Czy DoorDash może dostarczyć do pokoju hotelowego?

Kiedy podróżujesz do pracy lub jesteś na wakacjach, nieuchronnie spędzasz dużo czasu kręcąc się w swoim pokoju hotelowym. Ale co się dzieje, gdy w hotelu nie ma Twojego ulubionego jedzenia lub masz ochotę na coś szczególnego?

Czy DoorDash może dostarczyć do pokoju hotelowego?

Dzwonisz do DoorDash i je dostarczasz. Należy jednak pamiętać o kilku zastrzeżeniach.

W tym artykule dowiemy się, jaki jest najlepszy sposób zamawiania jedzenia z DoorDash do pokoju hotelowego i jakich innych usług możesz się spodziewać.

Jak to działa?

DoorDash to jedna z najszybciej rozwijających się usług dostarczania żywności w USA. W tej chwili ludzie z 850 miast w Ameryce Północnej mogą pobrać aplikację DoorDash (Android i iOS) i otrzymać swoje ulubione potrawy z dostawą na wyciągnięcie ręki.

Dotyczy to również progu pokoju hotelowego, w którym aktualnie się zatrzymujesz. Ale oto jest rzecz, aby zapewnić, że proces dostarczania posiłku do pokoju hotelowego przebiegnie sprawnie, należy pamiętać o kilku czynnikach.

drzwiasz

Zawsze podawaj numer pokoju

O ile nie wspomnisz o tym wyraźnie, zamawiając obiad z aplikacji DoorDash, Dasherowie nie będą wiedzieć, że to hotel, dopóki tam nie dotrą.

I to dobrze, ale wtedy też nie znają twojego numeru pokoju lub muszą porozmawiać z recepcją, aby się z tobą skontaktować.

Zajmie to trochę czasu i może doprowadzić do wystygnięcia jedzenia. Dlatego zawsze pamiętaj, aby wspomnieć, że jesteś w hotelu.

Zadzwoń do recepcji z wyprzedzeniem

Innym problemem, który możesz napotkać podczas zamawiania z DoorDash do pokoju hotelowego, jest to, że recepcja hotelu nie wpuści Dashera.

Niektóre hotele podejmą dodatkowe środki ostrożności, aby zapewnić swoim gościom bezpieczeństwo i nie pozwolą im dotrzeć do Twojego pokoju hotelowego.

Aby uniknąć nieporozumień i marnowania czasu, najlepiej jest po prostu odebrać telefon i poinformować recepcję, że masz w drodze dostawę jedzenia.

Spotkaj się z Dasherem w holu

Często jesteś po prostu zbyt głodny i nie możesz się doczekać kolejnych kilku minut, aż Dasher przyniesie jedzenie do Twojego pokoju.

Jeśli więc chcesz skrócić czas zarówno dla siebie, jak i Dashera, spotkaj się z nimi w hotelowym lobby, gdy już wiesz, że jedzenie jest prawie na miejscu. W ten sposób unikniesz również potencjalnych problemów z zarządzaniem hotelem.

DoorDash dostarcza do pokoju hotelowego

Partnerstwo DoorDash i Wyndham Hotels & Resorts

DoorDash przeniósł dostawę jedzenia do hoteli na wyższy poziom, współpracując z głównymi franczyzami hotelowymi.

W 2019 roku obie firmy zawarły umowę, która bardzo ucieszyła wszystkich użytkowników DoorDash, którzy odwiedzają Wyndham.

W Stanach Zjednoczonych jest blisko 4000 hoteli Wyndham, a DoorDash zapewnił bezpłatną dostawę do każdego z nich.

Tak więc, jeśli jesteś już częstym gościem w hotelu franczyzy, oprócz darmowej dostawy DoorDash, otrzymasz również punkty nagrody i inne korzyści.

Jak dotąd jest to jedyne partnerstwo z hotelem, jakie ma DoorDash. Ale jeśli jest to owocne, nie ma powodu, aby nie oczekiwać podobnej współpracy w przyszłości.

DrzwiDash do pokoju hotelowego

Inne partnerstwa DoorDash

Jeśli znajdziesz się w pokoju hotelowym i potrzebujesz czegoś innego niż jedzenie, nadal możesz zadzwonić do DoorDash w celu uzyskania pomocy.

Firma zmieniła swój model biznesowy i oferuje teraz usługi dostawy produktów niezwiązanych z restauracją.

Współpracują z siecią 7-Eleven, a nawet z Walmartem. Jednak usługi te są nadal nieco eksperymentalne i nie są dostępne w tak wielu miastach, jak dostawa żywności DoorDash.

Ciesz się ulubionym jedzeniem w zaciszu pokoju hotelowego

Kiedy masz ochotę na chińskie lub włoskie jedzenie, a w hotelowym menu nie ma nic takiego, co zrobić? Oczywiście skorzystaj z aplikacji DoorDash.

Dasherowie dostarczą Twój posiłek w mgnieniu oka. Ale aby cały proces był trochę łatwiejszy dla wszystkich, zawsze pamiętaj, aby podać numer swojego pokoju, skontaktować się z recepcją lub po prostu spędzić kilka minut w lobby.

Czy kiedykolwiek wcześniej zamawiałeś jedzenie z DoorDash do swojego pokoju hotelowego? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.