowymi, w których można wydawać skórki z kolekcji.

Każda codzienna misja dawała graczom 200 punktów wydarzenia, a gracze mogli zdobyć łącznie do 1000 punktów dziennie. Wydarzenie miało licznik punktów, który osiągnął maksymalną liczbę 5000 punktów. Ponieważ wydarzenie trwało jakiś czas (i zostało przedłużone o dodatkowy tydzień), gracze mogli dość łatwo wypełnić śledzenie wydarzeń w wyznaczonym czasie.

Osiągnięcie 3000 i 5000 punktów na trackerze dało graczowi pakiet rocznicowy, który gwarantował skórkę z ograniczonej czasowo kolekcji rocznicowej. Dostępne skórki były odświeżonymi kolorami istniejących limitowanych skórek z nową złotą i czerwoną estetyką.

Chociaż nie zmniejsza to wyłączności poprzednich skórek, jest to świetny sposób, aby więcej graczy mogło cieszyć się grą dzięki niektórym ulubionym skórkom społeczności w nowym kolorze.

Inne gadżety związane z wydarzeniem

Oprócz jubileuszowych pakietów, nagrody wydarzenia obejmowały także aż 10 pakietów Apex, które uzupełnią Twoją kolekcję przedmiotami i metalem rzemieślniczym. Każdy pakiet przybliża Cię o krok do zdobycia odłamków pamiątek za pomocą licznika litości w grze.

Ten licznik litości gwarantuje, że gracze otrzymają odłamki pamiątek za każde 500 otwartych paczek, dzięki czemu będą one osiągalne dla graczy z ograniczonym budżetem, którzy spędzają wystarczająco dużo czasu na arenach bitew.

Godna uwagi jest również sama kolekcja wydarzeń. Wszystkie przedmioty można było wytworzyć z 50% zniżką, więc gracze, którzy ukryli swój metal rzemieślniczy w ciągu ostatniego roku, mogli zarobić słodkimi łupami, a może nawet mieć wystarczająco dużo, aby kupić wszystkie przedmioty z kolekcji. Nagroda za zakup, otwarcie lub wytworzenie wszystkich przedmiotów z kolekcji była tym razem dość wyjątkowa. Gracze otrzymali 150 odłamków pamiątek — wystarczająco dużo, by stworzyć dowolną wybraną przez siebie pamiątkę.

A co z innymi wydarzeniami?

Apex Legends zwykle co miesiąc otrzymuje nową kolekcję lub wydarzenie świąteczne. Wydarzenia związane z kolekcją to doskonały sposób, aby gracze mogli dokonywać bardziej znaczących wyborów dotyczących tego, w jaki sposób poszerzają swoje kolekcje kosmetyków. Są w stanie tworzyć ograniczone czasowo skórki bezpośrednio, zamiast otwierać paczki w nadziei na zdobycie jednej z loterii.

Wydarzenia wprowadzają również tryby gry o ograniczonym czasie, które mogą znacznie zmienić zasady walki na arenach bitewnych. Większość limitowanych trybów wpływa tylko na kolejki nierankingowe, pozwalając odpocząć od zwykłego zgiełku w meczu i cieszyć się bardziej zróżnicowaną lub wymagającą rozgrywką. Mecze rankingowe zwykle pozostają nienaruszone, więc gracze, którzy skupiają się na meczach rywalizacyjnych, mogą nadal cieszyć się grindowaniem w drabince rankingowej.

Każde wydarzenie może wnieść coś nowego do stołu lub wprowadzić ogólną łatkę balansującą, aby urozmaicić metagrę i dać niektórym legendom trochę więcej czasu w świetle reflektorów.

Dodatkowe często zadawane pytania

Ile pakietów Apex można zdobyć?

Wszyscy gracze mogą otrzymać 199 pakietów Apex za darmo, po prostu grając w grę. Pakiety te będą częścią nagród za awansowanie konta. Oprócz tego gracze otrzymują pakiety Apex, wypełniając przepustkę bojową bieżącego sezonu i otrzymując nagrody w postaci pakietów skarbów. Jeśli grasz w sezonie 8, możesz zdobyć siedem pakietów z darmowej części przepustki bitewnej i dodatkowe siedem, jeśli kupisz przepustkę bojową.

Możesz zdobyć do 15 pakietów Apex, znajdując codzienny pakiet skarbów na arenie bitwy. Aby zdobyć w ten sposób wszystkie nagrody z pakietów skarbów, musisz znaleźć łącznie 60 pakietów skarbów (jeden każdego dnia).

Czy można kupić pakiety Apex Legends Fight Night?

Pakiety Fight Night były częścią wydarzenia kolekcjonerskiego Fight Night, które trwało do stycznia 2021 roku. Pakiety te nie są już dostępne.

Zawsze możesz kupić pakiety na bieżące wydarzenie związane z kolekcją biegową, jeśli taka jest w tej chwili dostępna. Pakiety wydarzeń gwarantują, że zawierają co najmniej jeden przedmiot z kolekcji. Zakup wszystkich 24 przedmiotów (lub zdobycie ich w inny sposób) zazwyczaj zapewnia graczom ekskluzywną nagrodę, której ukończenie zazwyczaj wymaga znacznej ilości czasu lub nakładów finansowych.

Czy w Apex Legends są dwa pakiety wydarzeń?

Nie całkiem. Paczki jubileuszowe na drugi rok były podobne do wszystkich innych paczek kolekcji i stanowiły gwarantowany sposób na zdobycie jednego z przedmiotów z listy kolekcji. To jedyna różnica między pakietem eventowym a zwykłym pakietem. Niestety, zakup pakietu eventowego nie pozwala wybrać dokładnie tego, co otrzymasz. Na szczęście przedmioty można zdobyć bezpośrednio za pomocą monet Apex lub nawet za pomocą rzemieślniczego metalu, który gracze gromadzą w czasie.

Rocznica zwykle trwa przez cały luty i jesteśmy pewni, że podobne wydarzenie z fantastycznymi nagrodami odbędzie się w trzecią rocznicę gry w 2022 roku. Do tego czasu szukaj innych kolekcji lub wydarzeń ograniczonych czasowo i baw się dobrze grając w więcej gier w Arena szczytowa!

Gdzie mogę zdobyć pamiątkę w Apex Legends?

Jeśli uzupełniłeś kolekcję rocznicową, otrzymałeś 150 odłamków pamiątek. Te odłamki wystarczą, aby stworzyć dokładnie jeden wybrany przedmiot. Obecnie dostępne opcje obejmują Bloodhound, Gibraltar, Lifeline, Mirage, Wraith, Octane, Pathfinder, Caustic i nowo wydane pamiątki z Bangalore.

W sklepie znajdziesz pamiątki:

1. Wybierz zakładkę „Sklep” na górze z menu głównego.

2. Kliknij „Pamiątki”.

3. U góry zobaczysz aktualnie dostępne odłamki pamiątek. Potrzebujesz 150 odłamków na jeden przedmiot rodzinny (stąd „/150”).

4. Jeśli masz wystarczająco dużo odłamków, wybierz pamiątkę, którą chcesz kupić i naciśnij przycisk „Kup”, a następnie potwierdź swój wybór.

Każda pamiątka to wyjątkowy przedmiot do walki w zwarciu, którego legendy będą używać podczas chowania broni lub wykonywania ataków bez broni. Są one również wyposażone w pozę banera i żart wprowadzający (linię głosową), które można wyposażyć w menu „Wyposażenie”.

Szczęśliwej rocznicy Apex!

Jeśli brałeś udział w lutowym wydarzeniu Apex Legends Anniversary, mamy nadzieję, że świetnie się bawiłeś i otrzymałeś niesamowite nagrody z pakietów Apex. Jeśli nie, nadal możesz cieszyć się wieloma wydarzeniami Apex Legends w sezonach. Miejmy nadzieję, że w lutym przyszłego roku odbędzie się jeszcze większe wydarzenie rocznicowe z większą liczbą wspaniałych nagród i trybów gry!

Jakie jest twoje ulubione wydarzenie Apex Legends? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.